Evlilik programlarını kaldırtan RTÜK'ten gündüz programlarına müdahale!

Hareket noktası olarak vatandaşın şikayetini ölç alan RTÜK, çok fazla tepki çeken ve Türk ailesinin temelini dinamitleyen programları kaldırmaya hazırlanıyor.

Esra Erol 'Yufkacı Muammer' ile ilgili şaşırtan iddia!

Esra Erol 'Yufkacı Muammer' ile ilgili şaşırtan iddia! Yufkacı Muammer ile ilgili şaşırtan iddia. Esra Erol eltiler olayı.

Esra Erol'dan suikast girişimi iddialarına dair açıklama!

Esra Erol'dan suikast girişimi iddialarına dair açıklama! Esra Erol'a suikast girişimi. Kibar Ünüvar ve oğulları Esra Erol'u tehdit etti.

Esra Erol’dan flaş açıklama Tehdit edildim

Hafta içi her gün sunduğu programla farklı hikayeleri ekrana taşıyan Esra Erol'un bu sefer kendisi haber konusu oldu. Ünlü sunucuyu bakın kimler tehdit ermiş?

Ünlü İsimlerden 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Ünlü isimler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Dolayısıyla mesajlar yayınladılar. Ünlüler kadınların önemini mesajlarında belirttiler.

Esra Erol'da fuhuş çetesini çökerten Zeynep'e tehdit mesajları yağıyor!

Esra Erol'da fuhuş çetesini çökerten Zeynep'e tehdit mesajları yağıyor! Esra Erol Zeynep'i kim tehdit etti? Zeynep evine döndü mü?

Esra Erol'da 18 yaşındaki genç kız herşeyi itiraf etti, 3 kişi gözaltına alındı!

Esra Erol'da 18 yaşındaki genç kız herşeyi itiraf etti, 3 kişi gözaltına alındı! Esra Erol'da Melek'in bebeğine ne oldu?

Esra Erol: Gençler Evliliğe Uzak Dursun

Ünlü Sunucu ve televizyoncu Esra Erol katıldığı bir programda merak edilen pek çok konuda düşüncelerini dile getirdi. Esra Erol evlilik konusunda gençleri uyardı.

Esra Erol'da Fatma kızı Hifa'ya kavuşacak mı?

Esra Erol'da Fatma 4 yaşındaki kızına kavuşacak mı? Fatma'nın eşi kızını teslim edecek mi? Esra Erol'da yeni bölüm izle.

Esra Erol'dan kızdıran sözler! Sosyal medyadan 'özür dile' kampanyası başlatıldı

Esra Erol'un programında kullandığı sözlere tepkiler geldi. Esra Erol'dan kızdıran sözler! Sosyal medyadan 'özür dile' kampanyası başlatıldı. İşte detaylar…

Esra Erol'da programı Kamu Denetçiliği Kurumu'na şikayet edildi!

Çok izlenen gündüz programlarından Esra Erol'da'ya tepkiler dinmiyor. Esra Erol'un sunduğu Esra Erol'da programı Kamu Denetçiliği Kurumu'na şikayet edildi!

Esra Erol’un Gafını Oyuncu Elçin Sangu Tiye Aldı!

Atv'de yayınlanan ve Esra Erol’un sunuculuğunu yaptığı Esra Erol’da programında isimlerin karıştırılması herkesi gülümsetirken olaya adı karışan Elçin Sangu olayı tiye aldı.

Esra Erol’da da Küfür Şoku!

Atv'de hafta içi canlı olarak ekrana gelen Esra Erol’da Programında peş peşe iki günde talihsiz olaylar yaşandı. Önce koronavirüslü bir konuk ardından yayında küfür şoku yaşandı!

Esra Erol'dan şok koronavirüs açıklaması

Ünlü sunucu Esra Erol programında bir konuğun sözleri üzerine çok şaşırmış ve yüz ifadesindeki şaşkınlık ekrana yansımıştı. İşte Esra Erol'dan şok koronavirüs açıklaması!

Esra Erol’a büyük şok! İşte başarılı sunucuya istenen hapis cezası!

ATV'nin tanınan yüzü başarılı sunucu Esra Erol için istenen hapis cezası herkesi şoke etti. İşte Esra Erol hakkında istenen hapis cezası..

Esra Erol'da ne zaman başlıyor! Yeni sezon tarihi belli oldu.

Esra Erol'da programının yeni sezonu ne zaman başlayacak? Esra Erol'da 2019 - 2020 sezonunun yayın tarihi belli oldu mu? İşte yayın tarihi..

Alişan ile Eda Erol nişanlandı mı?

Ünlü şarkıcı Alişan dünyaevine girmek üzere ilk adımlarını attı. Alişan nişanlandı mı? Alişan kimle nişanlandı? Alişan ile Eda Erol evlendi mi? Esra Erol'un kardeşi kim? İşte Alişan ile Eda Erol'un ilişkileri ile ilgili tüm detaylar.

Esra Erol açıkladı: Belgelerle Konuşuyorum

Uzun süredir evlilik programlarıyla ilgili eleştirilerin devam etmesi Esra Erol'u kızdırdı. Esra Erol evlilik programlarıyla ilgili açıklama yaptı. Esra Erol evlilik programını belgeleriyle kanıtladı.

Alişan ile Eda Erol düğün tarihini açıkladı

Ünlü şarkıcı Alişan ve Eda Erol düğün tarihini açıkladı. Eda Erol ile Alişan ne zaman evleniyor? Alişan nerede evlenecek? Alişan'dan düğün açıklaması geldi. İşte Alişan ile Eda Erol ilişkisi hakkında tüm detaylar.

ATV Mayıs ayında da en çok izlenen kanal oldu

ATV mayıs ayında yayınladığı program ve dizileri ile tüm kategorilerle en çok izlenen kanal olmuştur. ATV kaliteli dizi ve programlarıyla büyük ilgi görüyor. ATV zirvedeki yerini korudu ve galibiyeti kimseye kaptırmadı.