Yayın akışlarını detaylı olarak görmek istediğiniz kanalı tıklayın.
Geçmiş YayınYayında ŞuanGelecek Yayın
Benim Adım Melek 07:10-10:30
Alişan ile Hayata Gülümse 10:30-13:15
Seksenler 13:15-14:25
Gönül Dağı 14:25-17:45
Lingo 17:45-19:00
Bu Sabah 08:00-10:00
Güzel Günler 10:00-12:30
Aslı Hünel ile Gelin Evi 12:30-15:00
Didem Arslan Yılmaz'la... 15:00-18:45
Show Ana Haber 18:45-20:00
Benim Tatlı Yalanım 07:00-09:45
Sabahın Sultanı Seda Sayan 09:45-13:30
Zahide Yetiş ile Yeniden... 13:30-16:15
Güzel Köylü 16:15-18:15
Star Haber 18:15-19:00
Muhabbet Kapısı 09:50-11:00
TV Filmi 11:00-13:00
TV Filmi 13:00-14:40
Bahar Yeli 14:40-16:30
Kan Çiçekleri 16:30-18:00
Kahvaltı Haberleri 08:00-10:00
Müge Anlı ile Tatlı Sert 10:00-13:00
Gün Ortası 13:00-14:00
Mutfak Bahane 14:00-16:00
Esra Erol'da 16:00-19:00
8'de Sağlık 07:15-08:30
Aramızda Kalmasın 08:30-11:15
Survivor All Star 2024 11:15-13:00
Survivor Ekstra 13:00-16:00
Zuhal Topal'la Yemekteyiz 16:00-20:00
Neler Oluyor Hayatta 09:00-11:00
Camdaki Kız 11:00-13:00
Gelinim Mutfakta 13:00-16:00
Arka Sokaklar 16:00-19:00
Kanal D Ana Haber 19:00-20:00
İlker Karagöz İle... 08:00-10:30
Çağla ile Yeni Bir Gün 10:30-12:00
Yasak Elma 12:00-13:45
En Hamarat Benim 13:45-16:30
Hudutsuz Sevda 16:30-19:00
Ekonomi 7/24 09:15-10:00
Satır Başı 10:00-13:00
Öğle Ana Haber 13:00-13:50
Piyasa Raporu 13:50-13:55
Hava Durumu 13:55-14:00
Gündem 10:00-11:00
Gündem 11:00-12:00
Gün Ortası 12:00-13:00
Gün Ortası 13:00-14:00
Bugün 14:00-15:00
Hava Durumu 10:55-11:00
Haber Merkezi 11:00-11:35
Piyasalar 11:35-11:40
Laf Aramızda 11:40-11:45
Spor 11:45-11:55
Ajans Bugün 10:00-11:00
Ajans Bugün 11:00-11:55
Hava Durumu 11:55-12:00
Ajans Bugün 12:00-13:00
Ajans 13:00-13:55
Gün Başlıyor 06:00-09:00
Para Gündem 09:00-11:45
Spor Bülteni 11:45-12:00
Gün Ortası 12:00-13:45
Spor Bülteni 13:45-14:00
Yeni Bir Sabah 08:00-11:00
Kırmızı Çizgi 11:00-13:00
Haber Masası 13:00-15:00
Halkın Haberi 15:00-16:00
Gündem Özel 16:00-18:00
Para Politika 10:00-11:00
Para Politika 11:00-12:00
Gündem Masası 12:00-13:00
Gündem Masası 13:00-14:00
Gündem Masası 14:00-15:00
Ekonomi 09:45-10:00
Yeni Gün 10:00-12:00
Gündem 12:00-15:00
Günün Nabzı 15:00-15:45
Spor Bülteni 15:45-15:55
Gün Uyanıyor 06:00-09:00
Günün Rotası 09:00-12:00
Haberde Gün Ortası 12:00-14:00
