Reytingler

Reyting Haberleri

Pazartesi dizileri | Bugün hangi diziler var?

Pazartesi dizileri neler? 9 Aralık Pazartesi günü hangi diziler var? Bu akşam TV kanallarında hangi diziler yayınlanacak? İşte Pazartesi dizileri..

Pazartesi dizileri neler? Bu akşam hangi diziler var?

Pazartesi dizileri neler? Bu akşam hangi kanalda hangi dizi yayınlanacak? Dizilerin yeni bölümlerinin yayın saatleri haberimizde!

Azize Dizisi İzleyicileri Tam Manasıyla Şok Yaşadı!

Uzun süredir hazırlıkları süren Azize Dizisi dün akşam ilk bölümüyle seyirciyle buluştu. Dizi son sahnede yayınlanan hamamda tecavüz dolayısıyla seyirciye hayal kırıklığı yaşattı.

25 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları

25 Eylül Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Kuzgun, Sen Anlat Karadeniz, Afili Aşk, Benim Adım Melek rekabeti nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri!

23 Eylül Pazartesi Reyting Sonuçları

23 Eylül Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Dün tüm kategorilerde en çok izlenen dizi Çukur oldu. İşte ayrıntılı dünün reytingleri!

20 Eylül 2019 Cuma Reyting Sonuçları

20 Eylül 2019 Cuma reyting sonuçları açıklanırken dün en çok hangi dizi izlendi sorusu da cevap buldu. İşte Hercai, Arka Sokaklar, Her Yerde Sen ve Payitaht Abdülhamid reytingleri!

18 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları

18 Eylül Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Afili Aşk, Kuzgun ve Sen Anlat Karadeniz dizilerinin yayınlandığı günde en çok izlenen hangisi oldu? İşte dünün reytingleri!

Kardeş Çocukları Yeni Sezona Kötü Başladı!

Star Tv’de yayınlanan Kardeş Çocukları 17 Eylül akşamı yayınlanan bölümle seyirci karşısına çıktı. Ancak dizisinin yayınlanan bölümünün reytingleri kimseyi mutlu etmedi!

Reyting Sonuçları: 17 Eylül 2019 Salı

17 Eylül 2019 Salı reyting sonuçları elimize ulaştı. Kardeş Çocukları ve Kimse Bilmez dizileri yeni bölümleriyle ekrana gelirken en çok izlenen yapım hangisi oldu?

15 Eylül Pazar reyting sonuçları belli oldu!

15 Eylül Pazar reyting sonuçları belli oldu. Masterchef Türkiye, Aşk Ağlatır, Çok Güzel Hareketler 2, Elimi Bırakma ve Yaparsın Aşkım mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte reytingler!

13 Eylül Cuma Reyting Sonuçları

13 Eylül Cuma reyting sonuçları belli oldu. Her Yerde Sen ve Arka Sokaklar dizileri yeni bölümleriyle yayınlanırken izleyicinin tercihi hangisi oldu? İşte dünün reytingleri!

10 Eylül Salı Reyting Sonuçları

10 Eylül Salı gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Moldova - Türkiye karşılaşması mı, Kimse Bilmez mi, Masterchef Türkiye mi izlendi? İşte 10 Eylül 2019 Salı reyting sonuçları!

9 Eylül Pazartesi Reyting Sonuçları

9 Eylül Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Çocuk, Yasak Elma, Zalim İstanbul mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri!

8 Eylül Pazar Reyting Sonuçları: Elimi Bırakma, Aşk Ağlatır, Çok Güzel Hareketler 2

8 Eylül Pazar reyting sonuçları elimize ulaştı. Dün Elimi Bırakma, Aşk Ağlatır, Çok Güzel Hareketler 2, Yaparsın Aşkım ve Masterchef Türkiye rekabeti nasıl sonuçlandı?

6 Eylül Cuma reyting sonuçları belli oldu

6 Eylül Cuma gününe ait reyting sonuçları belli oldu. AB ve Total reyting kategorilerine göre hangi dizi ne kadar reyting oranı elde etti? Her Yerde Sen kaçıncı oldu?

5 Eylül Perşembe reyting sonuçları belli oldu

5 Eylül Perşembe reyting sonuçları belli oldu. TOTAL ve AB kategorilerinde dün Benim Tatlı Yalanım, Yaparsın Aşkım ve Güven Bana hangi sırada yer aldı? İşte dünün reytingleri!

Seda Sayan’la Yemekteyiz’in Reytingleri Nasıl Gidiyor?

Seda Sayan'la Yemekteyiz yeni yayın dönemine erken girdi. Peki programa seyircinin ilgisi nasıl? Seda Sayan'la Yemekteyiz'in reytinglerini derledik! İşte çarpıcı sonuçlar!

4 Eylül Çarşamba reyting sonuçları: Afili Aşk mı Sen Anlat Karadeniz mi izlendi?

4 Eylül Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Dün yeni sezona merhaba diyen Sen Anlat Karadeniz mi yoksa yaz sezonunun başarılı dizisi Afili Aşk mı izlendi? Dünün reytingleri!

Yaz sezonunun son haftasında reyting listeleri nasıl şekillendi?

2019 yaz sezonunun son haftası geride kaldı. Son hafta 26 Ağustos - 1 Eylül arası gerçekleşti ve 3 aylık yaz sezonunun son haftasında reyting listeleri nasıl şekillendi?

3 Eylül Salı Reyting Sonuçları

3 Eylül Salı reyting sonuçları belli oldu. TOTAL, AB ve ABC1 kategorilerinde en çok izlenen dizi hangisi oldu? Kimse Bilmez, Yaparsın Aşkım,Masterchef mücadelesi nasıl sonuçlandı?