Reytingler

Reyting Haberleri

10 Ağustos 2019 Reyting sonuçları açıklandı! O isim yine zirvede..

Cumartesi gününün reyting sonuçları belli oldu. 10 Ağustos 2019 cumartesi gününün açıklanan reyting sonuçlarına göre ilk sıraya yerleşen isim yine değişmedi..

9 Ağustos Cuma reyting sonuçları açıklandı | Hangi dizi birinci oldu?

9 Ağustos 2019 Cuma gününe ait reyting sonuçları açıklandı. Açıklanan reyting sonuçlarına göre Cuma günü en çok hangi dizi izlendi?

8 Ağustos Perşembe Reyting Sonuçları

8 Ağustos Perşembe reyting sonuçları belli oldu. Benim Tatlı Yalanım dün ne kadar izlendi? Güven Bana'da para ödülünü kim kazandı? Yaparsın Aşkım'da arabayı kim aldı?

7 Ağustos Çarşamba Reyting Sonuçları

7 Ağustos Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Akhisarspor - Galatasaray TFF Süper Kupa karşılaşması mı Afili Aşk'mı daha çok izlendi? İşte dünün reytingleri!

5 Ağustos Pazartesi reyting sonuçları | AB ve TOTAL reyting sıralaması..

5 Ağustos 2019 Pazartesi gününün reyting sonuçları açıklandı. Açıklanan reyting sonuçlarına göre TOTAL, AB reyting gruplarında en çok izlenen yapım hangisi oldu?

4 Ağustos Pazar reyting sonuçları açıklandı

4 Ağustos 2019 tarihli reyting sonuçları belli oldu. Pazar günü TOTAL, AB reyting gruplarında en çok izlenen yapım hangisi oldu? İşte reyting sonuçları..

2 Ağustos Cuma Reyting Sonuçları

2 Ağustos Cuma reyting sonuçları belli oldu. TOTAL ve AB kategorisinde en çok izlenen hangi yapım oldu? İşte dünün reytingleri!

1 Ağustos 2019 Reyting Sonuçları

1 Ağustos 2019 reyting sonuçları belli oldu. Perşembe günü ekrana gelen hangi yapım daha çok izlendi? İşte dünün reytingleri!

31 Temmuz 2019 Reyting Sonuçları

31 Temmuz 2019 reyting sonuçları belli oldu. Çarşamba günü TOTAL, AB reyting gruplarında en çok izlenen yapım hangisi oldu? Dünün reytingleri haberimizde!

29 Temmuz Reyting Sonuçları | Canevim'den kötü sonuç

28 Temmuz Pazartesi Canevim, The Taste Türkiye ve Çarkıfelek yeni bölümleriyle ekrana geldi. Peki günün kazananı kim oldu? İşte dünün reyting sonuçları!

27 Temmuz Cumartesi reyting sonuçları açıklandı. Zirvenin sahibi kim oldu?

27 Temmuz 2019 Cumartesi reyting sonuçları belli oldu. Açıklanan sonuçlara göre zirvenin sahibi kim oldu? İşte reyting sonuçları...

26 Temmuz Cuma reyting sonuçları açıklandı!

26 Temmuz 2019 Cuma gününün reyting sonuçları açıklandı. Açıklanan reyting sonuçlarına göre Cuma gününde zirveye oturan isim kim oldu? İşte sonuçlar..

25 Temmuz Perşembe Reyting Sonuçları | Benim Tatlı Yalanım ne kadar izlendi?

Benim Tatlı Yalanım'ın yeni bölümüyle yayınlandığı 25 Temmuz Perşembe gününe ait reyting sonuçları beli oldu. Dün en çok izlenen yapım hangisi oldu? İşte dünün reytingleri!

23 Temmuz reyting sonuçları belli oldu

23 Temmuz Salı akşamı Erkenci Kuş ve Kimse Bilmez rekabeti nasıl sonuçlandı? 23 Temmuz reyting sonuçları belli oldu! İşte dünün galibi..

22 Temmuz 2019 Reyting Sonuçları Belli Oldu

22 Temmuz 2019 reyting sonuçları belli oldu. Canevim, The Taste Türkiye ve Tozkoparan'ın yeni bölümleriyle ekrana geldiği günde en çok izlenen yapım hangisi oldu?

21 Temmuz Reyting Sonuçları

21 Temmuz reyting sonuçları belli oldu. TOTAL, AB ve ABC reyting gruplarında Pazar günü en çok izlenen yapım hangisi oldu?

Reyting Sonuçları: 19 Temmuz Cumartesi

19 Temmuz Cumartesi reyting sonuçları açıklandı. Her Yerde Sen, Güldür Güdür Show ve Fox Ana Haber'in yayınlandığı günde en çok izlenen yapım hangisi oldu?

18 Temmuz Reyting Sonuçları / Perşembe günü en çok ne izlendi?

18 Temmuz reyting sonuçları belli oldu. Perşembe günü yayınlanan Benim Tatlı Yalanım, Tek Yürek, Güven Bana mücadelesi nasıl sonuçladı? İşte dünün reyting sıralaması!

17 Temmuz Reyting Sonuçları / Afili Aşk reytingleri sildi süpürdü

17 Temmuz reyting sonuçları belli oldu. 17 Temmuz Çarşamba günü en çok izlenen yapım hangisi oldu? İşte dünün reyting sonuçları!

16 Temmuz Reyting Sonuçları | Kimse Bilmez mi Erkenci Kuş mu izlendi?

16 Temmuz Salı reyting sonuçları belli oldu. Kimse Bilmez ve Erkenci Kuş dizilerinin yeni bölümleriyle yayınlandığı günde en çok izlenen yapım hangisi oldu?