Güne Bakış 14:00-16:30
Akşam Raporu 16:30-19:00
Yüreğimde Yare Var 08:45-10:30
Seksenler 10:30-13:15
Mahçup Delikanlı 13:15-15:00
Aileler Yarışıyor 15:00-17:30
Derbeder 17:30-19:00
Söylemezsem Olmaz 08:30-11:00
Nur Viral'le Hayatta Her... 11:00-13:00
Esra Ezmeci ile Yeni Baştan 13:00-15:00
Nermin'in Enfes Mutfağı 15:00-16:20
Seksenler 16:20-18:30
beIN Sports Max 2 08:00-10:00
beIN Sports Max 2 10:00-12:00
beIN Sports Max 2 12:00-14:00
beIN Sports Max 2 14:00-16:00
beIN Sports Max 2 16:00-18:00
Spor Bülteni 10:00-11:00
Spor Manşet 11:00-12:30
Gün Ortası 12:30-13:30
UEFA Şampiyonlar Ligi... 13:30-13:45
Avrupa'dan Futbol 13:45-14:00
100 Günde Rüya Ev 10:00-11:00
Rüya Gibi Evler 11:00-11:30
Rüya Gibi Evler 11:30-12:00
Rüya Gibi Evler 12:00-12:30
Rüya Gibi Evler 12:30-13:00
Anadolu'da Yaşam 09:50-10:40
Tehlikenin Kıyısında 10:40-11:35
Çocuğum İçin 11:35-12:25
Denizlerin Dahi Avcıları 12:25-13:25
Sınır Tanımayan Buz... 13:25-14:15
Ege ile Gaga 10:15-10:35
Rafadan Tayfa 10:35-11:05
Elif ve Arkadaşları 11:05-11:15
Dedektif Reptır 11:15-11:30
Katuri 11:30-11:45
Paw Patrol 10:30-11:00
Batwheels 11:00-11:30
Batwheels 11:30-12:00
Bugs Bunny Yapı Ustaları 12:00-12:30
Yıldızlararası Ella 12:30-13:00
Petronix 10:45-11:00
İstanbul Muhafızları 11:00-11:15
İstanbul Muhafızları 11:15-11:30
Koyun Shaun 11:30-11:38
Koyun Shaun 11:38-11:46
Günaydın Türkiye 07:00-10:00
Bilmedikleriniz 10:00-11:30
Gündem Ekonomi 11:30-11:58
Dijital Para 11:58-12:00
Gün Ortası 12:00-12:45
Tarihte Bugün 09:30-09:45
Mersin Bşb.-Fenerbahçe A.H. 09:45-11:15
Maçın Ardından 11:15-12:00
Haber 12:00-12:15
Analiz Fenerbahçe 12:15-12:30
İlker Karagöz İle... 08:00-10:30
Çağla ile Yeni Bir Gün 10:30-12:00
Yasak Elma 12:00-13:45
En Hamarat Benim 13:45-16:30
Hudutsuz Sevda 16:30-19:00
Koşu Özetleri 09:55-10:30
Yarış Başlıyor 10:30-11:30
Yarış Zamanı 11:30-13:15
Yarış Başlıyor 13:15-21:15
Yarış Başlıyor 21:15-22:00
FB Avrupa Özetler 10:00-11:00
Spor Ajansı 11:00-13:00
Gün Ortası 13:00-15:00
Spor Gündemi 15:00-18:00
Ana Haber 18:00-20:00
Başka Bir Gün 08:00-11:00
Zafer Arapkirli ile Medya... 11:00-13:00
Öğle Haberleri 13:00-14:00
Gökhan Kayış ile... 14:00-17:00
Ankara Saati 17:00-18:00
Televizyon Gazetesi 08:00-11:00
Yurdumuzun Türküleri 11:00-12:00
Gün Ortası 12:00-15:00
Akşam Raporu 15:00-17:45
