Survivor All Star 2024 Özgür Tetik kimdir?

Tv 8 ekranlarında 2024 yılının ilk haftalarında seyirciye buluşacak olan Survivor All Star 2024 kadrosu açıklanmaya devam ediyor. Peki yarışmada yer alan Özgür Tetik kimdir?

Survivor All Star 2024’e katılacak 7. İsim kim oldu

Acun Ilıcalı:"Turabi 3. kez şampiyon olmak için All Star'a geliyor. MTV'de katıldığı programda 1. olan Turabi'nin bu sefer zorlu rakipleri karşısında ne yapacağını merak ediyorum.”

Survivor All Star 2024 Damla Can kimdir?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve yeni dönem hazırlıklarını sürdüren Survivor All Star yeni dönem yarışmacılarının arasına Damla can da katıldı.

Survivor All Star 2024 yarışmacı kadrosunda hangi isimler var?

Survivor All Star 2024 yarışmasına Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere, Ogeday Girişken'den sonra 2021 yarışmacısı şarkıcı Aleyna Kalaycıoğlu'nun da katılacağı belli oldu

Merve Yıldırım niçin Survivor’dan diskalifiye edildi?

Survivor Merve Yıldırım:"Survivorun zor şartlarını yaşarken üzerine bunların üstesinden gelip muhteşem bir performans koyarak ilerledim. Aslında çok zor şeyleri başardım."

Acun Ilıcalı Survivor'da Fena Sinirlendi

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve her sezon reytinglerde büyük başarılar elde eden yarışma programında Acun Ilıcalı fırtınası esti.

Survivor Yarışmacısı EGO Dizisine Katıldı

Survivor Türkiye yarışmasında başarılı bir yarışma ortaya koyan Brezilyalı oyuncu Walison Fonseca yarışmadan döner dönmez yeni dizisi EGO’ya katıldı.

Nagihan Karadere Hayatın Rengi'ni sunuyor

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor yarışmalarıyla tanınan ünlü sporcu Nagihan Karadere, Elif Melek Avcıdursun ile birlikte Hayatın Rengi programını başarıyla sunuyor.

26 Mart 2023 Pazar Reyting Sonuçları

Her hafta sonu Teşkilat, Yargı ve FOX Haber arasında yaşanan rekabetin takip edildiği 26 Mart Pazar günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı.

Berdan Mardini yeni bir işe atılıyor

Ünlü türkücü ve oyuncu Berdan Mardini Survivor yarışmasının ardından evini arabasını satarak kozmetik markasına yatırım yaptı.

Şeyma Subaşı'nın nikah tarihi belli oldu

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder Meedo ile evleniyor. Olaylı bir şekilde Acun’dan boşanan ve iş adamıyla tanışan Şeyma Subaşı gelinlik provalarına başladı

Üç Kız Kardeş’in Hakan’ı Anıl Tetik oyunculuğu bıraktı

Survivor 2012 ve 2015’e yarışmacı olarak katılan Anıl Tetik, yarışmalardan sonra oyunculuğa adım atmıştı. Kanal D dizisi 'Üç Kız Kardeş'te rol alan Tetık oyunculuğu bıraktı.

1 Şubat 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

1 Şubat Çarşamba Reyting Sonuçları açıklandı Kuruluş Osman’ın hem yeni hem de özet bölümüyle rakiplerine fark attığı 1 Şubat Çarşamba gününde AB’de Çöp Adam sürprizi yaşandı

Ünlü sanatçı Yılmaz Morgül hastaneye kaldırıldı

Yılmaz Morgül’e 20223 yılı iyi gelmedi Yılbaşı gecesi çok sevdiği annesini kaybeden ünlü sanatçı yaşadığı üzüntüyü kaldırmadı ve hastaneye kaldırıldı

29 Ocak 2023 Pazar Reyting Sonuçları

Televizyon programlarının rekabetinin yaşandığı bir hafta sonu daha geride kaldı. Diziler arasındaki rekabette Yargı zirveye yerleşirken Total’de Survivor 2023 sürprizi yaşandı

Survivor 2023'de bir ayrılık daha!

TV8 ekranlarının nefes kesen yarışması Survivor 2023'e bir isim daha veda etti. Survivor 2023'den kendi isteği ile geri çekilen yarışmacı kim?

Oğlundan Şarkıcı Emrah’a sitemkar taşlama

Tayfun;"Aslanlar gibi ağabeylerim arkamda durdu, ellerimden tuttu. Bu karelerde güzel insanlar görüyorsunuz. Baba yok, baba gibi adamlar var yanımda!"

Berdan Mardini'den şok eden Survivor açıklaması!

Survivor 2023 kadrosunda yer alan ünlü şarkıcı Berdan Mardini'den şok eden Survivor açıklaması geldi. 'Survivor'da yemek veriliyor mu?' sorusunu cevapladı..

Survivor 2023’te iki şok ayrılık

Şartların giderek ağırlaştığı Survivor 2023 ilk haftasında izleyiciyi endişelendiren bir gelişme oldu ve Berdan Mardini ile Seçkin Piriler yarışmayı bıraktı

Survivor ‘da sürpriz veda

Beyoğlu 39. Noterliği baş katibi Kenan Ersin Akbulut tarafından onaylanıp Acun Ilıcalı 'nın açıkladığı sonuçlara göre adaya veda eden ilk isim Ümit Erdim olarak açıklandı