Ünlü Oyuncu Arka Sokaklar’a Veda Etti

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve 15 sezondur ekranlarda olan polisiye dizi Arka Sokaklar’ın kadrosunda yer alan başarılı oyuncu Alp Korkmaz diziye veda etti.

Arka Sokaklar setinde kriz: Çalışanlar iş bıraktı

Arka Sokaklar dizisi setinde yaşananlar çalışanların iş bırakmasına yol açtı. Arka Sokaklar'ın 14 sezondur sanat yönetmenliğini yapan Çiğdem Çimen Şerefoğlu da istifa etti.

Arka Sokaklar 600. Bölüm İzle

Arka Sokaklar 600. Bölüm İzle; 22 Ekim Cuma akşamı 600. Bölümüyle ekrana gelen Arka Sokaklar’ın yayınlanan 600. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

6. Kez dalya diyen Arka Sokaklar oyuncuları diziyi anlattı 

Halen en uzun soluklu dizi unvanını taşıyan Arka Sokaklar,  31 Temmuz 2006'da ilk bölümü ile ekrana geldi. 16 sezonluk başarıyı oyuncular bakın nasıl anlattı?

Arka Sokaklar 599. Bölüm İzle

Arka Sokaklar 599. Bölüm İzle; 15 Ekim Cuma akşamı 599. Yeni bölümüyle ekrana gelen Arka Sokaklar’ın yayınlanan 599. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Ünlü Oyuncu Boğaç Aksoy’dan Haber Var

Arka Sokaklar’da Volkan komiser karakteriyle seyirci karşısına çıkan ve Lenfoma kanserine yakalanan oyuncu Boğaç Asoy’dan durumuyla ilgili haber var.

Arka Sokaklar 598. Bölüm izle

Arka Sokaklar 598. Bölüm izle; 8 Ekim Cuma akşamı 598. Bölümüyle ekrana gelen Arka Sokaklar’ın yayınlanan 598. Yeni bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Arka Sokaklar 597. Bölüm İzle

Arka Sokaklar 597. Bölüm İzle; 1 Ekim Cuma akşamı 597. Bölümüyle ekrana gelen Arka Sokaklar’ın yayınlanan 597. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Arka Sokaklar kadrosuna üç yeni oyuncu katıldı

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonda da yeni bölümlerle seyirci karşısına çıkıyor. Birçok oyuncunun ayrıldığı Arka Sokaklar'a 3 yeni isim katıldı. İşte o oyuncular…

Arka Sokaklar 596. bölüm izle

Arka Sokaklar 596. bölüm izle: Arka Sokaklar dizisinin 596. bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar.

Arka Sokaklar 595. Bölüm İzle

Arka Sokaklar 595. Bölüm İzle; 17 Eylül Cuma akşamı 595. Bölümüyle ekrana gelen Arka Sokaklar’ın yayınlanan 595. bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Yargı dizisinin afişi yayınlandı

Sürükleyici hikayesiyle iddialı dizileri arasında yer alan Yargı dizisi bir savcı ve avukatın dönüşü olmayan kırılma noktasını ekrana getirecek.

Fenomen Dizi Arka Sokaklar’ın Yeni Sezon tarihi Belli Oldu

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar 16. sezon için gün saymaya başladı. Dizinin yayın tarihi 17 Eylül Cuma olarak belirlendi.

Arka Sokaklar'ın Hüsnü Çoban'ı Özgür Ozan yeni imajıyla şaşırttı!

Kanal D'nin ve Türkiye televizyonlarının en uzun süreli dizisi olan Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban karakteri ile tanınan Özgür Ozan, imaj değişikliğiyle adeta yeniden doğdu. 

Arka Sokaklar’a Yeni Oyuncular Katıldı

16 sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanan en uzun soluklu dizi Arka Sokaklar oyuncu kadrosunu iki yeni isimle güçlendirdi.

Ayrılık haberleriyle çalkalanan Arka Sokaklar'a flaş geri dönüş!

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve bu sezonda da yoluna devam etme kararı alan Arka Sokaklar dizisi peş peşe giden oyuncu haberleri nedeniyle sıkıntılı bir süreç yaşıyor.

Arka Sokaklar’da Bir Ayrılık Daha

15 sezondur ekranlarda olan ve 16. Sezonuna hazırlanan Kanal D’nin başarılı dizisi Arka Sokaklar’dan bir ayrılık haberi daha geldi.

Ünlü oyuncu Arka Sokaklar'dan Son Yaz'a transfer oldu

Arka Sokaklar dizisine veda eden ünlü oyuncu yeni sezonda Son Yaz dizisi ile anlaşma sağladı. Ünlü oyuncu Arka Sokaklar'dan Son Yaz'a transfer oldu.

Bahar Komiser (Merve Oflaz) Arka Sokaklar’a Veda Etti

Kanal D ekranlarında 15 senedir yayınlanan başarılı dizi Arka Sokaklar yeni yayın dönemine hazırlanırken bir oyuncusuyla yollarını ayırdı.

Arka Sokaklar’dan Ayrılan Özgür Ozan’ın Yerine Bomba Gibi Bir İsim Geliyor

Arka Sokaklar’da nöbet değişimi yaşanıyor. Sezon sonunda diziyle vedalaşan Özgür Ozan’ın yerine usta oyuncu İsmail Demirci ile görüşmelere başlandı.