Medya Haberleri

15 Eylül Pazar reyting sonuçları belli oldu!

15 Eylül Pazar reyting sonuçları belli oldu. Masterchef Türkiye, Aşk Ağlatır, Çok Güzel Hareketler 2, Elimi Bırakma ve Yaparsın Aşkım mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte reytingler!

13 Eylül Cuma Reyting Sonuçları

13 Eylül Cuma reyting sonuçları belli oldu. Her Yerde Sen ve Arka Sokaklar dizileri yeni bölümleriyle yayınlanırken izleyicinin tercihi hangisi oldu? İşte dünün reytingleri!

10 Eylül Salı Reyting Sonuçları

10 Eylül Salı gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Moldova - Türkiye karşılaşması mı, Kimse Bilmez mi, Masterchef Türkiye mi izlendi? İşte 10 Eylül 2019 Salı reyting sonuçları!

9 Eylül Pazartesi Reyting Sonuçları

9 Eylül Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Çocuk, Yasak Elma, Zalim İstanbul mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri!

8 Eylül Pazar Reyting Sonuçları: Elimi Bırakma, Aşk Ağlatır, Çok Güzel Hareketler 2

8 Eylül Pazar reyting sonuçları elimize ulaştı. Dün Elimi Bırakma, Aşk Ağlatır, Çok Güzel Hareketler 2, Yaparsın Aşkım ve Masterchef Türkiye rekabeti nasıl sonuçlandı?

6 Eylül Cuma reyting sonuçları belli oldu

6 Eylül Cuma gününe ait reyting sonuçları belli oldu. AB ve Total reyting kategorilerine göre hangi dizi ne kadar reyting oranı elde etti? Her Yerde Sen kaçıncı oldu?

5 Eylül Perşembe reyting sonuçları belli oldu

5 Eylül Perşembe reyting sonuçları belli oldu. TOTAL ve AB kategorilerinde dün Benim Tatlı Yalanım, Yaparsın Aşkım ve Güven Bana hangi sırada yer aldı? İşte dünün reytingleri!

Seda Sayan’la Yemekteyiz’in Reytingleri Nasıl Gidiyor?

Seda Sayan'la Yemekteyiz yeni yayın dönemine erken girdi. Peki programa seyircinin ilgisi nasıl? Seda Sayan'la Yemekteyiz'in reytinglerini derledik! İşte çarpıcı sonuçlar!

4 Eylül Çarşamba reyting sonuçları: Afili Aşk mı Sen Anlat Karadeniz mi izlendi?

4 Eylül Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Dün yeni sezona merhaba diyen Sen Anlat Karadeniz mi yoksa yaz sezonunun başarılı dizisi Afili Aşk mı izlendi? Dünün reytingleri!

Yaz sezonunun son haftasında reyting listeleri nasıl şekillendi?

2019 yaz sezonunun son haftası geride kaldı. Son hafta 26 Ağustos - 1 Eylül arası gerçekleşti ve 3 aylık yaz sezonunun son haftasında reyting listeleri nasıl şekillendi?

3 Eylül Salı Reyting Sonuçları

3 Eylül Salı reyting sonuçları belli oldu. TOTAL, AB ve ABC1 kategorilerinde en çok izlenen dizi hangisi oldu? Kimse Bilmez, Yaparsın Aşkım,Masterchef mücadelesi nasıl sonuçlandı?

2 Eylül Pazartesi Reyting Sonuçları

2 Eylül Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. TOTAL, AB ve ABC1 kategorilerinde dün en çok izlenen yapım hangisi oldu? Canevim reytinglerde ne yaptı? İşte dünün reytingleri!

1 Eylül Pazar Reyting Sonuçları

1 Eylül Pazar reyting sonuçları belli oldu. Dün Masterchef Türkiye mi, Yaparsın Aşkım mı daha çok izlendi? İşte dünün reytingleri!

30 Ağustos Cuma reyting sonuçları

30 Ağustos Cuma reyting sonuçları belli oldu. Dün Fox TV'nin Her Yerde Sen dizisi yeni bölümüyle yayınlanırken diğer kanallar yayın akışlarında film ve programlara yer verdi.

29 Ağustos Perşembe Reyting Sonuçları: Hangi kanal birinci oldu?

29 Ağustos 2019 Perşembe gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Perşembe gününün en çok izlenen yapımı ne oldu? Hangi kanal daha çok izlendi?

27 Ağustos Salı reyting sonuçları

27 Ağustos Salı reyting sonuçları belli oldu. TOTAL ve AB reyting kategorilerinde dün en çok izlenen hangi yapım oldu? İşte Kimse Bilmez, Yaparsın Aşkım ve Fox Haber reytingleri...

26 Ağustos Pazartesi reyting sonuçları belli oldu

26 Ağustos Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Canevim, Tozkoparan, Masterchef Türkiye ve Yaparsın Aşkım mücadelesinde kazanan kim oldu? Dünün reytingleri haberimizde...

25 Ağustos Pazar Reyting Sonuçları

25 Ağustos Pazar gününe ait reyting sonuçları belli oldu. TOTAL, AB ve ABC1 kategorilerinde dün seyircinin tercihi hangisi oldu? İşte dünün reytingleri!

23 Ağustos Perşembe Reyting Sonuçları

23 Ağustos Perşembe reyting sonuçları elimize ulaştı. Dün Benim Tatlı Yalanım, Yaparsın Aşkım, Çarkıfelek, Güven Bana arasındaki mücadele nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri.

10 Ağustos 2019 Reyting sonuçları açıklandı! O isim yine zirvede..

Cumartesi gününün reyting sonuçları belli oldu. 10 Ağustos 2019 cumartesi gününün açıklanan reyting sonuçlarına göre ilk sıraya yerleşen isim yine değişmedi..
1 2 3 4 5 ...155 »