GenelHaberSporBelgeselÇocukDiniYerel    türk bayrağı azerbaycan bayrağı KKTC bayrağı alman bayrağı

Sport Tv Canlı YayınıSport Tv, Sinema ve Radyo Türkmenistan Devlet Komitesi tarafından yayınlanan spor kanalıdır. Türkmenistan Sport Tv 2012 yılında yayınlanmıştır. Türkçeye çok benzeyen Türkmen dilinde yayın yapmaktadır. Kanal içeriği genellikle Türkmenistan'a özgü spor müsabakalarıdır.

Kanal yayınları genellikle spor üzerine yapılmaktadır. Öncelikle at yarışı,cirit ve güreş gibi sporların müsabakaların gösterildiği ve ara ara da kanalda şifreli maçlarda yayınlanıyor. Şifreli maçların yayınlandığı günlerde kanal büyük ilgi görüyor ve Türkmenistan Sport tv izleyicisi maç günlerinde çokça artıyor.

Türkmenistan Sport Tv, 2000'li yıllara ait nostaljik karşılaşmaların tekrarını izlemek isteyenler de bu müsabakaları izleme olanağı sağlıyor. Avrupa'nın en çok sevilen liglerine ait maçlar da Sport Tv yayın akışında ücretsiz olarak izlenebiliyorsunuz.

Türkmenistan Sport tv yayn akışına ve kanal bilgilerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sport Tv canlı izlemek için canlitv.com kanal listemizden bulabilirsiniz.

Kanal Adı: Sport Tv
Yayın Merkezi: Türkmenistan
Kanal Türü: Genel
Ünvanı:

İletişim Bilgileri
Web: https://tv.online.tm/ch004.html


Sport Tv canlı yayınını sitene ekle

Sport Tv İzleyici Yorumları


Yorum Ekle
Sport Tv hakkındaki düşüncelerinizi izleyicilerle paylaşın.
Adınız E-Posta Başlık Yormunuz
Bu kanal için henüz hiç yorum eklenmemiş.
İlk yorum yapan olmak istermisiniz?

Yayında Şuan

» Yayın Akışları
Geçmiş YayınYayında ŞuanGelecek Yayın

Aktif İzleyiciler

» Canlitv.com'da şuan 149 izleyici var.