Cumartesi günü hangi diziler var? Cumartesi yayın akışı

Cumartesi günü hangi diziler var? Cumartesi yayın akışı
Cumartesi günü yayın akışında hangi diziler var? Bu akşam Show TV, Star TV, Fox, Kanal D, Atv kanallarının Cumartesi günü yayın akışı listesi!

Cumartesi dizileri neler? Hafta sonunu televizyon karşısında geçirmek isteyenler arama motorlarında "Cumartesi günü tv'de ne var?" ve "Cumartesi günü hangi diziler var?" aramaları yapıyor. Aşağıdaki listeden bu akşam yayınlanan dizilerin tam listesine ulaşabilir, yazının devamından ise diziler hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Cumartesi dizileri neler? Hafta sonu televizyon ekranında hangi diziler var? Atv, Star Tv, Fox, Show Tv, Kanal D ve Tv8 gibi çok izlenen televizyon kanallarının yayın akışı listelerinde hangi diziler var?

Gönül Dağı, Kardeşlerim, Adım Farah dizileri bu akşam var mı? Cumartesi yayın akışları aşağıda!

CUMARTESİ GÜNÜ HANGİ DİZİLER VAR? İŞTE 24 ŞUBAT 2024 CUMARTESİ DİZİLERİ VE PROGRAMLARI

KANALDİZİ ADIBÖLÜM
TRT 1GÖNÜL DAĞI128
ATVKARDEŞLERİM118
FOX TVKOPUK (FİNAL)5
KANAL DÜÇ KIZ KARDEŞ75
KANAL 7EMANET664

   

CUMARTESİ GÜNÜ YAYINLANAN DİZİLER VE KONULARI

KARDEŞLERİM KONUSU

Anne ve babasını bir anda kaybeden dört kardeşin yaşadığı zorlukları, hayat mücadelesini, bir kardeş olmayı daha da önemlisi bir aile olmayı konu alıyor. 

EL KIZI KONUSU

Mutlu bir ailenin bir anda parçalanması ve ilk El Kızı saydıklarının gemiden atılmasının anlatıldığı dizide annesinin intikamını almak için mücadele eden bir kızın hikayesi yer alıyor.

GÖNÜL DAĞI DİZİSİ KONUSU

Anadolu insanının değerlerini yeniden hatırlatacak Gönün Dağı dizisi şehir hayatına entegre olanlara hoş bir nostalji yaşatacak. Kısıtlı imkanlarla mücadele eden, alınteriyle kazanmanın ve paylaşmanın değerini yeniden anlayacağınız Gönül Dağı dizisinde, Taner ve Dilek'in şakı eşlik edecek. Gülsüm Ali İlhan ve Berk Atan'ın canlandıracağı Taner ve Dilek karakterlerinin saf ve masum sevgisi günümüz ilişkilerine ayna tutacak. Düğünler, cenazeler, geleneksel günler ve bozkırın sembolleri Yılkı atları Gönül Dağı dizisinin en çarpıcı sahnelerini oluşturacak.

CUMARTESİ GÜNÜ YAYINLANAN VE FİNAL YAPAN DİZİLER

KUZEY YILDIZI İLK AŞK DİZİSİ KONUSU

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı dizisi Ordu’da çekiliyor. Kuzey ve Yıldız aynı köyde doğup büyüyen ve birbirlerini seven iki gençtir. Aileler birbirinin dostudur ve iki gence söz yüzüğü takılır. Hayalini peşinden giderek üniversite tahsili için İstanbul'a giden Kuzey, ilk aşkını unutur. Tüm köylü Kuzey'i defterden siler. 20 yıl sonra karsından boşanan ve 3 kızıyla köye geri dönen Kuzey, Yıldız’ın kendisini affetmesini ister. Ancak Yıldız’ın onu affetmesi kolay olamayacaktır.

SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİ

Kerem Bürsin ve Hande Erçe’in başrol oynadığı dizide Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, Bilge Önal, Melisa Döngel ve Elçin Afacan gibi usta isimler görev yapıyor. Holding sahibinin varisi Serkan Bolat ile üniversitesi öğrencisi çiçekçi genç kız arasında geçen aşk ilişkisini anlatan Sen Çal Kapımı Mf Yapım tarafından Fox Tv ekranlarında romantik komedi tarzında yazlık dizi olarak yayınlanıyor.

24-02-2024
Yazar Hakkında
Oğuzhan Temel

Oğuzhan Temel

Ben Oğuzhan Temel, 10 Kasım 1993 tarihinde Kocaeli/Gebze'de doğdum. 2010 yılından bu yana canlitv.com'da görev alıyorum. 2018 yılından itibar .. devamı.. mail
Yorumlar