Reytingler

Reyting Haberleri

6 Eylül Salı Reyting Sonuçları

6 Eylül Salı tarihine ait reyting sonuçları açıklandı. TOTAL, AB ve ABC1 reyting gruplarında kazanan hangi yapımlar oldu.

5 Eylül Pazartesi Reyting Sonuçları

5 Eylül Pazartesi reyting sonuçları açıklandı. TOTAL, AB ve ABC1 reyting gruplarında dün akşam ilk 10 sıralamaları ne şekilde?

1 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları

1 Eylül Perşembe tarihine ait reyting sonuçları açıklandı. TİAK tarafından açıklanan verilere göre dün akşam Masterchef Türkiye mi, Gelsin Hayat Bildiği Gibi mi kazanan oldu.

31 Ağustos Çarşamba Reyting Sonuçları

31 Ağustos Çarşamba günü reyting sonuçları açıklandı. TOTAL, AB ve ABC1 gruplarında kazananlar hangi yapımlar oldu? İşte sonuçlar.

22 Ağustos Pazartesi Reyting Sonuçları

22 Ağustos Pazartesi günü reyting sonuçları açıklandı. TOTAL, AB ve ABC1 reyting kategorilerinde nasıl bir sıralama oluştu?

18 Ağustos Perşembe Reyting Sonuçları

18 Ağustos Perşembe reyting sonuçları açıklandı. Günün kazananı Masterchef Türkiye mi yoksa Gelsin Hayat Bildiği Gibi mi oldu?

17 Ağustos Çarşamba Reyting Sonuçları

17 Ağustos Çarşamba reyting sonuçları açıklandı. Masterchef Türkiye ve Kara Tahta gibi yapımlarda izlediğimiz günde reyting sıralaması nasıl oluştu?

16 Ağustos Salı Reyting Sonuçları

16 Ağustos Salı gününe ait reyting sonuçları açıklandı. İzleyiciler tarafından merak edilen reytinglerde nasıl bir sıralama oluştu.

10 Ağustos Çarşamba Reyting Sonuçları

10 Ağustos Çarşamba günü ekrana gelen yapımların reyting sonuçları açıklandı. Total, AB, ABC reyting gruplarında hangi yapımlar günü ilk sırada tamamladı.

9 Ağustos Salı Reyting Sonuçları

9 Ağustos Salı reyting sonuçları açıklanırken dün ekrana gelen hangi yapım reyting sıralamasında ilk sırada yer almayı başardı

7 Ağustos Pazar Reyting Sonuçları

7 Ağustos Pazar günü reyting sonuçları ortaya çıktı. Masterchef Türkiye, FOX Ana Haber Hafta Sonu ve Gül Masalı yapımlarının çekiştiği günün kazananı kim oldu?

6 Ağustos Cumartesi Reyting Sonuçları

6 Ağustos Cumartesi günü ekrana gelen yapımların reyting sonuçları TİAK tarafından açıklandı. TOTAL, AB ve ABC'de ilk 10 sıralaması.

5 Ağustos Cuma Reyting Sonuçları

5 Ağustos Cuma günü Masterchef Türkiye ve Kim Milyoner Olmak İster gibi yapımlar ekrandaydı. Reyting sonuçları açıklandı Total, AB ve ABC'de oluşan ilk 10 sıralamaları.

4 Ağustos Perşembe Reyting Sonuçları

4 Ağustos Perşembe akşamına ait reyting sonuçları açıklandı. Gelsin Hayat Bildiği Gibi mi Masterchef Türkiye mi hangisi reytinglerde kazanan oldu.

26 Temmuz Salı Reyting Sonuçları

26 Temmuz Salı gününde ölçülen reyting sonuçları açıklandı. Verilere göre günü ilk sırada bitiren yapım hangisi oldu? İşte reytinglerde oluşan sıralamalar.

23 Temmuz Cumartesi Reyting Sonuçları

23 Temmuz Cumartesi tarihinin reyting sonuçları açıklandı. Güldür Güldür Show, Masterchef Türkiye, Şarkılar Bizi Söyler ve FOX Ana Haber arasından en çok izlenen hangisi oldu?

20 Temmuz Çarşamba Reyting Sonuçları

20 Temmuz Çarşamba tarihine ait reyting sonuçları belli oldu. Dün akşama ait olan reyting sonuçlarını sizler için derledik.

19 Temmuz Salı Reyting Sonuçları

19 Temmuz Salı günü reyting sonuçları belli oldu. Düne ait reyting sonuçlarına göre en çok izlenen yapımlar hangileri oldu.

14 Temmuz Perşembe Reyting Sonuçları

14 Temmuz Reyting reyting sonuçları hakkında internette fazlasıyla arama yapılıyor. İşte dün akşamın reyting sıralaması sizlerle.

9 Temmuz Cumartesi Reyting Sonuçları

9 Temmuz Cumartesi günü ekrana gelen yapımlar nasıl reyting sonuçlarıyla karşılaştı? İşte günün reyting sıralaması sizlerle.