Esra Bilgiç Süslü Korkuluk Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Sebebi!

Esra Bilgiç Süslü Korkuluk Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Sebebi!
Süslü Korkuluk dizisinde rol alacağı açıklanan ünlü oyuncu Esra Bilgiç projeden neden ayrıldığının cevabını sosyal medya hesabından duyurdu.

Yılan hikayesine dönen Süslü Korkuluk dizisi ile gün geçmiyor ki yeni bir haber yeni bir olay gelişmesin. OGM Pictures tarafından hazırlıkları süren ve ilk başta Tv 8 için projelendirilen Süslü Korkuluk daha sonra Tv 8 ile OGM Pictures arasında yaşanan sorunlar sebebiyle yayın kanalı değiştirdi ve Netflix’e geçti. OGM Pictures dizinin hazırlıklarına devam ederken başrol oyuncusu olarak ünlü isim Esra Bilgiç ile anlaştı. Ancak ne olduysa oldu bu sefer de yapım şirketi ile başrol oyuncusu arasında sorunlar yaşanmaya başladı ve ünlü oyuncu Esra Bilgiç dizi tam sete çıkacakken ve çekimler başlayacakken projeden ayrıldığını açıkladı. Bütün bunlar yaşanırken ünlü oyuncunun diziden neden ayrıldığının gerçek sebebi de ortaya çıktı. İşte Esra Bilgiç’in diziden neden ayrıldığının sebebi!

Esra Bilgiç Neden Ayrıldı?

Ünlü oyuncu Esra Bilgiç’in Çağatay Ulusoy’la başrol oynayacağı Süslü Korkuluk dizisinden son anda ayrılmasının gerçek nedeni ortaya çıktı. Yapımcıyla, Esra Bilgiç’in sözleşme koşullarında anlaşamadığı ve Esra Bilgiç’in aynı gün 2 kez parasına zam istediği öne sürülmüştü. Oysa öbür taraftan dizinin tüm provalarına eksiksiz katılan ve yönetmenle çok iyi anlaşan Esra Bilgiç, yapımcının sık sık sözleşme maddelerini değiştirmesi ve son ana kadar kendisiyle sözleşme imzalamaması taraflar arasında sorunların başlamasına sebep oldu. Son olarak da Esra Bilgiç’in 2023 yılı sonuna kadar sadece OGM Pictures ile çalışmasının istenmesi üzerine ünlü oyuncu son noktayı koydu. Bunun üzerine yapımcı Esra Bilgiç’i yeniden ikna edebilmek için teklif ettiği ücretin üç katını önerdi. Ancak tüm yaşananlardan sonra ünlü oyuncu “para değil, onurum önemli. Senaryo ve karakteri bilmediğim bir sözleşmeye imza atmam mümkün değil” ifadelerini kullanarak projeden çekildi.

Esra Bilgiç’ten Açıklama

Ünlü oyuncu Esra Bilgiç OGM Pictures tarafından hazırlıkları süren Süslü Korkuluk projesinden ayrıldığını sosyal medya hesabından bir paylaşımla duyurdu. Esra Bilgiç paylaşımında “önüme koyulan her teklife evet demek, şartları bana uymayan sözleşmelere imza atmak zorunda değilim. Zaten imza atmadığım, yani resmi olarak kadrosunda bulunmadığım bir projeden sözleşme şartlarını uygun bulmadığım için çekildim. Bir hukuk fakültesi öğrencisi olarak altına imza atacağım her sözleşmeyi ayrıca önemsiyorum. Bu kararımın tüm oyuncu arkadaşlarıma ve değerli büyüklerime cesaret vermesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

03-04-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar