Çarşamba günü hangi diziler var? Çarşamba yayın akışları

Çarşamba günü hangi diziler var? Çarşamba yayın akışları
Çarşamba günü hangi diziler var? TRT1, Show TV, Kanal D, Atv, Tv8, Star TV ve Kanal 7 yayın akışı listelerinde hangi dizi veya programlar yayınlanacak?

Çarşamba dizileri merak ediliyor ve araştırılıyor. Haftanın her günü birbirinden başarılı diziler ve televizyon programları izleyici ile buluşuyor. Günün reyting sonuçları genellikle birbirine yakın sıralamalarla oluşurken vaktini televizyon karşısında geçirmek isteyen izleyiciler bugün hangi diziler var sorusuna yanıt arıyor.

ÇARŞAMBA DİZİLERİ NELER? ÇARŞAMBA GÜNÜ HANGİ DİZİLER VAR?

KANAL

PROGRAM

BÖLÜM SAAT
TRT 1

DÜNYA HALİ

10. BÖLÜM 20:00

ÇARŞAMBA DİZİLERİNİN KONUSU VE OYUNCU KADROSU

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR KONUSU

Genç bir hukuk öğrencisi olan Zeynep, iki farklı kişilik olan iki anne tarafından büyütülmüştür. Gerçek annesinin fedakarlıklarına karşılık vermeye çalışan Zeynep diğer yandan da öbür annesinin hayallerini üstlenmeye çalışır. Yıllar boyu iki taraf arasında denge kurmaya çabalayan Zeynep sürekli olarak hangi ailenin kızı olduğunu sorgulamakta lakin cevap alamamaktadır. Mehdi ise hem aile hem de mahalle sorumluluğunu üstlenmiş, tanıyan herkesin güven duyduğu cesur, fedakâr bir delikanlıdır. İşin ilginç tarafı mahalledeki herkesin sevgisini kazanan bu delikanlıya bir tek annesi güvenmemektedir. Çünkü o, içindeki boşluğu babasının intikamıyla doldururken annesi; oğlunu bir türlü kurtulamadığı karanlıktan çekip çıkarmak için, mahalleden biriyle evlendirmeyi düşünmektedir.

Çarşamba dizileri! Bugün Doğduğun Ev Kaderindir var mı?

KURULUŞ OSMAN KONUSU

Ertuğrul Gazi'nin oğlu olan Osman Bey Osmanlı tarihindeki ilk devletleşme çabalarını göstermiştir. Dizi 1281-1326 yılları arasında Osmanlı Beyliği'nde yaşanan konuları ele alır. Genç ve güçlü bir Bey olan Osman Bey sonrasında Osmanlı Devleti'nin kurucusu ilan edilecektir.

Çarşamba dizileri! Bugün Kuruluş Osman var mı?

SADAKATSİZ KONUSU

Medyapım tarafından bu sezon için Kanal D’ye Doktor Foster Dizisinden uyarlanıyor. Sadakatsiz kadın erkek ilişkilerini ve evliliği sorgulayan bir konuyla ekrana geliyor. Dizide Doktor olarak çalışan ve mutlu bir evliliği olan kadın bir gün eşinin atkısında bir saç teli bulur ve bu durumdan şüphelenir. Kadın bu saç telinin kime ait olabileceğini araştırmaya başlar. Bir süre sonra kocasından şüphelendiği için kendisini suçlamaya başlayan kadın daha sonra kocasının gerçekten de kendisini aldattığını öğrenir ve bununla yüzleşmek ve baş etmek zorunda kalır. Üstelik aldatıldığı kadın kocasının iş arkadaşının kızıdır ve kız hamiledir.

Çarşamba dizileri! Bugün Sadakatsiz var mı?

13-09-2021
Yazar Hakkında
Yorumlar