17. Sezon Onayını Alkan Arka Sokaklar’da Şok Ayrılık

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve 16. Sezonunda olan Arka Sokaklar’da 145. Bölümden itibaren yer alan Cumhuriyet Kiper diziyle vedalaştı.

Aşela Demir Arka Sokaklar’a Konuk Oyuncu Olarak Katıldı

Ekranların en uzun soluklu dizisi olan Kanal D’nin Arka Sokakları’na yeni ve genç bir isim olan Aşela Demir konuk oyuncu olarak dahil oluyor.

Arka Sokaklar 616. Bölüm İzle

Arka Sokaklar 616. Bölüm İzle; 25 Şubat Cuma akşamı 616. Bölümüyle ekrana gelen Arka Sokaklar’ın yayınlanan 616. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Arka Sokaklar 615. Bölüm İzle

Arka Sokaklar 615. Bölüm İzle; 18 Şubat Cuma akşamı 615. Bölümüyle ekrana gelen Arka Sokaklar’ın yayınlanan 615. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Arka Sokaklar 614. Bölüm İzle

Arka Sokaklar 614. Bölüm İzle; 11 Şubat Cuma akşamı 614. Bölümüyle ekrana gelen Arka Sokaklar’ın yayınlanan 614. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Arka Sokaklar 613. Bölüm izle!

Uyuşturucu karteline sızan Ekip, Aslı'nın rehin alınmasıyla zor anlar yaşıyor Evinde bir kızla yakalanan Metin, Çoban ailesini krize sokarken Mesut'un bu olaya tepkisi dinecek mi?

Arka Sokaklar 612. Bölüm İzle

Arka Sokaklar 612. Bölüm İzle; 28 Ocak Cuma akşamı 612. Bölümüyle ekrana gelen Arka Sokaklar’ın yayınlanan 612. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Arka Sokaklar 611. bölüm izle

Arka Sokaklar 611. bölüm izle: Sevilen dizinin yeni bölümünü tek parça ve full HD bir şekilde izlemek için tüm detaylar sizlerle.

Arka Sokaklar 610. bölüm izle

Arka Sokaklar 610. bölüm izle: Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar.

7 Ocak Cuma diziler neden yok? Yeni bölümler ne zaman yayınlayacak?

Yılbaşı nedeni ile  bir haftadır dizilerin yeni bölümleri yayınlanmıyor.İzleyici 7 Ocak Cuma akşamı dizileri yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağını merak ediyor

Arka Sokaklar’da Bir Devir Bitiyor mu? Sosyal Medyada Yapılan Paylaşım Kafaları Karıştırdı

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar’ın baş rol oyuncusu ‘Rıza Baba’ Zafer Ergin diziden ayrılıyor mu? Paylaşımlar kafaları karıştırdı. Zafer Ergin’e ne oldu?

Arka Sokaklar'da Rıza Baba şoku! Zafer Ergin diziden ayrılıyor mu?

15 sezondur Kanal D'de aralıksız yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin son bölümü 24 Aralık 2021 tarihinde yayınlandı. Son bölümde Rıza baba istifa haberiyle herkesi derinden üzdü

Arka Sokaklar 609. Bölüm İzle

Arka Sokaklar 609. Bölüm İzle; 24 Aralık Cuma akşamı 609. Bölümüyle ekrana gelen Arka Sokaklar’ın yayınlanan 609. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Arka Sokaklar 608. bölüm izle

Arka Sokaklar 608. bölüm izle: Arka Sokaklar dizisi son bölüm gibi yeni bölüm ile de heyecana sahne olacak. Canlı ve full olarak izlemek için detaylar.

10 Aralık Cuma Reyting Sonuçları

10 Aralık Cuma günü yayınlanan dizi ve program reyting sonuçları belli oldu. Geçen hafta en çok izlenen Aziz dizisi bu hafta hangi sırada yer aldı? İşte dünün reyting sonuçları!

Arka Sokaklar 607. Bölüm İzle

Arka Sokaklar 607. Bölüm İzle; 10 Aralık Cuma akşamı 607. Bölümüyle ekrana gelen Arka Sokaklar’ın yayınlanan 607. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Ünlü Oyuncu Arka Sokaklar’a Veda Ediyor

Kanal D ekranlarının Cuma akşamlarının değişmez yapımı Arka Sokaklar’dan bir ayrılık iddiası geldi. İddiaya göre başarılı oyuncu Oka Okar diziden ayrılıyor.

Arka Sokaklar 606. Bölüm İzle

Arka Sokaklar 606. Bölüm İzle; 3 Aralık Cuma akşamı 606. Bölümüyle ekrana gelen Arka Sokaklar’ın yayınlanan 606. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Ünlü oyuncu üç dizide aynı anda oynayacak

Ünlü oyuncu Türkiye televizyon tarihinde bir ilki gerçekleştirerek üç dizide aynı anda rol alacak. Arka Sokaklar, Benim Hayatım ve Yargı dizilerinde aynı anda oynayacak.

Arka Sokaklar 605. Bölüm İzle

Arka Sokaklar 605. Bölüm İzle; 26 Kasım Cuma akşamı 605. Bölümüyle ekrana gelen Arka Sokaklar Dizisinin yayınlanan 605. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!