Mucize Doktor İzlenme Rekorları Kırdı

Fox TV'nin başarılı yapımlarından biri olan Mucize Doktor şimdi de Yurtdışında izlenme rekorları kırmaya ve izleyenlerin beğenisini toplamaya devam ediyor.

Elbet Bir Gün Dizisinin Başrol Oyuncusu Belli Oldu

Fox Tv ekranlarında yeni yayın döneminde ekrana gelecek yeni dizilerden Elbet Bir Gün’ün erkek başrol oyuncusu belli oldu.

Fox Tv’nin Yeni Dizisi Elbet Bir Gün’e iki Yeni Oyuncu Dahil Oldu

Fox Tv’nin yeni yayın döneminde seyirciyle buluşturacağı dizilerden biri olan Elbet Bir Gün’ün oyuncu kadrosu şekillenmeye başlıyor.

Şebnem Bozoklu Ve Sinem Ünsal Elbet Bir Gün Dizisi Kadrosuna Katıldı

Fox Tv’nin yeni bir dizisi daha ortaya çıktı. Elbet Bir Gün adını taşıyan dizinin ana castı seyirciyi çok heyecanlandırdı.

Mucize Doktor'un final tarihi belli oldu

Bir final haberi de Mucize Doktor dizisinden geldi. Sevilen dizi Mucize Doktor'un final tarihi belli oldu. Mucize Doktor için beklenmedik bir şekilde final kararı alındı.

Mucize Doktor 30. Bölüm izle

Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Mucize Doktor, bu akşam yeni bölümüyle ekrana geliyor. Sevilen dizi Mucize Doktor 30. Bölüm izlemek için bağlantıyı kullanın!

Mucize Doktor oyuncusu Onur Tuna’nın yeni projesine çok şaşıracaksınız!

Mucize Doktor dizisinde Ferman Eryiğit adında bir doktoru canlandıran yakışıklı oyuncu Onur Tuna, başka bir alanda yaptığı projeyle gündemde. O projeye çok şaşıracaksınız!

Taner Ölmez’den Otizm Farkındalık Günü Mesajı!

2 Nisan Dünya otizm farkındalık günü dolayısıyla oyuncu Taner Ölmez ve rol arkadaşı Sinem Ünsal birer mesaj yayımladılar. Otizm bir engel değildir. İşte detaylar!

Mucize Doktor’un Nazlı’sı Sinem Ünsal’ın Yeni Projesi Belli Oldu!

Mucize Doktor'un Nazlı'sı Sinem Ünsal'ın yeni projesi belli oldu. Güzel oyuncu bir kozmetik firmasının şampuan yüzü oldu. İşte detaylar!

Mucize Doktor’un Nazlı’sı Sinem Ünsal’dan yeni imza!

FOX TV'den ekrana gelen Mucize Doktor dizisi büyük ilgi çekiyor. Dizide göze çarpan isimlerden biri Sinem Ünsal. Güzel oyuncu yeni bir projede yer alacak.