Reytingler

Reyting Haberleri

22 Mart 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

Gönül Dağı ilk defa kendi günnüde yayınlanamdığı 22 Mart Çarşamba gününü reyting sonuçları açıklandı. Gönül Dağı başka günde yayınlanmasına rağmen reytinglerde birinci oldu.

21 Mart 2023 Salı Reyting Sonuçları

Aile, Ben Bu Cihana Sığmazam, FOX Haber, ATV Haber, Üç Kız Kardeş arasında yaşanan yoğun rekabetin yaşandığı 21 Mart Salı gününün ekran karnesi belli oldu.

Kızılcık Şerbeti reytinglerde durdurulamıyor

Gold Film tarafından hazırlanan sezonun yeni dizilerinden Kızılcık şerbeti son iki haftada büyük bir reyting atağına kalktı ve gün birinciliğine kadar yükseldi.

20 Mart 2023 Pazartesi Reyting Sonuçları

Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, FOX Haber ve Ömer dizisinin yer aldığı 20 Mart Pazartesi günü reyting sonuçları açıklandı. Pazartesi gününün lideri yine Alparslan oldu.

19 Mart 2023 Pazar Reyting Sonuçları

19 Mart Pazar günü yayınlanan programların reyting sonuçları belli oldu. Rekabetin en çok yaşandığı Total’de zirvede Teşkilat dizisi yer alırken Yargı dizisi takibini sürdürdü.

18 Mart 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları

Gönül Dağı, Kardeşlerim, FOX Haber ve Güldür Güldür Show arasında yaşanan rekabetin izleyiciyi heyecanlandırdığı 18 Mart Cumartesi günü yapımların reyting sonuçları belli oldu

17 Mart 2023 Cuma Reyting Sonuçları

17 Mart Cuma günü ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları açıklandı. Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti arasında geçen yol açan reytinglerde zirve Kızılcık Şerbeti'nin oldu.

16 Mart 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

Camdaki Kız, Esra Erol, FOX Haber, Al Sancak ve Aldatmak arasında rekabetin yaşandığı 16 Mart Perşembe günü ekran karnesi belli oldu. Total'de Esra Erol'da sürprizi yaşandı.

15 Mart 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

Merak edilen 15 Mart 2023 Çarşamba reyting sonuçları açıklandı. Kuruluş Osman ve Adım Farah arasında yaşanan rekabette günün galibi her zamanki gibi Kuruluş Osman oldu.

14 Mart 2023 Salı Reyting Sonuçları

14 Mart Salı günü televizyonlarda yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Aile, Ben Bu Cihana Sığmazam, FOX Haber, Üç Kız Kardeş arasında reyting savaşları yaşandı.

13 Mart 2023 Pazartesi Reyting Sonuçları

Alparslan Büyük Selçuklu, FOX Haber, Ömer ve Esra Erol'danın ilk 3’te kendine yer bulduğu 13 Mart Pazartesi gününün ekran karnesi belli oldu. Alparslan dizisi rakipsiz kaldı

12 Mart 2023 Pazar Reyting Sonuçları

Yargı ve Teşkilat arasında yaşanan rekabetin damga vurduğu 12 Mart Pazar günü programların ekran karnesi açıklandı. Yargı – Teşkilat rekabetinde Total'de Teşkilat zirvede yer aldı

11 Mart 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları

11 Mart 2023 Cumartesi günü ekran karnesi açıklandı. Hafta sonuna denk gelen 11 Mart Cumartesi gününe bir cumartesi klasiği olan Gönül Dağı ve Kardeşlerim dizileri damga vurdu

10 Mart 2023 Cuma Reyting Sonuçları

Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti ve Fox Ana Haber arasında kıyasıya rekabetin yaşandığı 10 Mart Cuma dünün reyting sonuçları belli oldu. Kızılcık Şerbeti tavan yaptı.

9 Mart 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

9 Mart Perşembe akşamı yayınlanan dizi, film, yarışma ve haber programlarının yer aldığı reyting sonuçları belli oldu. 9 Mart Perşembe gününe Camdaki Kız damga vurdu.

8 Mart 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

Kuruluş Osman, Adım Farah ve Fox Ana Haber arasında büyük bir çekişmeye neden olan 8 Mart Çarşamba reytingleri belli oldu. Yeni başlayan Adım Farah sürprizi yaşandı.

7 Mart 2023 Salı Reyting Sonuçları

Dizilerin, yarışma programlarının, gündüz kuşaklarının ve haber bültenlerinin ilk sıralarda yer aldıkları 7 Mart 2023 Salı gününün ekran karnesi izleyiciyi heyecanlandırdı.

6 Mart 2023 Pazartesi Reyting Sonuçları

6 Mart Pazartesi günü Reyting Sonuçları belli oldu. Veda Mektubu, Survivor 2023, Ömer, Güldür Güldür Show, Alparslan: Büyük Selçuklu ve Yasak Elma arasında rekabet yaşandı

5 Mart 2023 Pazar Reyting Sonuçları

5 Mart 2023 Pazar günü yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı 3 sezondur Total’de birinci sırayı kimselere kaptırmayan Teşkilat zirveye yerleşti

4 Mart 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları

4 Mart 2023 Cumartesi reyting sonuçları açıklandı. Kardeşlerim, Gönül Dağı ve Gülbin Tosun ile Fox Haber arasında yaşanan rekabetin yansıdığı reyting listelerinde sürpriz yaşanmadı