MasterChef Türkiye’den Elenen Yarışmacı Üç Kuruş Dizisi Kadrosunda

Ay yapım imzalı Üç Kuruş Dizisi yakında Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Dizinin oyuncu kadrosuna MasterChef Türkiye’den Umutcan Çetinöz dahil oldu.

MasterChef Türkiye’nin İddialı Yarışmacısı Elendi

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye’de hiç beklenmeyen oldu ve yarışmanın en iddialı adayı elenerek yarışmaya veda etti.

Masterchef Türkiye’de Ana Kadroya Giren İsim Kim Oldu?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan sevilen yarışma programı MaserChef Türkiye’de yedeklerden ana kadroya girmeye hak kazanan aday belli oldu.

5 Eylül Pazar Reyting Sonuçları

5 Eylül Pazar 2021 reyting sonuçları belli oldu. Total, AB ve ABC reyting kategorilerinde dünün en çok izleneni hangi yapım oldu?

MasterChef Türkiye’den Elenen İlk İsim Kim Oldu?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye’de ilk elenen isim belli oldu. Yarışmanın 29 Ağustos Pazar akşamı elenen ilk ismi Görkem oldu.

MasterChef Türkiye 2021’in Ana Kadrosunun İlk Yarışmacısı Belli Oldu

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve artık klasik haline gelen MasterChef Türkiye'nin 2021 yılının ana kadrosunun ilk yarışmacısı Fatma Polat oldu.

MasterChef Türkiye'de Oktay Uğur neden diskalifiye edildi?

Ekranların en çok izlenen yemek yarışması MasterChef Türkiye'de diskalifiye şoku yaşandı. Yarışmacı Oktay Uğur yaşadığı talihsiz anlar nedeniyle diskalifiye edildi.

MasterChef Türkiye format değiştirdi!

TV8 ekranlarında haftada belirli günler yayınlanan, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüri koltuğunda oturduğu MasterChef Türkiye'de üçlü düello etabı başladı.

MasterChef Türkiye’de zor anlar Hangi yarışmacı fenalaştı?

Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danillo Zanna'nın sunduğu ve jüri üyeliklerini üstlendiği MasterChef Türkiye ilk tur elemelerinde bir yarışmacı zor anlar yaşadı.

MasterChef Türkiye 2020 Şampiyonu Kim Oldu? Şampiyondan İlk Açıklama

MasterChef'in 2020 şampiyonu pazar günkü bölümle belli oldu. . Büyük finalde Serhat Doğramacı birinci oldu ve MasterChef kupasını almaya hak kazandı.

MasterChef Türkiye 134 Final Bölüm İzle

MasterChef Türkiye 134 Final bölüm izle; MasterChef Türkiye, büyük final başladı. İki gün sürecek yarışmanın son bölümü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

MasterChef Türkiye'de Finale Saatler Kala Son Durum Ne

Reyting rekortmeni MasterChef Türkiye'de büyük finale dakikalar kaldı. Peki, ilk final turunda neler yaşandı?  İşte Barbaros ve Serhat'ın kıyasıya mücadelesi...

MasterChef Türkiye 133. bölüm izle

MasterChef Türkiye 133. bölüm izle; MasterChef Türkiye, büyük final başladı. İki gün sürecek yarışmanın son bölümü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

Sevilen MasterChef Yarışmacısı Survivor 2021’e Katılıyor

Tv 8 ekranlarında reyting rekorları kıran MasterChef Türki yarışmasının başarılı ismi Survivor 2021 kadrosuna dahil oluyor. İşte haberin detayları ve yarışmaya katılacak o isim!

MasterChef Türkiye 130. bölüm izle

MasterChef Türkiye 130. bölüm izle; MasterChef Türkiye, yeni bölümde Konya'da. Son bölümü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

MasterChef Türkiye 129. bölüm izle

MasterChef Türkiye 129. bölüm izle; MasterChef Türkiye, yeni bölümde Konya'da. Son bölümü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

MasterChef Türkiye 127. Bölüm İzle

MasterChef Türkiye 127. bölüm izle; MasterChef Türkiye, yeni bölümde Konya'da. Son bölümü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

MasterChef Türkiye 126. bölüm izle

MasterChef Türkiye 126. bölüm izle; MasterChef Türkiye, yeni bölümde Konya'da. Son bölümü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

MasterChef Türkiye 125. bölüm izle

MasterChef Türkiye 125. bölüm izle; MasterChef Türkiye, yeni bölümde Konya'da. Son bölümü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

MasterChef Türkiye 124. bölüm izle

MasterChef Türkiye 119. bölüm izle; MasterChef Türkiye, yeni bölümde Konya'da. Son bölümü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.