8 Temmuz Çarşamba Reyting Sonuçları

8 Temmuz Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Fox TV'nin yeni dizisi Sen Çal Kapımı reytinglerde ne yaptı? İşte dünün reytingleri!

1 Eylül Pazar Reyting Sonuçları

1 Eylül Pazar reyting sonuçları belli oldu. Dün Masterchef Türkiye mi, Yaparsın Aşkım mı daha çok izlendi? İşte dünün reytingleri!

27 Ağustos Salı reyting sonuçları

27 Ağustos Salı reyting sonuçları belli oldu. TOTAL ve AB reyting kategorilerinde dün en çok izlenen hangi yapım oldu? İşte Kimse Bilmez, Yaparsın Aşkım ve Fox Haber reytingleri...

5 Ağustos Pazartesi reyting sonuçları | AB ve TOTAL reyting sıralaması..

5 Ağustos 2019 Pazartesi gününün reyting sonuçları açıklandı. Açıklanan reyting sonuçlarına göre TOTAL, AB reyting gruplarında en çok izlenen yapım hangisi oldu?

25 Temmuz Perşembe Reyting Sonuçları | Benim Tatlı Yalanım ne kadar izlendi?

Benim Tatlı Yalanım'ın yeni bölümüyle yayınlandığı 25 Temmuz Perşembe gününe ait reyting sonuçları beli oldu. Dün en çok izlenen yapım hangisi oldu? İşte dünün reytingleri!

23 Temmuz reyting sonuçları belli oldu

23 Temmuz Salı akşamı Erkenci Kuş ve Kimse Bilmez rekabeti nasıl sonuçlandı? 23 Temmuz reyting sonuçları belli oldu! İşte dünün galibi..

22 Temmuz 2019 Reyting Sonuçları Belli Oldu

22 Temmuz 2019 reyting sonuçları belli oldu. Canevim, The Taste Türkiye ve Tozkoparan'ın yeni bölümleriyle ekrana geldiği günde en çok izlenen yapım hangisi oldu?

21 Temmuz Reyting Sonuçları

21 Temmuz reyting sonuçları belli oldu. TOTAL, AB ve ABC reyting gruplarında Pazar günü en çok izlenen yapım hangisi oldu?

18 Temmuz Reyting Sonuçları / Perşembe günü en çok ne izlendi?

18 Temmuz reyting sonuçları belli oldu. Perşembe günü yayınlanan Benim Tatlı Yalanım, Tek Yürek, Güven Bana mücadelesi nasıl sonuçladı? İşte dünün reyting sıralaması!

16 Temmuz Reyting Sonuçları | Kimse Bilmez mi Erkenci Kuş mu izlendi?

16 Temmuz Salı reyting sonuçları belli oldu. Kimse Bilmez ve Erkenci Kuş dizilerinin yeni bölümleriyle yayınlandığı günde en çok izlenen yapım hangisi oldu?

15 Temmuz Pazartesi Reyting Sonuçları

15 Temmuz Pazartesi gününe ait reyting sonuçları elimize ulaştı. Pazartesi günü seyirci hangi yapımı izledi? 15 Temmuz reyting sonuçları haberimizde!

Reyting Sonuçları 13 Temmuz Cumartesi

13 Temmuz Cumartesi Reyting sonuçları açıklandı. Birbirinden güzel sinema filmleri arasında Güldür Güldür Show nasıl bir reyting aldı?

Reyting Sonuçları: 12 Temmuz Cuma

TNS tarafından ölçümlenen reyting sonuçları elimize ulaştı. 12 Temmuz Cuma günü yayınlanan hangi yapım daha çok izlendi? İşte dünün reytingleri!

Reyting Sonuçları: 11 Temmuz 2019 Perşembe

Reyting sonuçları belli oldu. 11 Temmuz 2019 Perşembe günü hangi yapım daha çok izlendi? Benim Tatlı Yalanım kaçıncı oldu? İşte sonuçlar!

10 Temmuz Çarşamba Reyting Sonuçları: Afili Aşk ne kadar izlendi?

10 Temmuz Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Kanal D'nin sevilen dizisi Afili Aşk bu hafta da birinci sırada yer aldı mı? İşte dünün reytingleri!

7 Temmuz 2019 Pazar Reyting Sonuçları

7 Temmuz 2019 Pazar reyting sonuçları belli oldu. Haftanın son günü en çok izlenen program hangisi oldu? İşte dünün reytingleri!

5 Mayıs Pazartesi reyting sonuçları | Savaşçı, Kardeş Çocukları, Zengin ve Yoksul

5 Mayıs 2019 Cumartesi gününe ait reyting sonuçları merakla bekleniyor. Savaşçı, Kardeş Çocukları ve Zengin Yoksul arasındaki mücadele nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri!

4 Mayıs Cumartesi Reyting Sonuçları

4 Mayıs Cumartesi reyting sonuçları elimize ulaştı. TOTAL, AB ve ABC1 kategorilerinde dün en çok hangi yapım izlendi? İşte dünün reytingleri!

30 Nisan Salı reyting sonuçları belli oldu!

Kadın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Leke, Survivor ve Halka gibi başarılı yapımların ekranlara geldiği 30 Mayıs Salı gününe ait reyting sonuçları belli oldu.

29 Nisan Pazartesi reytinglerinde büyük sürpriz!

29 Nisan Pazartesi günü Çukur, Zalim İstanbul, Söz, Vuslat ve Yasak Elma dizileri yeni bölümleriyle yayınlandı. 29 Nisan Pazartesi reyting sonuçlarında hangi dizi birinci oldu?