Reytingler

Reyting Haberleri

18 Nisan Perşembe günü reyting sonuçları açıklandı

18 Nisan Perşembe günü reyting sonuçları açıklandı. Bir Zamanlar Çukurova mı, Bizim Hikaye mi daha çok izlendi? Perşembe günü hangi kanal daha izlendi?

17 Nisan Çarşamba Reyting Sonuçları 

TNS ve TİAK tarafından ölçümlenen 17 Nisan Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Dün Diriliş Ertuğrul mu yoksa Sen Anlat Karadeniz dizisi mi daha çok izlendi?

16 Nisan Salı Reyting Sonuçları

16 Nisan Salı reyting sonuçları belli oldu. Leke dizisi ilk bölümüyle Kadın ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi karşısında başarılı olabildi mi? İşte dünün reytingleri!

15 Nisan Pazartesi Reyting Sonuçları

15 Nisan 2019 Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Çukur, Söz, Zalim İstanbul ve Yasak Elma dizilerinin yarıştığı günde en çok hangi dizi izlendi? İşte dünün reyting sonuçları!

Hercai reytingleri alt üst etti!

ATV ekranlarına bomba gibi giren dizi Hercai, başarısına başarı ekliyor. Yeni dizi daha şimdiden reytingleri alt üst etti.

14 Nisan 2019 Pazar Reyting Sonuçları

14 Nisan 2019 Pazar gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Seyirci dün en çok hangi diziyi izledi? İşte dünün reytingleri...

13 Nisan Cumartesi 2019 Reyting Sonuçları

13 Nisan Cumartesi 2019 gününe ait reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Survivor, Bir Aile Hikayesi, Erkenci Kuş ve Kim Milyoner Olmak İster ekrandaydı.

12 Nisan Cuma 2019 Reyting Sonuçları

12 Nisan Cuma günü İstanbullu Gelin, Hercai, Payitaht Abdülhamid, Kızım, Arka Sokaklar ve Gülperi gibi diziler ekrandaydı.

11 Nisan Perşembe 2019 Reyting Sonuçları

11 Nisan Perşembe reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Bir Zamanlar Çukurova, Çarpışma, Avlu, Bizim Hikaye ve Tek Yürek ekrandaydı.

10 Nisan Çarşamba 2019 Reyting Sonuçları

10 Nisan Çarşamba reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz, Survivor, Kuzgun, Çocuklar Duymasın ekrandaydı.

9 Nisan Salı 2019 Reyting Sonuçları

9 Nisan Salı gününe ait reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Kadın, Halka, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Survivor gibi yapımlar ekrandaydı.

8 Nisan Pazartesi 2019 Reyting Sonuçları

8 Nisan Pazartesi 2019 reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Çukur, Söz, Yasak Elma, Vuslat, Zalim İstanbul, Kim Milyoner Olmak İster ve Survivor ekrandaydı.

'Palu Ailesi' davasında buz kesen itiraf!

Atv'nin büyük bir ilgi ile izlenen Müge Anlı ile Tatlı Sert programına damga vuran Palu Ailesi davasında son gelişme. Enişte Tuncer Ustael'in itirafları duyanları şoke etti.

7 Nisan Pazar 2019 Reyting Sonuçları

7 Nisan Pazar 2019 gününün reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Nöbet, Kardeş Çocukları, Survivor, Savaşçı, Elimi Bırakma ve Çok Güzel Hareketler 2 ekrandaydı.

6 Nisan Cumartesi 2019 Reyting Sonuçları

6 Nisan Cumartesi 2019 gününe ait reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Survivor, Bir Aile Hikayesi, Erkenci Kuş ve Kim Milyoner Olmak İster ekrandaydı.

5 Nisan Cuma 2019 Reyting Sonuçları

5 Nisan Cuma günü İstanbullu Gelin, Hercai, Payitaht Abdülhamid, Kızım, Arka Sokaklar ve Gülperi gibi diziler ekrandaydı.

4 Nisan Perşembe 2019 Reyting Sonuçları

4 Nisan Perşembe reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Bir Zamanlar Çukurova, Çarpışma, Bizim Hikaye ve Tek Yürek ekrandaydı.

Survivorun Yeni Formatı Reytinglerini Nasıl Etkiledi?

Tv 8'in başarılı yarışma programı Survivor Acun Ilıcalı tarafından ani bir kararla format değişikliğine gitti. Peki yarışmanın yeni formatı nasıl? Yeni format başarılı oldu mu?

3 Nisan Çarşamba 2019 Reyting Sonuçları

3 Nisan Çarşamba reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz, Survivor, Kuzgun, Çocuklar Duymasın ekrandaydı.

2 Nisan Salı 2019 Reyting Sonuçları

2 Nisan Salı gününe ait reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Kadın, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Survivor gibi yapımlar ekrandaydı.