Yayın Akışları

Yayın akışlarını detaylı olarak görmek istediğiniz kanalı tıklayın.
Geçmiş YayınYayında ŞuanGelecek Yayın
  • TRT 1 yayın akışı Kalk Gidelim
    06:35-10:00
    TRT Haber Ortak Yayını
    10:00-13:00
    TRT Haber Ortak Yayını
    13:00-16:00
    TRT Haber Ortak Yayını
    16:00-19:00
    Ana Haber
    19:00-19:55
  • Show Tv yayın akışı Aşk Laftan Anlamaz
    06:00-09:00
    Kuzey Yıldızı: İlk Aşk
    09:00-12:00
    Sandık Kokusu
    12:00-15:00
    Kızılcık Şerbeti
    15:00-18:30
    Show Ana Haber
    18:30-20:00
  • Star Tv yayın akışı Ada Masalı
    09:00-11:00
    Dolunay
    11:00-13:30
    Yüksek Sosyete
    13:30-16:15
    Erkenci Kuş
    16:15-19:00
    Star Haber
    19:00-23:30
  • Kanal 7 yayın akışı Yemin
    09:15-11:00
    TV Filmi
    11:00-13:00
    TV Filmi
    13:00-15:15
    Nefes
    15:15-16:45
    Her Halimle Sev
    16:45-18:00
  • Atv yayın akışı Kahvaltı Haberleri
    08:00-10:00
    Sen Anlat Karadeniz
    10:00-13:00
    Gün Ortası
    13:00-16:00
    Kardeşlerim
    16:00-23:45
    Börü
    23:45-02:20
  • Tv8 yayın akışı Doğduğun Ev Kaderindir
    08:30-09:45
    MasterChef Türkiye
    09:45-13:45
    Gazete Magazin Yaz
    13:45-15:45
    Çarkıfelek
    15:45-20:00
    MasterChef Türkiye
    20:00-00:15
  • Kanal D yayın akışı Neler Oluyor Hayatta
    09:00-11:00
    Magazin D Yaz
    11:00-12:00
    Kanal D Haber Gün Arası
    12:00-13:00
    İnci Taneleri
    13:00-16:00
    Arka Sokaklar
    16:00-19:00
  • Now TV yayın akışı Çalar Saat
    08:30-10:00
    Şevkat Yerimdar
    10:00-13:00
    Kiraz Mevsimi
    13:00-16:30
    Fatih Ürek ile Gelin...
    16:30-19:00
    NOW Ana Haber
    19:00-20:00
  • TRT Haber yayın akışı Ekonomi 7/24
    09:00-10:00
    Satır Başı
    10:00-12:00
    Satır Başı
    12:00-13:00
    Öğle Ana Haber
    13:00-13:50
    Piyasa Raporu
    13:50-13:55
  • CNN Türk yayın akışı Gündem
    10:00-11:00
    Gündem
    11:00-12:00
    Gün Ortası
    12:00-13:00
    Gün Ortası
    13:00-14:00
    Bugün
    14:00-15:00
  • NTV yayın akışı Hava Durumu
    09:55-10:00
    8. Yılında 15 Temmuz
    10:00-12:00
    8. Yılında 15 Temmuz
    12:00-12:55
    Hava Durumu
    12:55-13:00
    Öğle Bülteni
    13:00-13:50
  • A Haber yayın akışı Ajans Bugün
    10:00-11:00
    Ajans Bugün
    11:00-11:55
    Hava Durumu
    11:55-12:00
    Ajans Bugün
    12:00-13:00
    Ajans
    13:00-13:55
  • Haber Türk yayın akışı Para Gündem
    09:00-11:30
    HT Spor Gündem
    11:30-12:00
    Gün Ortası
    12:00-13:45
    Spor Bülteni
    13:45-14:00
    Haber Hattı
    14:00-15:30
  • Halk Tv yayın akışı Yeni Bir Sabah
    08:00-11:00
    Kırmızı Çizgi
    11:00-13:00
    Haber Masası
    13:00-15:00
    Ankara Gündemi
    15:00-16:00
    Gündem Özel
    16:00-18:00
  • Sözcü Tv yayın akışı Para Politika
    10:00-11:00
    Para Politika
    11:00-12:00
    Gündem Masası
    12:00-13:00
    Gündem Masası
    13:00-14:00
    Gündem Masası
    14:00-15:00
  • CNBC-e yayın akışı Trail Blazers
    10:00-11:00
    İş'ten Sohbetler
    11:00-12:30
    American Greed
    12:30-14:00
    Brave Ones
    14:00-15:30
    Mark Zuckerberg
    15:30-17:00
  • Haber Global yayın akışı Haber Bülteni
