Yayın Akışları

Yayın akışlarını detaylı olarak görmek istediğiniz kanalı tıklayın.
Geçmiş YayınYayında ŞuanGelecek Yayın
  • TRT 1 yayın akışı Mehmed: Fetihler Sultanı
    14:00-17:45
    Lingo
    17:45-19:00
    Ana Haber
    19:00-19:55
    İddiaların Aksine
    19:55-20:00
    Kara Ağaç Destanı
    20:00-00:30
  • Show Tv yayın akışı Aslı Hünel ile Gelin Evi
    12:30-15:00
    Didem Arslan Yılmaz'la...
    15:00-18:45
    Show Ana Haber
    18:45-20:00
    Kızılcık Şerbeti
    20:00-00:15
    Bahar
    00:15-03:00
  • Star Tv yayın akışı Zahide Yetiş ile Yeniden...
    13:30-16:30
    Söz
    16:30-18:15
    Star Haber
    18:15-19:00
    Yalı Çapkını
    19:00-20:00
    Yalı Çapkını
    20:00-00:30
  • Kanal 7 yayın akışı Kan Çiçekleri
    16:30-18:00
    Kanal 7 Haber Saati
    18:00-19:00
    Esaret
    19:00-21:15
    Rüzgarlı Tepe
    21:15-23:20
    Sakarya Fırat
    23:20-01:20
  • Atv yayın akışı Mutfak Bahane
    14:00-16:00
    Esra Erol'da
    16:00-19:00
    ATV Ana Haber
    19:00-20:00
    Ateş Kuşları
    20:00-00:20
    Kardeşlerim
    00:20-03:20
  • Tv8 yayın akışı Survivor Ekstra
    14:00-16:00
    Zuhal Topal'la Yemekteyiz
    16:00-19:00
    Çarkıfelek
    19:00-22:45
    Cevap Ver Türkiye
    22:45-01:00
    Emre Dorman İle...
    01:00-02:30
  • Kanal D yayın akışı Aşk ve Umut
    16:00-17:30
    Arka Sokaklar
    17:30-19:00
    Kanal D Ana Haber
    19:00-20:00
    Arka Sokaklar
    20:00-00:15
    Üç Kız Kardeş
    00:15-03:00
  • Now TV yayın akışı En Hamarat Benim
    13:45-16:30
    Gaddar
    16:30-19:00
    Selçuk Tepeli ile NOW Ana...
    19:00-20:00
    Gaddar
    20:00-23:30
    Orta Sayfa
    23:30-01:30
  • TRT Haber yayın akışı Günün İçinden
    16:00-18:00
    Sıcak Haber
    18:00-18:55
    Piyasa Raporu
    18:55-19:00
    Sıcak Haber
    19:00-19:55
    Ana Habere Doğru
    19:55-20:00
  • CNN Türk yayın akışı Günlük
    17:00-18:00
    Ana Haber
    18:00-20:45
    Akıl Çemberi
    20:45-01:00
    Gece Haberleri
    01:00-02:15
    Akıl Çemberi
    02:15-06:00
  • NTV yayın akışı Hava Durumu
    17:55-18:00
    Günün İçinden
    18:00-18:35
    Piyasalar
    18:35-18:40
    Uzman Bakışı
    18:40-18:45
    Spor
    18:45-18:55
  • A Haber yayın akışı Ajans Akşama Doğru
    17:00-18:00
    Ajans Akşama Doğru
    18:00-19:00
    Akşam Ajansı
    19:00-20:00
    Akşam Ajansı
    20:00-20:50
    Hava Durumu
    20:50-21:00
  • Haber Türk yayın akışı HT 360
    16:00-18:00
    Ana Haber
    18:00-20:00
    Yerel Seçim 2024
    20:00-20:30
    Ana Haber
    20:30-21:00
    Mehmet Akif Ersoy ile 5. Gece
    21:00-23:00
  • Haber Global yayın akışı Günün Nabzı
    16:00-18:00
    Madde Madde Gündem
    18:00-19:00
    Ana Haber
    19:00-20:30
    Neden?
    20:30-00:00
    Sıra Dışı Gündem
    00:00-02:00
  • TV 100 yayın akışı Güne Bakış
    14:00-16:30
    Akşam Raporu
    16:30-18:30
    Osman Kenan Çapoğlu ile...
    18:30-20:00
    Özgür İfade
    20:00-00:30
    Gece Haberleri
    00:30-01:30