İş ve Hayat 17:45-18:30
Güne Başlarken 09:00-11:00
Ajans 11:00-13:00
Gün Ortası 13:00-16:00
Gündem 16:00-19:30
Ana Haber 19:30-20:30
Yatırım Kulübü 10:15-11:00
Grafik Düellosu 11:00-11:15
Fokus 11:15-12:00
30 Dakika 12:00-12:30
Üst Düzey 12:30-13:00
Ana Haber 07:00-10:00
Başkentte Gündem 10:00-12:30
Öğle Bülteni 12:30-14:30
Haberdar 14:30-16:30
Aydınlanma 16:30-17:50
Ülke'de Erken Gündem 06:00-10:00
Ülke'de Bugün 10:00-14:00
Öğle Ajansı 14:00-15:00
Akşama Doğru 15:00-19:00
Haber Servisi 19:00-21:00
Gerçek Haber, Gerçek Ekonomi 10:00-11:00
Gerçek Haber, Gerçek Ekonomi 11:00-13:00
Gün Ortası 13:00-14:00
Gün Ortası 14:00-15:00
Gün Ortası 15:00-16:00
Barcelona - PSG 07:45-09:45
Bayern Münih - Arsenal 09:45-11:45
Manchester City - Real Madrid 11:45-13:45
Barcelona - PSG 13:45-14:15
Teknik Bakış 14:15-15:15
Piyasa Analiz 09:30-09:50
İlk Seans 09:50-11:30
Yatırımcı Soruyor 11:30-12:00
Gün Ortası 12:00-13:00
Borsa Teknik 13:00-14:00
Yeni Bir Gün 08:00-09:30
Parapolitik 09:30-12:00
Gün Ortası 12:00-12:35
Belgesel 12:35-13:00
Gün Ortası 13:00-13:45
Çizgi Film 06:00-08:00
Gün Başlıyor 08:00-11:30
Haber Saati 11:30-12:30
Haber Turu 12:30-13:00
Gün Ortası 13:00-15:00
Hava Durumu 10:50-11:00
Günün Manşeti 11:00-12:00
Moderatör 12:00-12:35
Kahve Molası 12:35-13:00
Moderatör 13:00-14:00
Aramızdaki Bağ 10:00-10:30
Yeni Güne Merhaba 10:30-11:30
Kudüs Biz Burada Kalacağız 11:30-12:00
Fıtratın Aynası 12:00-12:30
Mekan ve Kıyam 12:30-13:00
Dinimi Öğreniyorum 09:45-10:45
Cemile Gülsüm'le... 10:45-11:30
Demir Prenses 11:30-12:30
Parantez 12:30-13:50
Büyük Tacir 13:50-15:00
Kapanış 21:50-22:30
TRT EBA TV 22:30- - - -
Hareket İyidir - Ortaokul 10:55-11:00
Fen Bilimleri - 5 11:00-11:25
Din Kültürü Ve Ahlak... 11:25-11:50
Matematik - 7 11:50-12:15
Türkçe - 8 12:15-12:40
Muhasebe Ve Finansman - 9 17:00-17:30
Yks'ye Doğru 17:30- - - -
Sarayın Lezzetleri 10:30-11:00
Tanışma Hikayesi 11:00-11:30
Muasır 11:30-12:00
Hayat Sanat 12:00-12:30
Genç Sahne Arkası 12:30-13:00
Halkbank - Fenerbahçe P. 09:00-10:55
UIPM 2024 Pentatlon Dünya... 10:55-12:20
Engelsiz Spor 12:20-12:50
Sporla Değişen Hayatlar 12:50-13:05
Haber Bülteni 13:05-13:15
Az Eşya 10:00-10:30
Magazin Best 10:30-12:00
Elifşah İle Hayata Dair 12:00-13:00
Haber Bülteni – Ekonomi... 13:00-13:30
Şeflerle Lezzet Sofrası 13:30-14:30