    05:00-06:00
    Haber Bülteni
    06:00-12:00
    Haber Bülteni
    12:00-15:00
    Haber Bülteni
    15:00-18:00
    Haber Bülteni
    18:00-21:00
  • TV 100 yayın akışı Gün Uyanıyor
    06:00-09:00
    Günün Rotası
    09:00-12:00
    Haberde Gün Ortası
    12:00-14:00
    Güne Bakış
    14:00-16:00
    Haberin İçinden
    16:00-18:00
  • 360 Tv yayın akışı Seksenler
    09:30-11:45
    Yedi Evlat İki Damat
    11:45-13:45
    Bir Teselli Ver
    13:45-15:30
    Aileler Yarışıyor
    15:30-17:30
    Bir Garip Yolcu
    17:30-19:00
  • Beyaz Tv yayın akışı Seksenler
    07:30-09:30
    Beyaz Magazin
    09:30-12:00
    Nilüfer Zamanı
    12:00-13:45
    Nermin'le Hazırsan...
    13:45-15:15
    Belma Belen'le Geziyoruz
    15:15-16:20
  • Bein Sports Haber yayın akışı beIN Sports Max 2
    08:00-10:00
    beIN Sports Max 2
    10:00-12:00
    beIN Sports Max 2
    12:00-14:00
    beIN Sports Max 2
    14:00-16:00
    beIN Sports Max 2
    16:00-18:00
  • TRT Spor yayın akışı Spor Bülteni
    10:00-11:00
    Spor Manşet
    11:00-12:30
    Gün Ortası
    12:30-13:30
    UEFA EURO 2024 Futbol Grup...
    13:30-14:00
    Spor Stüdyosu
    14:00-16:00
  • TLC yayın akışı Ada Hayatı
    11:00-11:30
    Rüya Gibi Evler
    11:30-12:00
    Rüya Gibi Evler
    12:00-12:30
    Meksika Evleri
    12:30-13:00
    Meksika Evleri
    13:00-13:30
  • Dmax yayın akışı İkinci El Kralları
    11:00-11:27
    İkinci El Kralları
    11:27-11:55
    Depo Savaşları
    11:55-12:22
    Depo Savaşları
    12:22-12:50
    Süper Babalar
    12:50-13:20
  • TRT Belgesel yayın akışı Yiyeceğin Serüveni
    10:35-11:05
    Yok Olmadan Keşfet
    11:05-11:50
    Hedef Sıfır Atık
    11:50-12:30
    Nasıl Çalışır
    12:30-13:20
    Türkiye'nin Dev...
    13:20-14:20
  • Yaban Tv yayın akışı Pedalla
    11:00-11:30
    Kim Daha Havalı
    11:30-12:00
    Canavarın Peşinde
    12:00-13:00
    Avcı
    13:00-14:00
    Patika
    14:00-15:00
  • TRT Çocuk yayın akışı Katuri
    11:30-11:45
    Dijital Tayfa
    11:45-11:55
    Maysa ve Bulut
    11:55-12:20
    Heidi
    12:20-12:45
    İbi
    12:45-13:10
  • Cartoon Network yayın akışı Harika Kanatlar
    11:00-11:30
    Thomas ve Arkadaşları
    11:30-12:00
    Bugs Bunny Yapı Ustaları
    12:00-12:30
    Batwheels
    12:30-13:00
    Batwheels
    13:00-13:30
  • Minika Go yayın akışı Dronix
    11:00-11:30
    Akıncı
    11:30-12:00
    Dört Dörtlük Dedektif
    12:00-12:30
    Oscar Çöllerde
    12:30-12:38
    Oscar Çöllerde
    12:38-12:46
  • TGRT Haber yayın akışı Yeni Gün
    10:00-11:30
    Gündem Ekonomi
    11:30-11:58
    Dijital Para
    11:58-12:00
    Gün Ortası
    12:00-13:00
    Gün Ortası
    13:00-13:30
  • FB TV yayın akışı Zaragoza - FB Alagöz Holding
    10:00-11:30
    Sportif
    11:30-12:00
    Haber
    12:00-12:15
    Fenerbahçe - Strasbourg
    12:15-14:00
    Haber
    14:00-14:15
  • Fox Tv yayın akışı Çalar Saat
    08:30-10:00
    Şevkat Yerimdar
    10:00-13:00
    Kiraz Mevsimi
    13:00-16:30
    Fatih Ürek ile Gelin...
    16:30-19:00
    NOW Ana Haber
    19:00-20:00
  • Tjk Tv yayın akışı İlk Adım
    22:00-23:30
    Indianapolis Yarışları
    23:30-