  • 360 Tv yayın akışı Aileler Yarışıyor
    15:00-17:30
    Aşık Oldum
    17:30-19:00
    Ben Bilirim
    19:00-21:00
    Aileler Yarışıyor
    21:00-23:00
    Seksenler
    23:00-01:00
  • Beyaz Tv yayın akışı Nermin'in Enfes Mutfağı
    15:00-16:20
    Seksenler
    16:20-18:30
    Beyaz Ana Haber
    18:30-19:30
    Kutsal Silahın Peşinde
    19:30-21:30
    Köpek Balığı İstilası 2
    21:30-23:30
  • Bein Sports Haber yayın akışı beIN Sports Max 2
    16:00-18:00
    beIN Sports Max 2
    18:00-20:00
    beIN Sports Max 2
    20:00-22:00
    beIN Sports Max 2
    22:00-00:00
    beIN Sports Max 2
    00:00-02:00
  • TRT Spor yayın akışı Dünyadan Spor
    17:30-18:00
    Spor Merkezi
    18:00-20:00
    Ümraniyespor - Altay
    20:00-22:00
    Aktüel Futbol
    22:00-23:30
    İleri Üçlü
    23:30-01:00
  • TLC yayın akışı Pasta Savaşları
    16:30-17:30
    100 Günde Rüya Ev
    17:30-18:30
    Bu Ev Benim Mi?
    18:30-19:30
    İntikamcı
    19:30-21:30
    İntikamcı
    21:30-23:30
  • Dmax yayın akışı Hurda Bizim İşimiz
    17:05-17:35
    Tamirat Tadilat
    17:35-18:35
    Nasıl Yapılmış: Rüya...
    18:35-19:05
    Doğa Evi Ustaları
    19:05-20:00
    Kırsalın Ustaları
    20:00-20:55
  • TRT Belgesel yayın akışı Şehirden Uzakta
    16:25-17:30
    Sincabın Öyküsü
    17:30-18:25
    Yok Olmadan Keşfet
    18:25-19:10
    Çin'in Gizli Krallıkları
    19:10-20:00
    Hedef Sıfır Atık
    20:00-20:30
  • Yaban Tv yayın akışı Av ve Atış Sanatı
    17:30-18:00
    Patika
    18:00-19:00
    Canavarın Peşinde
    19:00-20:00
    Rastgele Ali Birerdinç
    20:00-21:00
    Ata Sporları Saati
    21:00-22:00
  • TRT Çocuk yayın akışı Dennis ve Gnasher
    17:40-18:05
    Hazine Takipçileri
    18:05-18:30
    Heidi
    18:30-18:55
    Rüzgar Gülü
    18:55-19:20
    Rafadan Tayfa
    19:20-19:50
  • Cartoon Network yayın akışı Kafadar Ayıcıklar
    17:30-18:00
    Kafadar Ayıcıklar
    18:00-18:30
    Kral Şakir
    18:30-19:00
    Kral Şakir
    19:00-19:30
    Cesur Prens Ivandoe
    19:30-20:00
  • Minika Go yayın akışı Oscar Çöllerde
    17:46-17:54
    Oscar Çöllerde
    17:54-18:30
    Sonic Boom
    18:30-18:45
    Sonic Boom
    18:45-19:00
    Koyun Shaun
    19:00-19:08
  • TGRT Haber yayın akışı Emre Diner ile Dünyada Bugün
    17:00-17:45
    Gündem
    17:45-18:40
    Haber Bülteni
    18:40-19:00
    Gündem
    19:00-19:45
    Ana Haber
    19:45-21:00
  • FB TV yayın akışı Avenida - Fenerbahçe A.H.
    16:15-18:00
    Fenerbahçe - Urla Belediyesi
    18:00-19:45
    Rakamlarla Rakipler
    19:45-20:00
    Euroleague Özel
    20:00-20:45
    Maç Havası
    20:45-22:45
  • Fox Tv yayın akışı En Hamarat Benim
    13:45-16:30
    Gaddar
    16:30-19:00
    Selçuk Tepeli ile NOW Ana...
    19:00-20:00
    Gaddar
    20:00-23:30
    Orta Sayfa
    23:30-01:30
  • Tjk Tv yayın akışı Yarış Zamanı
    12:00-13:45
    Antalya-izmir Yarışları
    13:45-21:45
    Antalya-izmir Yarışları
    21:45-21:50
    Gulfstream Park Yarışları
    21:50-

