Reytingler

Reyting Haberleri

Pazartesi gününün kazananı kim oldu? İşte 17 Haziran Pazartesi reyting sonuçları

17 Haziran Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. TOTAL, AB ve ABC1 reyting kategorilerinde dün en çok izlenen yapım hangisi oldu? İşte reytingler!

16 Haziran Pazar Reyting Sonuçları

16 Haziran Pazar reyting sonuçları belli oldu. TOTAL, AB ve ABC1 kategorilerinde günün en çok izlenen yapımı ne oldu? İşte reytingler!

Diziler ne zaman başlayacak? 2019

Televizyon dünyasının en sevilen ve en çok izlenen dizileri geçtiğimiz haftalarda sezon finali yaparak kısa bir ara verdi. Peki sezon finali yapan diziler ne zaman başlayacak?

14 Haziran Cuma Reyting Sonuçları | Her Yerde Sen mi Arka Sokaklar mı?

14 Haziran Cuma reyting sonuçlarında büyük sürpriz! Dün ilk bölümüyle Fox TV'de yayınlanan Her Yerde Sen, Arka Sokaklar'ı geçmeyi başarabildi mi? İşte detaylar!

13 Haziran Perşembe Reyting Sonuçları | Benim Tatlı Yalanım, Çok Güzel Hareketler 2, Tek Yürek

13 Haziran Perşembe reyting sonuçları belli oldu. Benim Tatlı Yalanım, Çok Güzel Hareketler, Tek Yürek ve Survivor mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri!

12 Haziran Çarşamba reytingleri

12 Haziran Çarşamba reytingleri belli oldu. İlk bölümüyle yayınlanan 'Afili Aşk' dizisi ne kadar izlendi? İşte TOTAL, AB ve ABC1 reyting sonuçları!

Salı gününün kazananı kim oldu? İşte 11 Haziran Salı reyting sonuçları!

11 Haziran Salı gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Atv'nin yeni dizisi 'Kimse Bilmez' ilk bölümüyle izleyiciden geçer not almayı başarabildi mi?

10 Haziran Pazartesi Reyting Sonuçları

10 Haziran Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. TOTAL, AB ve ABC1 kategorilerinde en çok izlenen yapım hangisi oldu? İşte reytingler!

8 Haziran Cumartesi reyting sonuçları açıklandı! İşte zirvenin sahibi..

8 Haziran 2019 Cumartesi günü reytinglerde ilk sıraya yerleşen proje hangisi oldu? İşte 8 Haziran Cumartesi reyting sonuçları..

9 Haziran Pazar reyting sonuçları!

9 Haziran Pazar reyting sonuçları belli oldu. Çok Güzel Hareketler 2, Yaparsın Aşkım ve Survivor Türkiye - Yunanistan rekabeti nasıl sonuçlandı?

7 Haziran Cuma reyting sonuçları belli oldu!

7 Haziran Cuma reyting sonuçları belli oldu. Dün TOTAL, AB ve ABC1 kategorilerinde en çok izlenen yapım hangisi oldu? İşte dünün reytingleri!

6 Haziran Perşembe Reyting Sonuçları

6 Haziran Perşembe gününe ait reyting sonuçları belli oldu. TOTAL, AB ve ABC1 kategorilerinde dün en çok hangi yapım izlendi?

Zirvenin sahibi yine değişmedi! İşte 4 Haziran reyting sonuçları..

Dizilerin final yapması ile zirveye yerleşen isim bugünde birinciliği kimseye kaptırmadı. Star Tv, Kanal D, Show Tv, Fox Tv kanallarının 4 Haziran Salı gününki reyting sıralaması..

3 Haziran reyting galibi kim oldu? İşte kazanan isim..

Ramazan bayramı arefesinde televizyon ekranlarında yayınlanan yapımlardan reytinglerde ilk sırayı kim aldı? İşte açıklanan 3 Haziran 2019 Pazartesi reyting sonuçları..

2 Haziran Pazar günün reyting galibi kim oldu? Kanallar arası kıyasıya mücadele..

Pazar gününü hangi kanal reytinglerde ilk sıraya yerleşti? 2 Haziran 2019 Pazar günü reytingleri açıklandı mı? İşte Pazar gününün reyting sonuçları...

Reyting Sonuçları; 1 Haziran Cumartesi | Güldür Güldür, Erkenci Kuş, Survivor, Kalk Gidelim

1 Haziran Cumartesi reyting sonuçları belli oldu. Güldür Güldür, Survivor, Kalk Gidelim gibi yapımlar yeni bölümleriyle ekranlara gelirken günün sonuçları belli oldu!

31 Mayıs Cuma reyting sonuçları!

31 Mayıs Cuma reyting sonuçları belli oldu. Hercai, İstanbullu Gelin, Payitaht Abdulhamid, Kızım dizilerinin reyting mücadelesi nasıl sonuçlandı?

Perşembe'nin kazananı belli oldu! İşte 30 Mayıs reyting sonuçları!

30 Mayıs reyting sonuçları belli oldu. Perşembe gününün kazananı hangi yapım oldu? İşte herkesin merakla beklediği reyting sonuçları!

Reyting Sonuçları belli oldu! 29 Mayıs Çarşamba hangi dizi daha çok izlendi?

Diriliş Ertuğrul, Kuzgun, Sen Anlat Karadeniz dizilerinin yeni bölümlerinin ardından seyirci 29 Mayıs Çarşamba reyting sonuçlarını merak ediyor ve araştırıyor!

Reyting Sonuçları belli oldu! 28 Mayıs Çarşamba en çok hangi yapım izlendi?

28 Mayıs Çarşamba gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Kadın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Leke, Survivor ve Halka mücadelesi nasıl sonuçlandı?