30 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları

Çukur, Yasak Elma, Sefirin Kızı, MasterChef Türkiye ve Uyanış Büyük Selçuklu'nun yayınlandığı 30 Kasım Pazartesi reyting sonuçları belli oldu.

29 Kasım Pazar Reyting Sonuçları

Arıza, Menajerimi Ara, MasterChef, Kefaret ve Çok Güzel Hareketler 2 dizi ve programlarının yayınlandığı 29 Kasım Pazar reyting sonuçları belli oldu.

28 Kasım Cumartesi Reyting Sonuçları

Gönül Dağı, Sen Çal Kapımı, Bir Annenin Günahı, Kuzey Yıldızı dizilerinin ekrana geldiği 28 Kasım Cumartesi reyting sonuçları belli oldu.

25 Kasım Çarşamba Reyting Sonuçları

Sadakatsiz, Kuruluş Osman, Zümrüdüanka, Doğduğun Ev Kaderindir, Benim Adım Melek dizilerinin yayınlandığı 25 Kasım Çarşamba reyting sonuçları belli oldu.

24 Kasım Salı Reyting Sonuçları

Masumlar Apartmanı, EDHO, Baraj, Hekimoğlu ve MasterChef Türkiye'nin yayınlandığı 24 Kasım Salı reyting sonuçları açıklandı!

23 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları

Çukur, Sefirin Kızı, Uyanış: Büyük Selçuklu ve Yasak Elma dizilerinin yayınlandığı 23 Kasım Pazartesi reyting sonuçları belli oldu.

22 Kasım Pazar Reyting Sonuçları

Arıza, Kefaret, Maria ile Mustafa, Menajerimi Ara ve Tövbeler Olsun dizilerinin yayınlandığı 22 Kasım Pazar reyting sonuçları belli oldu.

21 Kasım Cumartesi Reyting Sonuçları

Kuzey Yıldızı, Sen Çal Kapımı, Gönül Dağı ve Bir Annenin Günahı dizilerinin yayınlandı 21 Kasım Cumartesi reyting sonuçları belli oldu.

20 Kasım Cuma Reyting Sonuçları

20 Kasım Cuma günü ekrana gelen dizi ve programların reyting sonuçları belli oldu. Dün Total ve AB kategorilerinde hangi dizi birinci oldu?

19 Kasım Perşembe Reyting Sonuçları

19 Kasım 2020 Perşembe reyting sonuçları belli oldu. Alev Alev, MasterChef Türkiye, Bir Zamanlar Çukurova arasındaki yarışını kim kazandı?

17 Kasım Salı Reyting Sonuçları

Masumlar Apartmanı, EDHO gibi ilgiyle izlenen 17 Kasım Salı gününe ait reyting sonuçları belli oldu. İşte dünün reytingleri!

16 Kasım 2020 Pazartesi reyting sonuçları açıklandı!

16 Kasım 2020 Pazartesi gününe ait reyting sonuçları belli oldu. TİAK tarafından ölçümlenen reytinglerde dün en çok izlenen dizi hangisi oldu? İşe dünün reytingleri!

15 Kasım Pazar Reyting Sonuçları

TİAK tarafından ölçümlenen 15 Kasım Pazar 2020 reyting sonuçları belli oldu. Dünün detaylı reyting sonuçları haberimizde!

13 Kasım Cuma reyting sonuçları

13 Kasım Cuma reyting sonuçları belli oldu. Dün Total ve AB reyting kategorilerinde en çok izlenen program hangisi oldu?

12 Kasım Perşembe Reyting Sonuçları

12 Kasım Perşembe reyting sonuçları belli oldu. Total ve AB reyting kategorilerinde dün en çok izlenen program hangisi oldu?

Reyting Sonuçları Belli Oldu! 11 Kasım Çarşamba hangi yapım birinci oldu?

11 Kasım Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Dün yayınlanan hangi yapım reyting sıralamasında birinci sırada yer aldı? İşte dünün reytingleri!

9 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları Belli Oldu!

9 Kasım Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Dün yayınlanan hangi dizi birinci oldu? Dünün reytinglerinde hangi dizi ne kadar izlenme aldı?

8 Kasım 2020 Pazar reyting sonuçları: Menajerimi Ara, Arıza

8 Kasım 2020 Pazar gününe ait izlenme oranları belli oldu. Reyting sonuçlarına göre dün yayınlanan dizi ve programlar ne kadar izlendi?

29 Ekim 2020 Perşembe Reyting Sonuçları!

29 Ekim 2020 Perşembe Reyting Sonuçları açıklandı. Reyting sonuçlarına göre hangi diziler zirvede kalırken, hangi diziler düşüş yaşadı?

28 Ekim 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları!

28 Ekim 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları açıklandı! Reyting sonuçlarına göre hangi yapımlar yükselirken hangileri düşüş yaşadı!