Kubilay Aka defalarca özür diledi

Kubilay Aka geçtiğimiz günlerde kimseden özür dilemediğini söylemişti. Genç oyuncu bu sözleriyle sosyal medyada gündem olmayı başarmış ancak yoğun bir şekilde eleştirilmişti

Sunucu Arayışları İçinde Olan Gelinim Mutfakta Programından İlginç Çözüm

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve hafta içi her gün ekrana gelen Gelinim Mutfakta’ya sunucu dayanmıyor. Programı bundan sonra her hafta bir ünlünün sunacağı öğrenildi.

Arka Sokaklar 599. Bölüm İzle

Arka Sokaklar 599. Bölüm İzle; 15 Ekim Cuma akşamı 599. Yeni bölümüyle ekrana gelen Arka Sokaklar’ın yayınlanan 599. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Camdaki Kız 15. Bölüm izle

Camdaki Kız 15. Bölüm izle; Camdaki Kız yeni bölüm 14 Ekim Perşembe akşamı ekranda olacak. Camdaki Kız 15. Bölüm izlemek için tüm detaylar haberimizde…

Sadakatsiz 34. Bölüm İzle

Sadakatsiz 34. Bölüm İzle; 13 Ekim Çarşamba akşamı 34. Yeni bölümüyle ekrana gelen Sadakatsiz’in yayınlanan 34. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Gelinim Mutfakta yeni sunucu belli oldu! İşte o isim

Gelinim Mutfakta yeni sunucu belli oldu! İşte o isim. Gelinim Mutfakta yarışmasından ayrılan Demet Akalın'ın yerine kim geldi?

Baht Oyunu 17. Bölüm İzle (Final)

Baht Oyunu 17. Bölüm İzle; 12 Ekim Salı akşamı 17. Yeni bölümüyle ekrana gelen Baht Oyunu’nun yayınlanan 17. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Sadakatsiz Dizisinde Flaş Gelişme

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve çarşamba akşamları ekrana gelen Sadakatsiz Dizisinin 34. Bölüm fragmanı yayınlandı. Dizide Derin ile Aras'ın birbirini tanıdığı ortaya çıktı.

Arka Sokaklar 598. Bölüm izle

Arka Sokaklar 598. Bölüm izle; 8 Ekim Cuma akşamı 598. Bölümüyle ekrana gelen Arka Sokaklar’ın yayınlanan 598. Yeni bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Ünlü oyuncu Jessica May'in yeni projesi belli oldu

Maria ve Mustafa dizisinin güzel başrolü Jessica May'in hangi projede yer alacağı belli oldu. Brezilyalı ünlü oyuncu Jessica May başrolü kiminle paylaşacak? İşte detaylar…

Camdaki Kız 14. Bölüm izle

Camdaki Kız 14. Bölüm izle; Camdaki Kız yeni bölüm 7 Ekim Perşembe akşamı seyirciyle buluşuyor. Camdaki Kız 14. Bölüm izlemek için tüm detaylar haberimizde…

Sadakatsiz 33. Bölüm İzle

Sadakatsiz 33. Bölüm İzle; 6 Ekim Çarşamba akşamı 33. Yeni bölümüyle ekrana gelen Sadakatsiz’in yayınlanan 33. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Baht Oyunu 16. Bölüm izle!

Romantik komedi dizisini izlemek isteyenler Baht Oyunu yeni bölüm ne zaman, Baht Oyunu 16. bölüm bugün var mı, Baht Oyunu son bölümde neler oldu, şeklinde aramalar yapıyor

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz Yargı Dizisini Anlattı

Bu sezon ilk kez seyirciyle buluşan ve Pazar akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı adlı dizi başarılısıyla seyircinin beğenisini kazandı.

Yargı 3. Bölüm İzle

Yargı 3. Bölüm İzle; 3 Ekim Pazar akşamı 3. Yeni bölümüyle ekrana gelen Yargı’nın yayınlanan 3. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Baht Oyunu final mi yapıyor?

Ekranın sevilen dizisi Baht Oyunu'ndan sevenlerini üzen bir haber gelebilir. Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz'ın başrolde olduğu Baht Oyunu final mi yapıyor? İşte tüm detaylar…

Gelinim Mutfakta bu hafta kim kazandı? Gelinim Mutfakta 1 Ekim kim elendi?

Gelinim Mutfakta bu hafta kim kazandı? Gelinim Mutfakta 1 Ekim kim elendi? Gelinim Mutfakta Yaren kimdir? Gelinim Mutfakta final bölümü izle.

Arka Sokaklar 597. Bölüm İzle

Arka Sokaklar 597. Bölüm İzle; 1 Ekim Cuma akşamı 597. Bölümüyle ekrana gelen Arka Sokaklar’ın yayınlanan 597. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Camdaki Kız 13. Bölüm İzle

Camdaki Kız 13. Bölüm İzle; 30 Eylül Perşembe akşamı 13. Bölümüyle ekrana gelen Camdaki Kız adlı dizinin yayınlanan 13. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Arka Sokaklar kadrosuna üç yeni oyuncu katıldı

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonda da yeni bölümlerle seyirci karşısına çıkıyor. Birçok oyuncunun ayrıldığı Arka Sokaklar'a 3 yeni isim katıldı. İşte o oyuncular…