Bir Annenin Günahı 2. Bölüm İzle!

Bir Annenin Günahı 2. Bölüm İzle; 28 Kasım Cumartesi akşamı 2. bölümüyle ekrana gelen Bir Annenin Günahı adlı dizinin 2. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Yatıya Misafirim Var ilk bölümüyle pazartesi başlıyor

Harika bir program. Beş farklı şehir, beş farklı kültür. Ekranların en konuksever yarışması Yatıya Misafirim Var 30 Kassım Pazartesi Kanal D ekranalrında başlıyor.

Arka Sokaklar 567. Bölüm İzle!

Arka Sokaklar 567. Bölüm İzle; 27 Kasım Cuma akşamı 567. Bölümüyle ekrana gelen Arka Sokaklar’ın 567. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Bir Annenin Günahı 1. Bölüm izle!

Bir anne evlatları için birini öldürebilir mi? Hasta olan evladını tedavi ettirmek isteyen annein dramını anlatan Bir Annein Günahı ilk bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.

Arka Sokaklar 566. Bölüm İzle!

Arka Sokaklar 566. Bölüm İzle; 20 Kasım Cuma akşamı 566. Bölümüyle ekrana gelen Arka Sokaklar dizisinin 566. Bölümünü canlı tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Sadakatsiz 7. Bölüm İzle

Sadakatsiz yeni bölümünde artık Volkan ve Asya kartlarını açık oynuyorlar. 18 Kasım Çarşamba günü yayınlanan Sadakatsiz 7. bölüm detayları haberimizde!

Hekimoğlu 25. Bölüm İzle!

Hekimoğlu 25. Bölüm İzle; 17 Kasım Salı akşamı 25. Bölümüyle ekrana gelen Hekimoğlu Dizisinin 25. Bölümünü canlı, tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Arka Sokaklar 565. Bölüm İzle!

İki yeni oyuncuyla kadrosunu genişleten Arka Sokaklar 565. Bölümde Rıza Babanın evi kundaklanıyor. sokaklara düşen ve tutuklanan Tunç’un kaderi ne olacak?

Sadakatsiz Dizisi Geceye Damgasını Vurdu!

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve sezona yeni başlayan Sadakatsiz dizisi şu sıralar herkesin dilinde. Dizi son bölümüyle adeta fırtınalar estirdi.

Sadakatsiz 6. Bölüm İzle

Sadakatsiz son bölümünde ''tüm gerçekler ortaya çıkıyor.'' 11 Kasım Çarşamba günü yayınlanan Sadakatsiz 6. bölüm detayları haberimizde!

RTÜK’ten Sadakatsiz’e büyük ceza Sebebine şaşıracaksınız!

Toplumun kanayan bir yarasına parmak basan ve ilgiyle izlenen Sadakatsiz dizisi RTÜK tarafından cezalandırıldı. Aileyi ve evlilik dışı ilişkileri sorgulayan dizi final mi yapıyor?

Arka Sokaklar 564. bölüm izle

Arka Sokaklar 564. bölüm izle; Arka Sokaklar dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Sadakatsiz 5. Bölüm İzle! ( 4 Ekim Çarşamba)

Sadakatsiz 5. Bölüm İzle; Asya, Volkan'la gittiği yemekte Derin ve ailesi ile karşılaşınca neler olacak? Sadakatsiz son bölüm Ful HD kalitesinde izlemek için detaylar haberimizde.

İyi Aile Babası dizisinin ilk kareleri dizi severleri heyecanlandırdı

Yapımını Süreç Film’in üstlendiği sit-com formatlı aile komedisi “İyi Aile Babası” çekimlere başladı. Diziden ilk kareler, yayınlanacağı Kanal D ekranlarında dönmeye başladı.

Kanal D'den yepyeni program! “Balçiçek ile sohbete geldik”

Ünlü sanatçılar, alanında uzman konuklar, en son trendler, güzelliğe dair ipuçları, moda, sağlık, spor, kısaca hayata dair her şey . İşte Kanal D'ni yeni programı...

Hekimoğlu 24. bölüm izle

Hekimoğlu 24. bölüm izle; Hekimoğlu dizisi 3 Kasım Salı akşamı 24. bölüm ile ekrana geliyor. Yeni bölüm, tek parça ve full HD olarak bu adreste.

Kenan Ece Sadakatsiz dizisinde Hangi rolde oynayacak?

Sadakatsiz dizisi başarısını pekiştirmek için kadrosunu güçlendiriyor. Son olarak başarılı performansıyla göz dolduran Kenan Ece Sadakatsiz dizisinde yerini aldı

Yeni Hayat 9. Bölüm izle (Final)

Perşembe akşamlarına damga vuran ve Serkan Çayoğlu ile Melisa Aslı Pamuk'un başrolleri paylaştığı Yeni Hayat 9. Son bölümde tüm sorular cevap bulurken sorunlar çözülüyor.

Sadakatsiz 4. Bölüm İzle!

Asya Volkan'ı affedecek mi? Sadakatsiz 4. Bölüm İzle, 28 Ekim Çarşamba akşamı yayınlanan Sadakatsiz son bölüm izlemek için yayın linkimiz haberimizde!

Hekimoğlu 23. bölüm izle!

Selin ve Ateş arasında yeni bir aşk mı doğuyor? Genç bir adam Hekimoğlu’nun evinin önünde nöbet tutmaktadır. Genç adamı Hekimoğlu’nun başına musallat eden bu sürpriz ne?