    -

    -

    -
  • A Spor  yayın akışı Sabah Sporu
    08:00-11:00
    Spor Ajansı
    11:00-14:00
    Gün Ortası
    14:00-15:00
    Spor Gündemi
    15:00-18:00
    Ana Haber
    18:00-19:45
  • KRT TV yayın akışı Başka Bir Gün
    08:00-11:00
    Neyi Konuşuyoruz?
    11:00-13:00
    Öğle Haberleri
    13:00-14:00
    Hayatın İçinden
    14:00-17:00
    Ankara Saati
    17:00-18:00
  • Ulusal Kanal yayın akışı Yeni Ufuklar
    20:30-21:30
    Stratejik Akıl
    21:30-

    -

    -

    -
  • Bengü Türk TV yayın akışı Bu Sabah
    07:00-10:00
    Ajans
    10:00-13:00
    Gün Ortası
    13:00-16:00
    Gündem
    16:00-19:00
    Ana Haber
    19:00-20:30
  • Bloomberg HT yayın akışı Aslı Şafak'la İşin Aslı
    10:30-11:25
    Akustikhane
    11:25-12:25
    Ali ile Aramızda
    12:25-14:00
    Tarih Keyfi
    14:00-15:25
    Rachel Khoo's Chocolat
    15:25-16:15
  • Flash Haber Tv yayın akışı Gerçek Gündem
    07:00-10:00
    Başkentte Gündem
    10:00-12:30
    Öğle Bülteni
    12:30-14:30
    Haberdar
    14:30-16:30
    Aydınlanma
    16:30-17:50
  • Ülke Tv yayın akışı Ülke'de Erken Gündem
    06:00-10:00
    Ülke'de Bugün
    10:00-14:00
    Öğle Ajansı
    14:00-15:00
    Spor ve Spor
    15:00-16:00
    Akşama Doğru
    16:00-19:00
  • Tele1 TV yayın akışı Gerçek Haber Gerçek Ekonomi
    10:00-11:00
    Gerçek Haber Gerçek Ekonomi
    11:00-13:00
    Gün Ortası
    13:00-14:00
    Gün Ortası
    14:00-15:00
    Asıl Mesele
    15:00-16:00
  • Tv8.5 yayın akışı Kanada - Uruguay
    08:00-10:00
    Arjantin - Kolombiya
    10:00-12:15
    Büyük Rekabetler
    12:15-13:30
    Büyük Rekabetler
    13:30-14:30
    Kanada - Uruguay
    14:30-15:15
  • Ekotürk TV yayın akışı İlk Seans
    09:50-11:30
    Yapısal Parite
    11:30-12:00
    Gün Ortası
    12:00-13:00
    Borsa Teknik
    13:00-14:00
    Paratoner
    14:00-15:00
  • Tvnet yayın akışı Editör Anlatıyor
    10:45-11:00
    15 Temmuz Özel Yayını
    11:00-19:00
    15 Temmuz Özel Yayını
    19:00-20:00
    Haber
    20:00-20:45
    Belgesel
    20:45-21:00
  • Lider Haber TV yayın akışı 15 Temmuz Özel
    10:00-11:30
    Haber Saati
    11:30-12:30
    Haber Turu
    12:30-13:00
    Gün Ortası
    13:00-15:00
    15 Temmuz Özel
    15:00-15:30
  • 24 Tv yayın akışı Hava Durumu
    10:50-11:00
    Günün Manşeti
    11:00-12:00
    15 Temmuz Özel
    12:00-18:00
    Akşam Haberleri
    18:00-20:00
    Masada Ne Var?
    20:00-23:00
  • Diyanet TV yayın akışı Yaz Kuran Kursu Kuran...
    09:30-10:30
    Günün Bereketi
    10:30-11:50
    15 Temmuz Şehitlerini...
    11:50-12:00
    Yunus Emre 'aşkın...
    12:00-13:00
    Anadolunun İzleri
    13:00-13:30
  • Meltem TV yayın akışı Cemile Gülsüm'le...
    10:45-11:30
    Demir Prenses
    11:30-12:30
    Parantez
    12:30-13:50
    Büyük Tacir
    13:50-15:00
    Sarayın Rüzgarı
    15:00-16:15
  • TRT Eba TV İlkokul yayın akışı Kapanış
    21:50-22:30
    TRT EBA TV
    22:30-

