Reytingler

Reyting Haberleri

4 Mayıs Salı Reyting Sonuçları

4 Mayıs Salı gününe ait reyting sonuçları belli oldu. EDHO, Masumlar Apartmanı mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri

27 Nisan Salı Reyting Sonuçları

27 Nisan Salı reyting sonuçları belli oldu. Masumlar Apartmanı, Hekimoğlu, Baraj ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri...

26 Nisan Pazartesi reyting sonuçları

26 Nisan Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Çukur, Yasak Elma, Kağıt Ev, Uyanış Büyük Selçuklu dizilerinin ekrana geldiği günde en çok izlenen hangisi oldu?

Reyting sonuçları belli oldu! 20 Nisan 2021 Salı en çok izlenen program hangisi oldu?

Reyting sonuçları belli oldu. 20 Nisan 2021 Salı günü yayınlanan dizi ve programlar arasında en çok izlenen hangisi oldu?

19 Nisan Pazartesi reyting sonuçları belli oldu! Kağıt Ev ne kadar izlendi?

19 Nisan Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Dün Star TV'de ilk bölümüyle yayınlanan Kağıt Ev dizisi ne kadar izlendi? İşte dünün reytingleri!

23 Mart 2021 Salı reyting sonuçları

23 Mart 2021 Salı reyting sonuçları belli oldu. Masumlar Apartmanı, EDHO, Baraj ve Hekimoğlu dizilerinin ekrana geldiği Salı günü en çok izlenen yapım hangisi oldu?

Flaş Gelişme! Menajerimi Ara Final Yapıyor

Star Tv ekranlarında Pazar akşamı ekrana gelen ve bu sezon başlayan dizilerden biri olan Menajerimi Ara’nın sezon sonunda final yapmasına karar verildi.

Teşkilat dizisi 2. bölümüyle reyting rekoru kırdı

Onlar resmen ölü isimsiz kahramanlar. vatan için en sevdiklerinden hatta kendi canlarından bile vazgeçtiler. ülkemizin ilk istihbarat dizisi Teşkilat rekorları parça parça etti.

Star Tv’de Yayınlanan İbo Show Final mi Yapıyor?

Star Tv ekranlarında Cumartesi akşamları ekrana gelen ve İbrahim Tatlıses tarafından sunulan İbo Show Final mi Yapıyor? İşte cevabı!

3 Mart Çarşamba reyting sonuçları

3 Mart Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Sadakatsiz ve Kuruluş Osman dizilerinin kıyasıya rekabet ettiği günün kazananı kim oldu?

17 Şubat 2021 Çarşamba Reyting Sonuçları

TİAK tarafından ölçümlenen 17 Şubat 2021 Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Dünün reytinglerinde en çok izlenen dizi hangisi oldu?

16 Şubat 2021 Salı Reyting Sonuçları Belli Oldu!

16 Şubat 2021 Salı günü ekrana gelen dizi ve programların reyting sonuçları belli oldu. Dün seyircinin tercihi hangi yapım oldu?

Songül Karlı: Reyting İçin Evlendim

Ünlü türkücü Songül Karlı yaptığı açıklamalarla magazin basınında bir anda gündem oldu. Songül Karlı reyting uruna evlilik yaptığını açıkladı.

2 Şubat 2021 Salı Reyting Sonuçları

2 Şubat 2021 Salı reyting sonuçları belli oldu. Masumlar Apartmanı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Hekimoğlu ve Baraj mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri!

1 Şubat 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları

1 Şubat 2021 Pazartesi gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Masumlar Apartmanı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri!

31 Ocak 2021 Pazar Reyting Sonuçları

31 Ocak 2021 Pazar reyting sonuçları belli oldu. TİAK tarafından ölçümlenen reytinglerde hangi yapımlar ilk 10'da yer aldı?

Salı reyting sonuçları belli oldu! 26 Ocak Salı reytinglerinde kim birinci?

Masumlar Apartmanı, EDHO, Baraj, Hekimoğlu gibi iddialı dizilerin ekrana geldiği 26 Ocak Salı reyting sonuçları belli oldu.

24 Ocak Pazar Reyting Sonuçları

24 Ocak Pazar günü yayınlanan dizi ve programların reyting sonuçları belli oldu. Dün zirvede hangi yapımlar yer aldı? İşte dünün reytingleri!

12 Ocak 2021 Salı reyting sonuçlarında zirvenin sahibi TRT 1 oldu!

12 ocak 2021 Salı reyting sonuçları belli oldu. Dün ekrana gelen yapımlar arasında en çok izlenen dizisi TRT 1'de yayınlanan 'Masumlar Apartmanı' oldu.

11 Ocak Pazartesi Reyting Sonuçları

11 Ocak Pazartesi gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Dün ekrana gelen hangi yapım günü birinci sırada tamamladı? Dünün reytingleri haberimizde!