ATV'nin gündüz kuşağı programları yeni sezon tarihleri belli oldu

Televizyon izleyicisi merak ediyor, Atv’nin gündüz kuşağında ekrana getirdiği programlar hangileridir? Ünlü isimlerin sunduğu programalrın yeni sezon tarihleri belli oldu mu?

Esra Erol Programda Neden Çıplak Ayakla Koştu

Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının başarılı ve güzel sunucusu Esra Erol stüdyoda neden çıplak ayakla koştu? İşte cevabı!

Esra Erol'a bomba Alişan sorusu! Ayrılık haberini neden beğendi?

2018 yılında evlenen ve mutlu bir aile görüntüsü veren Alişan ve Buse Varol’un boşanacakları iddiası magazin basınını meşgul ediyor.Esra Erol ayrılık haberini neden beğendi?

Ahu Tuğba’dan sonra Esra Erol’dan bomba açıklamalar

Esra Erol’la İzdivaç programı başta olmak üzere gündüz kuşağında yayınlanan tüm programların kurgu olduğu ortaya çıkınca gözler bu sektörde en önde giden Esra Erol’a çevrildi

Adı aşk iddialarına karışan Ahu Tuğba sessizliğini bozdu

Esra Erol'la İzdivaç programında beraber görev yaptıkları Meriç Erkan'la tutkulu aşk yaşadıkları söylenen Yeşilçam efsanesi Ahu Tuğba sessizliğini bozdu

Esra Erol'un programı kurgu mu? Fatma olayında büyük iddia!

Esra Erol'un sunduğu programla ilgili skandal bir iddia ortaya atıldı. Esra Erol'un programı kurgu mu? Fatma olayında büyük iddia! İşte Fatma olayı ile ilgili tüm detaylar…

Bergüzar Korel yeniden anne oldu!

Bergüzar Korel yeniden anne oldu! Bergüzar Korel doğum yaptı. Bergüzar Korel 3. kez anne oldu. Bergüzar Korel'in bebeğinin ismi.

Evlilik programlarını kaldırtan RTÜK'ten gündüz programlarına müdahale!

Hareket noktası olarak vatandaşın şikayetini ölç alan RTÜK, çok fazla tepki çeken ve Türk ailesinin temelini dinamitleyen programları kaldırmaya hazırlanıyor.

Esra Erol 'Yufkacı Muammer' ile ilgili şaşırtan iddia!

Esra Erol 'Yufkacı Muammer' ile ilgili şaşırtan iddia! Yufkacı Muammer ile ilgili şaşırtan iddia. Esra Erol eltiler olayı.

Esra Erol'dan suikast girişimi iddialarına dair açıklama!

Esra Erol'dan suikast girişimi iddialarına dair açıklama! Esra Erol'a suikast girişimi. Kibar Ünüvar ve oğulları Esra Erol'u tehdit etti.

Esra Erol’dan flaş açıklama Tehdit edildim

Hafta içi her gün sunduğu programla farklı hikayeleri ekrana taşıyan Esra Erol'un bu sefer kendisi haber konusu oldu. Ünlü sunucuyu bakın kimler tehdit ermiş?

Ünlü İsimlerden 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Ünlü isimler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Dolayısıyla mesajlar yayınladılar. Ünlüler kadınların önemini mesajlarında belirttiler.

Esra Erol'da fuhuş çetesini çökerten Zeynep'e tehdit mesajları yağıyor!

Esra Erol'da fuhuş çetesini çökerten Zeynep'e tehdit mesajları yağıyor! Esra Erol Zeynep'i kim tehdit etti? Zeynep evine döndü mü?

Esra Erol'da 18 yaşındaki genç kız herşeyi itiraf etti, 3 kişi gözaltına alındı!

Esra Erol'da 18 yaşındaki genç kız herşeyi itiraf etti, 3 kişi gözaltına alındı! Esra Erol'da Melek'in bebeğine ne oldu?

Esra Erol: Gençler Evliliğe Uzak Dursun

Ünlü Sunucu ve televizyoncu Esra Erol katıldığı bir programda merak edilen pek çok konuda düşüncelerini dile getirdi. Esra Erol evlilik konusunda gençleri uyardı.

Esra Erol'da Fatma kızı Hifa'ya kavuşacak mı?

Esra Erol'da Fatma 4 yaşındaki kızına kavuşacak mı? Fatma'nın eşi kızını teslim edecek mi? Esra Erol'da yeni bölüm izle.

Esra Erol'dan kızdıran sözler! Sosyal medyadan 'özür dile' kampanyası başlatıldı

Esra Erol'un programında kullandığı sözlere tepkiler geldi. Esra Erol'dan kızdıran sözler! Sosyal medyadan 'özür dile' kampanyası başlatıldı. İşte detaylar…

Esra Erol'da programı Kamu Denetçiliği Kurumu'na şikayet edildi!

Çok izlenen gündüz programlarından Esra Erol'da'ya tepkiler dinmiyor. Esra Erol'un sunduğu Esra Erol'da programı Kamu Denetçiliği Kurumu'na şikayet edildi!

Esra Erol’un Gafını Oyuncu Elçin Sangu Tiye Aldı!

Atv'de yayınlanan ve Esra Erol’un sunuculuğunu yaptığı Esra Erol’da programında isimlerin karıştırılması herkesi gülümsetirken olaya adı karışan Elçin Sangu olayı tiye aldı.

Esra Erol'dan şok koronavirüs açıklaması

Ünlü sunucu Esra Erol programında bir konuğun sözleri üzerine çok şaşırmış ve yüz ifadesindeki şaşkınlık ekrana yansımıştı. İşte Esra Erol'dan şok koronavirüs açıklaması!