Reytingler

Reyting Haberleri

25 Kasım Çarşamba Reyting Sonuçları

Sadakatsiz, Kuruluş Osman, Zümrüdüanka, Doğduğun Ev Kaderindir, Benim Adım Melek dizilerinin yayınlandığı 25 Kasım Çarşamba reyting sonuçları belli oldu.

24 Kasım Salı Reyting Sonuçları

Masumlar Apartmanı, EDHO, Baraj, Hekimoğlu ve MasterChef Türkiye'nin yayınlandığı 24 Kasım Salı reyting sonuçları açıklandı!

23 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları

Çukur, Sefirin Kızı, Uyanış: Büyük Selçuklu ve Yasak Elma dizilerinin yayınlandığı 23 Kasım Pazartesi reyting sonuçları belli oldu.

22 Kasım Pazar Reyting Sonuçları

Arıza, Kefaret, Maria ile Mustafa, Menajerimi Ara ve Tövbeler Olsun dizilerinin yayınlandığı 22 Kasım Pazar reyting sonuçları belli oldu.

21 Kasım Cumartesi Reyting Sonuçları

Kuzey Yıldızı, Sen Çal Kapımı, Gönül Dağı ve Bir Annenin Günahı dizilerinin yayınlandı 21 Kasım Cumartesi reyting sonuçları belli oldu.

20 Kasım Cuma Reyting Sonuçları

20 Kasım Cuma günü ekrana gelen dizi ve programların reyting sonuçları belli oldu. Dün Total ve AB kategorilerinde hangi dizi birinci oldu?

19 Kasım Perşembe Reyting Sonuçları

19 Kasım 2020 Perşembe reyting sonuçları belli oldu. Alev Alev, MasterChef Türkiye, Bir Zamanlar Çukurova arasındaki yarışını kim kazandı?

18 Kasım 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

18 Kasım Çarşamba gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Total, AB ve ABC reyting kategorilerinde dün en çok izlenen dizi hangisi oldu?

17 Kasım Salı Reyting Sonuçları

Masumlar Apartmanı, EDHO gibi ilgiyle izlenen 17 Kasım Salı gününe ait reyting sonuçları belli oldu. İşte dünün reytingleri!

16 Kasım 2020 Pazartesi reyting sonuçları açıklandı!

16 Kasım 2020 Pazartesi gününe ait reyting sonuçları belli oldu. TİAK tarafından ölçümlenen reytinglerde dün en çok izlenen dizi hangisi oldu? İşe dünün reytingleri!

15 Kasım Pazar Reyting Sonuçları

TİAK tarafından ölçümlenen 15 Kasım Pazar 2020 reyting sonuçları belli oldu. Dünün detaylı reyting sonuçları haberimizde!

14 Kasım Cumartesi Reyting Sonuçları

Reyting sonuçları belli oldu. 14 Kasım Cumartesi reytinglerinde dün hangi program veya dizi birinci oldu? İşte dünün tv karnesi!

13 Kasım Cuma reyting sonuçları

13 Kasım Cuma reyting sonuçları belli oldu. Dün Total ve AB reyting kategorilerinde en çok izlenen program hangisi oldu?

12 Kasım Perşembe Reyting Sonuçları

12 Kasım Perşembe reyting sonuçları belli oldu. Total ve AB reyting kategorilerinde dün en çok izlenen program hangisi oldu?

Reyting Sonuçları Belli Oldu! 11 Kasım Çarşamba hangi yapım birinci oldu?

11 Kasım Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Dün yayınlanan hangi yapım reyting sıralamasında birinci sırada yer aldı? İşte dünün reytingleri!

9 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları Belli Oldu!

9 Kasım Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Dün yayınlanan hangi dizi birinci oldu? Dünün reytinglerinde hangi dizi ne kadar izlenme aldı?

8 Kasım 2020 Pazar reyting sonuçları: Menajerimi Ara, Arıza

8 Kasım 2020 Pazar gününe ait izlenme oranları belli oldu. Reyting sonuçlarına göre dün yayınlanan dizi ve programlar ne kadar izlendi?

6 Kasım 2020 Cuma Reyting Sonuçları

6 Kasım 2020 Cuma reyting sonuçları açıklandı. Birbirinden iddialı yedi dizinin ekrana geldiği günde en çok izlenen hangisi oldu?

Reyting Sonuçları: 5 Kasım 2020 Perşembe

5 Kasım 2020 Perşembe gününe ait izlenme oranları açıklandı. Reyting sonuçlarına göre dün yayınlanan yapımlar hangi sırada yer aldı?

Çarşamba Reyting Sonuçları (4 Kasım 2020)

Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. 4 Kasım 2020 tarihinde Sadakatsiz, Sen Çal Kapımı, Kuruluş Osman ve Doğduğun Ev Kaderindir rekabeti nasıl sonuçlandı?