Kızılcık Şerbeti'nin Ömer'i kimdir?

Daha önce Yasak Elma’da canlandırdığı Kaya Ekinci karakteriyle başarılı bir performans sergileyen genç oyuncunun kim olduğu Kızılcık Şerbeti hayranları tarafından merak ediliyor.

Kızılcık Şerbeti’nin sezon final tarihi belli oldu

Bu sezonun en başarılı dizilerinden biri olan ve son haftaların en çok tartışılan dizisi Kızılcık Şerbeti sezon final tarihini belirledi.

Kızılcık Şerbeti oyuncusu Evrim Alasya’dan büyük başarı

Kızılcık Şerbeti dizisi ve oyuncuları gündem olmayı sürdürüyor. Dizide Kıvılcım karakterine hayat veren başarılı oyuncu Evrim Alasya ödül kazandı.

28 Nisan 2023 Cuma Reyting Sonuçları

28 Nisan 2023 cuma günü televizyon ekranlarında yayınlanan programların karnesi niteliğinde olan reyting sonuçları açıklandı.

Kızılcık Şerbeti’nin 23. Bölüm Ön İzlemesi Yayınlandı

Beş bölüm yayın durdurma cezası alan ve sektörde ve seyirci cephesinde büyük tepki alan Kızılcık Şerbeti cezası mahkeme tarafından durduruldu.

Kızılcık Şerbeti’nin Yayınlanmamasının Bedeli Show Tv’ye Ağır Oldu

Yayını RTÜK tarafından beş bölüm durdurulan Kızılcık Şerbeti’nin yayınlanmaması kanal için maddi yönden büyük zarar olarak ortaya çıktı.

Feyza Civelek’in acı günü

Show Tv ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı sevilen ve başarılı oyuncu Feyza Civelek baba yarısı dediği dedesini kaybetti.

Kızılcık Şerbeti’ne yeni oyuncu

Son günlerin en çok tartışılan ve konuşulan dizisi Kızılcık Şerbeti’nin kadrosuna son olarak başarılı bir oyuncu olan Yiğit Dikmen dahil oldu.

Afra Saraçoğlu rakip diziye destek oldu

Kızılcık Şerbeti'ne verilen cezanın uygulanmasıyla birlikte Türkiye'de RTÜK'e tepkiler büyürken Afra Sraçoğlu'nun destek mesajı hayranları tarafından memnuniyette karşılandı

Dizi oyuncularından büyük tepki Kızılcık şerbeti içip kan kustuk

RTÜK, kadına şiddet sahnelerinden dolayı 5 yayın durdurma cezası verdiği Show TV dizisi Kızılcık Şerbeti hakkında verilen hükmü uyguladı. Oyuncular büyük tepki gösterdi.

Yayınlanacağı açıklanan "Kızılcık Şerbeti" dizisi niye yayınlanmadı?

14 Nisan tarihinde Kızılcık Şerbeti’nin özet bölümü yayınlanırken aniden yarıda kesildi yerine Rtük yasaklarında yayınlanan belgesellerden olan “İslamofobi” yayınlanmaya başladı

14 Nisan 2023 Cuma Reyting Sonuçları

14 Nisan Cuma 2023 günü televizyonlarda yayınlanan yapımların reyting sonuçları ve ilk yüz içindeki sıralamaları belli oldu. işte ilk on sıralaması!

Kızılcık Şerbeti’nin cezası onaylandı

Kadına şiddet sahnelerinden dolayı RTÜK tarafından Kızılcık Şerbeti'ne kesilen cezayı mahkeme onayladı. 5 hafta boyunca Show Tv dizi yayınlanmak yerine belgesel yayınlayacak.

7 Nisan 2023 Cuma Reyting Sonuçları

7 Nisan Cuma günü reyting sonuçları açıklandı. Cuma klasiği haine gelen Yalı Çapkını ile Kızılcık Şerbeti arasındaki rekabette Kızılcık Şerbeti bir kez daha rakibini geride bıraktı

Mahkeme Kararını Verdi! Kızılcık Şerbeti Bu Akşam Var mı?

RTÜK tarafından beş bölüm yayını durdurulan Kızılcık Şerbeti dizisi bu akşam yayınlanacak mı? Show Tv’nin itirazına mahkeme ne karar verdi?

Kızılcık Şerbeti’nin akıbeti ne olacak?

Şu an Show TV’nin yayın akışına bakıldığında 7 Nisan Cuma 2023 de saat 20.00 de Kızılcık Şerbeti dizisi ekranlarda olacak.

Sıla Türkoğlu'dan anlamlı duyuru!

Kızılcık Şerbeti dizisinde hayat verdiği Doğa karakteriyle hayranlarının gönlünde taht kuran Sıla Türkoğlu 24. yaş günü için takipçileinden bağış yapmalarını istedi.

Türkiye’de bir ilk Yalı Çapkını ekibi rakip diziye destek oldu

Kadına şiddet sahnesinden dolayı cezalandırılan Kıızlcık Şerbeti'ne her kesimden destek gelmeye devam ediyor. Türkiye'de bir ilk yaşandı ve diziye rakip diziden destek geldi.

Kızılcık Şerbeti’nin Fatih’i Doğukan Güngör kimdir?

Show TV dizisi Kızılcık Şerbeti ve karakterleri merak konusu oldu. Kadına şiddet sahneleri nedeniyle hedef haline gelen Kızılcık Şerbeti'nin başrolü Doğukan Güngör kimdir?

Yalı Çapkını'na gün doğdu Kızılcık Şerbeti 5 hafta yok

Cuma akşamları kıran kırana geçen reyting mücadeesinde Yalı Çapkını'na gün doğdu. Kadına şiddet sahnesinden dolayı ceza yiyen Kızılcık Şerbeti tam 5 hafta boyunca yayınlanmayacak