Reytingler

Reyting Haberleri

Pazar günü reyting sonuçları (19 Mayıs 2019)

Savaşçı, Survivor, Elimi Bırakma, FOX ana Haber gibi programların hangisi reytinglerde birinci oldu. İşte 19 Mayıs 2019 Pazar reyting sonuçları..

18 Mayıs reyting sonuçları belli oldu!

18 Mayıs reyting sonuçları açıklandı. Cumartesi akşamı reytinglerde ilk sıraya yerleşen isim kim oldu? İşte reyting sonuçları..

17 Mayıs Cuma reyting sonuçları! Hercai yine zirvede!

17 Mayıs Cuma reyting sonuçları belli oldu. Dün en çok hangi dizi izlendi? Hercai mi, Arka Sokaklar mı, İstanbullu Gelin mi? İşte sonuçlar!

16 Mayıs reyting sonuçları!

16 Mayıs 2019 Perşembe reyting sonuçları belli oldu. Bir Zamanlar Çukurova, Tek Yürek, Çarpışma dizisi reytingleri ne oldu?

15 Mayıs Çarşamba Reyting Sonuçları!

15 Mayıs Çarşamba reyting sonuçları merak ediliyor. Dün ekranlara gelen 'Diriliş Ertuğrul' bu haftada zirvede mi yer aldı? İşte dünün reytingleri!

14 Mayıs Çarşamba Reyting Sonuçları

14 Mayıs Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kadın ve Leke dizileri arasında gerçekleşen reyting mücadelesinde kim kazandı? İşte dünün reytingleri

13 Mayıs Pazartesi reyting sonuçları belli oldu!

13 Mayıs Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Çukur dizisi günün en çok izlenen dizisi olurken Zalim İstanbul, Söz ve Yasak Elma ne kadar izlendi? İşte sonuçlar!

12 Mayıs Pazar Reytinglerinde Sürpriz Sonuç!

12 Mayıs Pazar reyting sonuçları belli oldu. Dün Elimi Bırakma, Savaşçı, Kardeş Çocukları, Zengin ve Yoksul dizileri arasındaki mücadele nasıl sonuçlandı? İşte reytingler!

En çok hangi dizi izlendi? 11 Mayıs Cumartesi reytingleri belli oldu!

11 Mayıs Cumartesi reyting sonuçları açıklandı mı? Dün Bir Aile Hikayesi mi, Erkenci Kuş mu, Güldür Güldür mü, Kalk Gidelim mi daha çok izlendi? İşte dünün reytingleri!

10 Mayıs Cuma reyting sonuçları açıklandı!

10 Mayıs Cuma reyting sonuçları açıklandı mı? Dün akşam Hercai mi, İstanbullu Gelin mi, Payitaht Abdülhamid mi, Arka Sokaklar mı, Kızım mı birinci oldu? Reyting sonuçları nasıl?

9 Mayıs Perşembe Reyting Sonuçları | Bir Zamanlar Çukurova, Avlu, Bizim Hikaye reytingleri

9 Mayıs Perşembe reyting sonuçları belli oldu. Bir Zamanlar Çukurova, Avlu, Bizim Hikaye ve Çarpışma arasında gerçekleşen reyting mücadelesi nasıl sonuçlandı!

8 Mayıs Çarşamba Reyting Sonuçları

8 Mayıs 2019 reyting sonuçları açıklandı. 8 Mayıs Çarşamba akşamının galibi kim oldu? İşte 8 Mayıs 2019 Çarşamba reyting sonuçları..

7 Mayıs Salı Reyting Sonuçları

7 Mayıs Salı günü reytingleri belli oldu. Kadın mı, EDHO'mu yoksa Survivor programı mı dün daha çok izlendi? İşte dünün reyting sonuçları!

6 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları

6 Mayıs Pazartesi günü reytingler nasıl sonuçlandı? Çukur, Söz, Zalim İstanbul ve Yasak Elma arasında gerçekleşen mücadele nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri!

5 Mayıs Pazartesi reyting sonuçları | Savaşçı, Kardeş Çocukları, Zengin ve Yoksul

5 Mayıs 2019 Cumartesi gününe ait reyting sonuçları merakla bekleniyor. Savaşçı, Kardeş Çocukları ve Zengin Yoksul arasındaki mücadele nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri!

4 Mayıs Cumartesi Reyting Sonuçları

4 Mayıs Cumartesi reyting sonuçları elimize ulaştı. TOTAL, AB ve ABC1 kategorilerinde dün en çok hangi yapım izlendi? İşte dünün reytingleri!

Nisan Ayındaki En Çok İzlenen Dizi Hangisi Oldu?

Televizyonlarda yayınlanan dizilerin nisan ayı reyting ortalamaları belli oldu. Peki hangi dizi birinci oldu? Birinci olan dizi gelecek sezon devam ediyor mu? İşte ilk 10 sıra!

3 Mayıs Cuma Reyting Sonuçları | Hercai mi, İstabullu Gelin mi?

3 Mayıs Cuma gününe ait reyting sonuçları elimize ulaştı. TOTAL ve AB'de dün en çok izlenen yapım hangisi oldu? İşte dünün reyting sonuçları!

2 Mayıs Perşembe reyting sonuçları

2 Mayıs reyting sonuçlarında yine Bir Zamanlar Çukurova dizisi zirvede. İşte 2 Mayıs 2019 Perşembe gününün reyting sonuçları..

1 Mayıs Çarşamba reyting sonuçları

1 Mayıs Çarşamba reyting sonuçlarında büyük sürpriz! Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz ve Kuzgun mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri!