Defne Samyeli Evleniyor mu?

Defne Samyeli Evleniyor mu?
Ünlü şarkıcı Defne Samyeli evleniyor mu? Bu soru bugünün magazin basınında ve sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu. İşte konunun detayları!

Ünlülerin dünyasında gelişmeler pandemi, koronavirüs, yaz kış demeden tüm hızıyla devam ediyor. Gün geçmiyor ki magazin basını ve sosyal medya yeni bir haberle güne başlamasın. Hal böyle olunca da özellikle sosyal medya kullanıcıları magazin haberlerine ve ünlülerin dünyasına fazlasıyla ilgili oluyorlar. Bugün yaşanan bir gelişme de bu türden. Bir zamanların ünlü haber sunucusu ve şimdilerin şarkıcısı Defne Samyeli’yle ilgili bir haber magazin basınında ve sosyal medyada ilk sıralarda yer aldı. İddiaya göre ünlü isim uzun süredir birlikte olduğu ve yine kendisi gibi ünlü işadamı Sinan Bilgili ile evlilik hazırlığında. İddiaya göre çift yakın zamanda evlilik kararı aldı ve hazırlıklara başladı. İşte bu iddianın detayları!

Defne Samyeli & Serdar Bilgili!

Ünlü isim Defne Samyeli geçtiğimiz zamanda yine ünlü bir isim olan Cem Yılmaz’la ayrıldıktan bir süre sonra bir zamanlar Beşiktaş Kulübü eski başkanı da olan işadamı Sinan Bilgili ile birlikte olmaya başlamıştı. Her ne kadar çift bu ilişkiyi hiçbir zaman kabul eden bir açıklama yapmasa da aşkları sosyal medya ve magazin gündemimde uzun süre yazılmış ve çizilmişti. İkilinin geçtiğimiz günlerde ilişkilerinde hızlı bir çıkış yaşandı ve işadamı Serdar Bilgili ile Defne Samyeli’nin evlenmeye karar verdiği iddiaları da bugünlerde sıklıkla konuşulmaya başlandı. Yine iddiaya göre evlilik hamlesi ünlü işadamından geldi. Bu durum karşısında çiftin düğün hazırlıklarına başladıkları ve bu yönde ilk adımın da Defne Samyeli’nden geldiği ve şarkıcının tek taş yüzük bakmaya başladığı iddia edildi. Çift söylenen ve yazılanlara şimdilik bir cevap vermese de ve bir açıklama yapmasa da iddiaları da yalanlamış değiller.

400 Bin Dolarlık Tek Taş!

Magazin gündeminde evlilik hazırlığına girdikleri iddia edilen ve bir süredir birlikte olan Serdar Bilgili ile Defne Samyeli ikilsinin haberleri gündemde ir anda ilk sıralarda yer aldı. Özellikle Defne Samyeli’nin evlilik için Nişantaşı’nda ünlü bir mücevherciden 15 karatlık tek taş yüzük baktığı iddia edildi. Defne Samyeli’nin baktığı yüzüğün derinin ise 400 bin dolar oldu da konuşulanlar arasında. Bu kadar yüksek bütçeli bir tek taşın olsa olsa bir evlilik hazırlığı için olacağı kulislerde konuşulanlardan. Tabi tüm bunlar şimdilik birer iddia ve sadece kulis haberleri. Konuyla ilgili gerçeklerin yakın zamanda ortaya çıkması ya da çiftin konuşulanlarla ilgili bir açıklama yapmaları bekleniyor. Bakalım önümüzdeki günler neler gösterecek?

17-11-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar