Cuma günü hangi diziler var? Cuma dizileri ve yayın akışı listeleri

Cuma günü hangi diziler var? Cuma dizileri ve yayın akışı listeleri
Cuma dizileri neler? TV yayın akışı listelerinde bu akşam hangi dizi ve program var? İşte TRT 1, Star TV, Fox TV, Show TV, Kanal D ve Atv yayın akışı listesi!

Cuma dizileri ve tv kanallarının yayın akışı listeleri merak ediliyor ve araştırılıyor. Bu akşam hangi kanalda hangi dizi ve program yayınlanacak? Yayın akışlarına dair tüm merak edilenleri siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik! TRT 1, Show TV, Kanal D, Atv, Tv8 ve Star TV gibi yüksek bütçeli dizileri yayınlayan popüler kanalların Cuma yayın akışı listeleri haberimizde!

CUMA GÜNÜ HANGİ DİZİLER VAR? 21 HAZİRAN 2024

KANALDİZİBÖLÜMSAAT / BİLGİ
KANAL DARKA SOKAKLAR-BU HAFTA YENİ BÖLÜM YOK

CUMA DİZİLERİ VE KONULARI:

KANAL D / ARKA SOKAKLAR / 20:00

Yüzyıllara meydan okuyan İstanbul ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ kılmak için her türlü sıkıntıya göğüs geren polislerimizin hikayesi Arka Sokaklar. İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle İstanbul’un sokaklarında huzuru pekiştirmek için karşılaştıkları her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşırlar. Bazen güldüren, bazen ağlatan hikayelerle karşımıza çıkan dizide ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba ana karakterdir. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatmaktadır.

STAR TV / YALI ÇAPKINI / 20:00

Halis Ağa, torunu Ferit'in taşkınlıklarını kontrol edemediğini fark eder ve onu kendi memleketinden bir gelinle evlendirme kararı alır. Ferit, bu fikre sıcak bakmasa da dedesine karşı çıkmaz. Halis Ağa, Ferit'in uygun bir eş bulması için İfakat'ı görevlendirir. Ancak gelin adayı olarak görülen Suna'nın isteme töreninde beklenmedik bir olay yaşanır. Bu olay, Suna'nın ve kardeşi Seyran'ın hayatlarını derinden etkileyecektir.

SHOW TV / KIZILCIK ŞERBETİ / 20:00

Show TV'nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti modern ve realist bir kadın olan Kıvılcım'ın yaşadığı zorlu süreci ve aile içi çatışmaları merkezine alıyor. Eşinden boşandıktan sonra tek başına ayakta kalmış ve iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Ancak kızı Doğa'nın evlenmesiyle birlikte, Kıvılcım hayatının şokunu yaşar. Doğa'nın kocası Fatih'in muhafazakâr ailesiyle tanışması, iki farklı aile arasında büyük bir çatışmayı tetikler.

NOW / GADDAR / 20:00

Askerde kalma kararından sonra hayatını, sevdiklerini, hatta aşkını bir kenara bırakan Dağhan, görevi bıraktıktan sonra bambaşka bir dünyada kendini bulur. Sevgilisi Aydan onu terk etmiş ve ortalıktan kaybolmuş, kardeşi Rüzgar karanlık bir yolun içine sürüklenmiş, babası tefeciye bulaşmıştır. Dağhan'ın bu beklenmeyen dönüşü, hayatında büyük değişikliklere yol açacak ve onu bir gaddara dönüşümün içine itecektir.

ATV / ATEŞ KUŞLARI / 20:00

Riva yakınlarında derme çatma bir işletme olan Ateş Kuşları Mola Yeri’nde çalışan beş kardeş tatilcilere köfte ekmek satıp araba yıkama hizmeti vermektedir. Kışın kamyonculara çorba verip lastikçi işleten beş kardeş, gerçekte kardeş değildir. Gece gündüz çalışıp geçinmeye çalışan bu sokak çocukları çok büyük bir sır saklamaktadır. Çocukluklarından beri bir cinayetin gölgesinde yaşarken sırlarını ve çok bağlı oldukları birliklerini korumaya çalışırlar. Kendilerine Köksüzler diyen beş sokak çocuğunun kimlikleri bile yoktur. Onları dilendiren dilenci çetesinin reisinden kaçan beş sokak çocuğu, yıllarca sokağı ev, göğü çatı bilerek hayatta kalmaya çalışmaktadır. Çok zor şartlarda kurdukları mütevazı hayatları tehdit altında olan Ateş Kuşları, gözbebekleri Gülayşe’lerinin mutluluğuyla tüm ailenin yıkımı arasında bir seçim yapmak zorundadır.

TRT 1 / KARA AĞAÇ DESTANI / 20:00

"Kara Ağaç Destanı", 1970'li yıllarda geçen toprak kökenli bir hikayeyi anlatan bir dizidir. Ağalık sistemi üzerinden güç, feodalite ve sınıf çatışmalarına odaklanırken, aile bağları ve geçmiş de önemli bir yer tutar. Her karakterin kendine özgü hikayesi izleyiciye aktarılırken, gizemli bir atmosfer eşliğinde geçmişe doğru bir yolculuk sunarak kültürel ve toplumsal olaylar ekrana yansıtılır. Hikaye, tüm ağaların topraklarını ele geçiren ve ayakta kalan son rakibi Osman Ağa'yı öldüren Celal Ağa'nın izini sürer. Osman Ağa'nın oğlu Ömer, Celal Ağa'nın gazabından korktuğu için Celal Ağa'nın karısına emanet edilir ve tesadüfen aynı gün Celal Ağa'nın bir kız çocuğu doğurur. Osman Ağa'nın karısı tarafından büyütülür.

21-06-2024
Yazar Hakkında
Yorumlar