    -

    -

    -
  • TRT Eba TV Ortaokul yayın akışı Dijital Dünya
    11:25-11:30
    Uzaktan Erişim Trt Eba
    11:30-12:15
    Türkçe - 5
    12:15-12:45
    Sosyal Bilgiler - 6
    12:45-13:15
    Fen Bilimleri - 7
    13:15-13:45
  • TRT Eba TV Lise yayın akışı Muhasebe Ve Finansman - 9
    17:00-17:30
    Yks'ye Doğru
    17:30-

    -

    -

    -
  • TRT 2 yayın akışı Anlatı
    11:00-11:30
    Teknoloji ve Sanat
    11:30-12:00
    Hayat Sanat
    12:00-12:30
    12 Punto 2024 Ödül Töreni
    12:30-13:30
    Resme Yolculuk
    13:30-14:00
  • TRT Spor Yıldız yayın akışı Rekortmen
    11:20-11:30
    Gönlümdeki Aslan
    11:30-11:50
    Satranç: Büyük Hayatın...
    11:50-12:15
    663.tarihi Kırkpınar...
    12:15-13:55
    Olimpiyat Hikayeleri
    13:55-14:00
  • TH Türk Haber yayın akışı Türk Sineması
    09:00-10:30
    Magazin Best
    10:30-12:00
    Haber Bülteni – Spor...
    12:00-12:30
    Galaksi Rehberi
    12:30-13:30
    Şeflerle Lezzet Sofrası
    13:30-14:30
  • TRT Avaz yayın akışı Türk Dünyasının Enleri
    10:00-10:30
    Hangimiz Sevmedik
    10:30-13:00
    Avrasya Gündemi
    13:00-14:00
    Kumpas
    14:00-15:00
    Çalgıların Dilinden...
    15:00-15:30
  • TRT 6 Kürdi yayın akışı Türk Dünyasının Enleri
    10:00-10:30
    Hangimiz Sevmedik
    10:30-13:00
    Avrasya Gündemi
    13:00-14:00
    Kumpas
    14:00-15:00
    Çalgıların Dilinden...
    15:00-15:30
  • Disney Channel yayın akışı MUCİZE
    13:30-14:00
    FINEAS VE FÖRB
    14:00-

    -

    -

    -
  • Teve 2 yayın akışı Güllerin Savaşı
    09:30-11:30
    Hanımın Çiftliği
    11:30-13:30
    Bodrum Masalı
    13:30-15:30
    Arka Sokaklar
    15:30-18:00
    Akasya Durağı
    18:00-20:00