İstanbullu Gelin Süreyya, Faruk ile Özgür'ü yakalıyor!

İstanbullu Gelin Süreyya, Faruk ile Özgür'ü yakalıyor!
Yazar: Özlem Olgunsoy
Tarih: 2019-03-14
İstanbullu Gelin Süreyya, Faruk ile Özgür'ü yakalıyor! İstanbullu Gelin yeni bölümde Faruk ile Özgür, otel odasında öpüşürken yakalanıyor.

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi İstanbullu Gelin, yepyeni bölümleri ile ekranlarda olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan İstanbullu Gelin, 76. yeni bölüm fragmanında, Süreyya'nın Faruk ile Özgür'ü otel odasında öpüşürken yakaladığını görüyoruz. Gördükleri karşısında şoka giren Süreyya, sinirlerine hakim olamayacağını düşünüp oradan koşarak ayrılıyor. Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında Süreyya'nın oldukça öfkeli olduğunu, Faruk'un ise tamamen kontrolü dışında gerçekleştiğini anlattığına şahit oluyoruz. Peki İstanbullu Gelin yeni bölümde neler yaşanacak? İşte ayrıntılar..

Her Cuma Star Tv ekranlarında yepyeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam eden İstanbullu Gelin dizisinin yönetmen koltuğunda Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş yer alırken, senaryosunda ise Teşrik-i Mesai bulunmaktadır. İlk olarak 2017 yılında ekranlara merhaba diyen İstanbullu Gelin projesi oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı iisimler yer almaktadır. 

Başrollerinde Aslı Enver ve Özcan Deniz'in yer aldığı İstanbullu Gelin dizisinde oldukça heyecanlı sahneler sizleri bekliyor. İstanbullu Gelin son bölümde, Faruk'un bir iş seyahatı için şehir dışına çıkacağını öğrenmiştik.

İstanbullu Gelin 76. yeni bölüm fragmanında ise, Faruk, Özgür ile birlikte iş seyahati için bir otele yerleşirler. Gece saatlerinde Süreyya ile mesajlaşan Faruk'un, 'keşke sana sarılabilseydim' mesajını Özgür'e yollamasıyla ipin ucu kaçacaktır. Tam da o sırada Süreyya'nın Faruk'a sürpriz yaparak otele geldiğini görüyoruz. O esnada durumu açıklamak için Özgür'ün odasına yönelen Faruk'u dehşet dakikalar beklemektedir. Durumu yanlış anlayan Özgür ise, mesajdan yol alarak Faruk'u öper. İkilinin öpüştüğünü gören Süreyya ise gözlerine inanamaz. Kısa bir şok geçiren Süreyya daha fazla dayanamayarak koşarak otelden uzaklaşır.

Bu durumun üzerine İstanbullu Gelin 76. yeni bölümde oldukça heyecanlı dakikaların yaşanacağını düşünmekteyiz. Peki Süreyya, tüm bu yanlış anlaşılmaların karşısında ne yapacak? Faruk, Özgür'e ne tepki gösterecek? Faruk, kendini affetttirebilecek mi? Tüm bu soruların cevabı için yarın saat 20:00'da Star tv ekranlarında olmayı unutmayalım!

İstanbullu Gelin Özgür (Eylül Su Sapan) kimdir?

1993 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu Eylül Su Sapan İstanbul doğumludur. Oyunculuk dışında yüzme, bale ile ilgilenen  Eylül Su Sapan, daha önce de bir çok başarılı yapımda rol almıştır. Günümüzde ise Star tv ekranlarının sevilen dizisi İstanbullu Gelin'de Özgür karakterini canlandırmaktadır.

Eylül Su Sapan dizileri

Beş Kardeş

Ammar

Ada

Kanıt

İnadına Aşk

Pis Yedili

İstanbullu Gelin

TRT 1 izle
Show Tv izle
Star Tv izle
NTV izle
TRT Haber izle
Haber Türk izle
CNN Türk izle
TRT Spor izle
Yorumlar