15 Kasım 2022 Reyting Sonuçları

15 Kasım 2022 Reyting Sonuçları
15 Kasım Salı günü televizyon ekranlarında yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. Salı gününde hangi yapım hangi sırada yer aldı? İşte cevabı!

15 Kasım Salı gününün reyting sonuçları be ilk yüz program sıralaması belli oldu. Oldukça güçlü yapımların yer aldığı salı gününde haber bültenleri, kuşak programları ve prime time kuşağında yayınlanan yarışma ve diziler en iyi sonucu alabilmek için mücadele ettiler. Atv ekranlarında yeni başlayan ve kadrosunda birbirinden ünlü pek çok ismin yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam ile Kanal D ekranlarında yayınlanan ve ikinci sezonunda olan Üç Kız Kardeş’in 1. Olabilmek için yarıştığı günde ilk on sıralama belli oldu. Peki oldukça iddialı yapımların kıyasıya bir yarış ve rekabet içinde olduğu salı gününde ilk on nasıl şekillendi? İşte 15 Kasım 2022 Salı Gününün ilk on reyting sıralaması!

15 Kasım Salı Reyting Sıralaması Total Grup

Atv ekranlarının bu sezon başlayan ve yayına fırtına gibi giren yeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam Salı akşamlarını domine etmeyi sürdürüyor. İlk sırada yer alan ve zaman zaman bu liderliği Üç Kız Kardeş dizisine kaptıran dizi bu hafta da ilk sırada yer almayı balardı ve 15 Kasım Salı gününün zirvesinde yer aldı. İşte Salı gününün Total grup reyting sonuçlarının ilk on sıralaması!

1-      BEN BU CİHANA SIĞMAZAM ATV

2-      ÜÇ KIZ KARDEŞ KANAL D

3-      ESRA EROL’DA ATV

4-      ATV ANA HABER ATV

5-      SEKÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER FOX TV

6-      MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ATV

7-      BEN BU CİHANA SIĞMAZAM (ÖZET) ATV

8-      ÜÇ KIZ KARDEŞ (ÖZET) KANAL D

9-      MASTERCHEF TÜRKİYE TV 8

10-   YÜREK ÇIKMAZI TRT 1

15 Kasım Salı Reyting Sıralaması AB Grubu

AB grubunda reytingler nasıl şekillendi? 15 Kasım Salı günü AB Grubunda reyting sıralaması belli oldu ve bu grubun liderliğini aynı zamanda haber bültenleri içinde en çok izlenen ve her zaman ilk beş içinde yer alma başarısını gösteren Fox Tv’nin başarılı haber bülteni Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber aldı. İlk sırada yer alan bu yapımı TRT 1 ekranlarında yeni başlayan Yürek Çıkmazı takip etti. İşte Salı gününün reyting sonuçları ve ilk ona giren yapımlar!

1-      SEKÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER FOX TV

2-      YÜREK ÇIKMAZI TRT 1

3-      BEN BU CİHANA SIĞMAZAM ATV

4-      MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ATV

5-      ÜÇ KIZ KARDEŞ KANAL D

6-      MASTERCHEF TÜRKİYE TV 8

7-      BEN BU CİHANA SIĞMAZAM (ÖZET) ATV

8-      ATV ANA HABER ATV

9-      ESRA EROL’DA ATV

10-   ÜÇ KIZ KARDEŞ (ÖZET) KANAL D

15 Kasım Salı Reyting Sıralaması ABC Grup

Televizyon ekranlarında yayınlanan yapımların bir nevi karnesi olan ve seyircinin bu yapımlara gösterdiği ilgiyi ortaya koyan ve reklam verenler için ana belirleyici etken olan reytinglerde ABC 20+ Grubunun ilk on listesi belli oldu. Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber’in bu gurupta da lider olduğu sıralamada ikinci sırada Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi yer aldı. İşte 15 Kasım Salı gününün ABC 20+ reytinglerinde ilk on sıralaması!

1-      SEKÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER FOX TV

2-      BEN BU CİHANA SIĞMAZAM ATV

3-      ÜÇ KIZ KARDEŞ KANAL D

4-      YÜREK ÇIKMAZI TRT 1

5-      MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ATV

6-      MASTERCHEF TÜRKİYE TV 8

7-      ESRA EROL’DA ATV

8-      BEN BU CİHANA SIĞMAZAM (ÖZET) ATV

9-      ATV ANA HABER ATV

10-   ÜÇ KIZ KARDEŞ (ÖZET) KANAL D

16-11-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar