Kızılcık Şerbeti'nin Yıldızı Sıla Türkoğlu Kimdir?

Şu sıralar Show Tv’de yeni başlayan Kızılcık şerbeti adlı dizide Doğa karakterine hayat veren genç ve güzel oyuncu Sıla Türkoğlu Kimdir?

Serkan Tınmaz’ın yeni projesi belli oldu

Show TV yapımı “Kızılcık Şerbeti” cuma günlerine damga vuruyor Dizi başarısını yeni oyuncular dahil ediyor Kızılcık Şerbeti usta oyuncu Serkan Tınmaz’ı transfer etti.

Kızılcık Şerbeti Kadrosuna Yeni Oyuncu

Show Tv ekranlarında yeni başlayan dizilerden biri olan ve Cuma akşamları yayınlanan Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosuna Soydan Soydaş dahil oldu.

Settar Tanrıöğen yeni dizisiyle ekranlara döndü

Settar Tanrıöğen, yeni dizisiyle ekranlara geri döndü Usta oyuncunun yeni dizisi ve hayat vereceği Abdullah Ünal karakteri merak konusu oldu

Kızılcık Şerbeti'nin İlk Fragmanı Yayınlandı

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve yakında yazılı fragmanları kanal ekranında dönmeye başlayan Kızılcık Şerbeti şimdiden merak uyandırdı.

Usta oyuncu Kızılcık Şerbeti Dizisinin Kadrosuna Dahil Oldu

Show Tv ekranlarında yayınlanacak ve 21 Ekim Cuma akşamı ilk bölümüyle seyirciyle buluşacak olan Kızılcık Şerbeti’nin kadrosunda önemli bir değişiklik yaşandı.

Show TV’nin Yeni Dizisi Kızılcık Şerbeti'nin Yayın Günü Belli Oldu

Show Tv'nin yeni dizilerinden olan ve çekimleri devam eden Kızılcık Şerbeti dizisinin yayın tarihi belli oldu. Dizi iddialı dizilerin yayın günü olan cuma akşamı yayınlanacak.

Kızılcık Şerbeti’nin Afişi Yayınlandı

Show Tv ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak yeni dizilerden olan Kızılcık Şerbeti'nin çekimleri devam ediyor. Dizinin merakla beklenen afişi ise yayınlandı.

Kızılcık Şerbeti Dizisi Sete Çıkıyor

Gold Film’in yapımını üstlendiği Show TV için çekilecek olan yeni dizi ‘Kızılcık Şerbeti’ sete çıkıyor. Yakında yayınlanacak olan Kızılcık Şerbeti çekimleri ne zaman ?

Kızılcık Şerbeti Dizisinin ‘Çimen’i Selin Türkmen Kimdir?

Gold Filmin Show TV için çekeceği yeni sezon dizisi Kızılcık Şerbeti’nin oyuncularından ‘Çimen’ karakterine hayat veren Selin Türkmen kimdir? Kaç yaşında nereli?

Show TV’nin Yeni Dizisi ‘Kızılcık Şerbeti’nin Konusu Ne? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Gold Film’in Show TV’ye yeni sezon için çekeceği çok etkili bir dram dizisi olan ‘Kızılcık Şerbeti’nin konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var? İşte diziyle ilgili merak edilenler

Sıla Türkoğlu'nun Yeni Dizisi Belli Oldu

Emanet dizisinde yıldızı parlayan ve başarılı bir performans ortaya koyan genç ve güzel oyuncu Sıla Türkoğlu’nun yeni dizisi belli oldu.