Medya Haberleri

22 Temmuz 2019 Reyting Sonuçları Belli Oldu

22 Temmuz 2019 reyting sonuçları belli oldu. Canevim, The Taste Türkiye ve Tozkoparan'ın yeni bölümleriyle ekrana geldiği günde en çok izlenen yapım hangisi oldu?

21 Temmuz Reyting Sonuçları

21 Temmuz reyting sonuçları belli oldu. TOTAL, AB ve ABC reyting gruplarında Pazar günü en çok izlenen yapım hangisi oldu?

Reyting Sonuçları: 19 Temmuz Cumartesi

19 Temmuz Cumartesi reyting sonuçları açıklandı. Her Yerde Sen, Güldür Güdür Show ve Fox Ana Haber'in yayınlandığı günde en çok izlenen yapım hangisi oldu?

18 Temmuz Reyting Sonuçları / Perşembe günü en çok ne izlendi?

18 Temmuz reyting sonuçları belli oldu. Perşembe günü yayınlanan Benim Tatlı Yalanım, Tek Yürek, Güven Bana mücadelesi nasıl sonuçladı? İşte dünün reyting sıralaması!

17 Temmuz Reyting Sonuçları / Afili Aşk reytingleri sildi süpürdü

17 Temmuz reyting sonuçları belli oldu. 17 Temmuz Çarşamba günü en çok izlenen yapım hangisi oldu? İşte dünün reyting sonuçları!

16 Temmuz Reyting Sonuçları | Kimse Bilmez mi Erkenci Kuş mu izlendi?

16 Temmuz Salı reyting sonuçları belli oldu. Kimse Bilmez ve Erkenci Kuş dizilerinin yeni bölümleriyle yayınlandığı günde en çok izlenen yapım hangisi oldu?

15 Temmuz Pazartesi Reyting Sonuçları

15 Temmuz Pazartesi gününe ait reyting sonuçları elimize ulaştı. Pazartesi günü seyirci hangi yapımı izledi? 15 Temmuz reyting sonuçları haberimizde!

Reyting Sonuçları 13 Temmuz Cumartesi

13 Temmuz Cumartesi Reyting sonuçları açıklandı. Birbirinden güzel sinema filmleri arasında Güldür Güldür Show nasıl bir reyting aldı?

Reyting Sonuçları: 12 Temmuz Cuma

TNS tarafından ölçümlenen reyting sonuçları elimize ulaştı. 12 Temmuz Cuma günü yayınlanan hangi yapım daha çok izlendi? İşte dünün reytingleri!

Reyting Sonuçları: 11 Temmuz 2019 Perşembe

Reyting sonuçları belli oldu. 11 Temmuz 2019 Perşembe günü hangi yapım daha çok izlendi? Benim Tatlı Yalanım kaçıncı oldu? İşte sonuçlar!

10 Temmuz Çarşamba Reyting Sonuçları: Afili Aşk ne kadar izlendi?

10 Temmuz Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Kanal D'nin sevilen dizisi Afili Aşk bu hafta da birinci sırada yer aldı mı? İşte dünün reytingleri!

9 Temmuz Salı Reyting Sonuçları

9 Temmuz Salı reyting sonuçları elimize ulaştı. TOTAL, AB ve ABC1 kategorilerinde en çok izlenen dizi hangisi oldu? İşte dünün reytingleri!

8 Temmuz Pazartesi Reyting Sonuçları

8 Temmuz Pazartesi gününe ait reyting sonuçları elimize ulaştı. TOTAL, AB ve ABC1 kategorilerinde en çok izlenen dizi hangisi oldu?

7 Temmuz 2019 Pazar Reyting Sonuçları

7 Temmuz 2019 Pazar reyting sonuçları belli oldu. Haftanın son günü en çok izlenen program hangisi oldu? İşte dünün reytingleri!

Reyting Sonuçları: 6 Temmuz Cumartesi

6 Temmuz Cumartesi gününün reyting sonuçları açıklandı. Yarışma programları ve filmlerin ekrana geldiği güne Güldür Güldür Show damgasını vurdu.

5 Temmuz Cuma Reyting Sonuçları: Her Yerde Sen zirvede!

5 Temmuz Cuma reyting sonuçları belli oldu. Fox TV'nin yeni yaz dizisi Her Yerde Sen dün tüm kategorilerde en çok izlenen dizi oldu.

Reyting Sonuçları: 4 Temmuz 2019 Perşembe

4 Temmuz 2019 Perşembe gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Benim Tatlı Yalanım, Güven Bana, Tek Yürek, ve Yaparsın Aşkım rekabeti nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri!

2 Temmuz Salı Reyting Sonuçları

2 Temmuz Salı reyting sonuçları belli oldu. Kimse Bilmez ve Erkenci Kuş yeni bölümleriyle reytinglerde hangi sırada yer aldı? İşte 2 Temmuz 2019 reyting sonuçları!

1 Temmuz Pazartesi Reyting Sonuçları: Survivor mu, Canevim mi izlendi?

TNS tarfından ölçümlenen 1 Temmuz Pazartesi reyting sonuçları elimize ulaştı. Survivor, Canevim, Tozkoparan ve Çarkıfelek mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte reytingler!

30 Haziran reyting sonuçları : Lider Fox Ana Haber mi, Survivor mu?

30 Haziran Pazar gününün reyting sonuçları açıklandı. 30 Haziran reyting sonuçlarının lideri Fox Ana Haber mi, Survivor mu?
1 2 3 4 5 ...135 »