    -
  • A Spor Tv yayın akışı Spor Gündemi
    15:00-18:00
    Ana Haber
    18:00-20:00
    Kuşak Farkı
    20:00-21:00
    Artı Futbol
    21:00-23:00
    Son Sayfa
    23:00-02:00
  • KRT TV yayın akışı Akşam Haberleri
    17:00-18:00
    Asıl Mesele
    18:00-19:00
    Takipçi
    19:00-20:00
    Türkiye Meclisi
    20:00-23:00
    Gece Haberleri
    23:00-01:00
  • Bloomberg HT yayın akışı Kapanışa Doğru
    17:00-17:45
    İş Dünyası
    17:45-18:20
    Günden Kalanlar
    18:20-19:00
    60 Dakika
    19:00-20:00
    Aslı Şafak'la İşin Aslı
    20:00-21:00
  • Ülke Tv yayın akışı Öğle Ajansı
    13:00-15:00
    Akşama Doğru
    15:00-19:00
    Haber Servisi
    19:00-21:00
    Akşam Baskısı
    21:00-00:00
    Ülke'de Bu Gece
    00:00-02:30
  • Tv8.5 yayın akışı Leipzig - Real Madrid
    15:00-17:00
    PSG - Real Sociedad
    17:00-19:00
    Klasikler
    19:00-20:00
    Al Hilal - Al Ittihad
    20:00-22:00
    NBA Stüdyo
    22:00-23:45
  • Ekotürk TV yayın akışı Stüdyo Brüksel
    17:35-18:00
    Ana Haber
    18:00-19:00
    Son Seans
    19:00-19:45
    Tahmin Et
    19:45-20:30
    Fotoğrafın Öyküsü
    20:30-21:30
  • Tvnet yayın akışı Dünya Basını
    17:50-18:00
    Makroskop
    18:00-19:00
    19. Saat
    19:00-20:25
    Postpolitik
    20:25-20:45
    Olan Biten
    20:45-23:00
  • 24 Tv yayın akışı Moderatör
    16:00-18:00
    Akşam Haberleri
    18:00-20:00
    Brifing Saati
    20:00-20:45
    Esas Mesele
    20:45-23:00
    Moderatör Gece
    23:00-01:00
  • Diyanet TV yayın akışı Prof. Dr. İskender Pala...
    17:45-18:00
    Ömre Bedel
    18:00-18:30
    Diyanet Haber
    18:30-19:00
    Değer Ve İnsan
    19:00-20:00
    Diyanete Soralım
    20:00-21:00
  • TRT Eba TV İlkokul yayın akışı Kapanış
    21:50-22:30
    TRT EBA TV
    22:30-

    -

    -

    -
  • TRT Eba TV Ortaokul yayın akışı Beyhan Budak'la Motivasyon...
    17:45-18:00
    Lgs'ye Doğru
    18:00-19:00
    Bir Çocuk Büyüyor
    19:00-19:15
    Yks'ye Doğru
    19:15-20:55
    Yapabilirsin
    20:55-21:00
  • TRT Eba TV Lise yayın akışı Muhasebe Ve Finansman - 9
    17:00-17:30
    Yks'ye Doğru
    17:30-

    -

    -

    -
  • Disney Channel yayın akışı MUCİZE
    13:30-14:00
    FINEAS VE FÖRB
    14:00-

    -

    -

    -
  • Teve 2 yayın akışı Yaprak Dökümü
    15:30-18:00
    Akasya Durağı
    18:00-19:45
    Kelime Oyunu
    19:45-21:15
    Hekimoğlu
    21:15-23:30
    Kanıt
    23:30-01:15