Nöbet Dizisi 10 Mart Reyting Sonuçları

Nöbet Dizisi 10 Mart Reyting Sonuçları
Show Tv'nin Yeni Dizisi Nöbet'in 2. Bölüm Reytingi ve Sıralaması Ne oldu? Nöbet Reytinglerde Umduğunu Buldu mu? Nöbet Dizisi'nin Reyting Sonuçları ve Sıralaması.

Show Tv’nin büyük umutlarla yayına soktuğu ve Pana Film tarafından yapılan Nöbet Dizisi ikinci bölümüyle 10 mart Pazar akşamı yayınlandı. Pazar günlerinin güçlü yapımları arasında kendisine yer edinmek isteyen Nöbet aynı kulvarda olduğu Fox Tv’deki Savaşçı ile aynı gün ve aynı saatte yayınlanıyor. Ayrıca Kardeş Çocukları gibi seyirci tarafından beğenilen bir dizinin de aynı gün yayınlandığı düşünülürse Nöbet Dizisinin işinin kolay olmadığı hemen anlaşılıyor. Necati Şaşmaz’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin ilk bölümü totalde 4.32 reyting ve 9.23 seyredilme payıyla 6. sırada yer bulabilmişti. İlk bölüm olduğu için anlaşılabilir bir durum olarak görülen bu reytingin sonraki bölümlerde artacağı inancıyla kanal yönetimi ve Pana Film bir nebze olsun rahatlamıştı. Ancak Nöbet Dizisi’nin 10 Mart Pazar akşamı yayınlanan 2. Bölümü ne yazık ki beklentileri karşılamaktan çok uzak kaldı. İşte Canlitv takipçileri için Nöbet Dizisi reyting sonuçları.

Nöbet Dizisi’nin Reytingi Ne Oldu?

Show Tv’nin çiçeği burnunda dizisi Nöbet’in ikinci bölümü 10 Mart Pazar akşamı yayınlandı. Seyirci tarafından da merakla beklenen reyting sonuçları açıklandığında ne yazık ki hem seyirci hem Pana Film hem de Show Tv hüsrana uğramış gibi gözüküyor. 1. Bölümün reytinglerinden bile daha aşağıda bir reyting ve sıralama ile Nöbet hayal kırıklığı oluşturmuş durumda. Nöbet 10 Mart Pazar akşamı yayınlanan bölümünde 3.12 reyting ve 6.82 izlenme payıyla ne yazık ki kendisine 12. Sırada yer bulabildi. Bu haliyle bir önceki bölümden bile daha kötü bir sonuç alarak Show Tv’yi, Pana Film’i ve seyircisini üzdü. Dizi A/B grubunda ise 2.75 reyting ve 6.72 izlenme payıyla 11. Sırada yer aldı. 

Nöbet neden seyredilmedi?

Büyük umutlarla başlayan ve hiçbir masraf ve emekten kaçınılmayan Show Tv’nin askeri projesi Nöbet şu an için beklentileri karşılamaktan uzak görünüyor. Bunun birçok sebebi olsa da en büyük sebeplerinden birinin karşısında yayınlanan ve ikinci sezonunda olan Fox Tv’nin başarılı askeri projesi Savaşçı’nın varlığı olduğu söylenebilir. Seyirci tarafından beğenilen Savaşçı reyting sıralamalarında da zirveye oynuyor. Bu durum Nöbet’in işini iyice zorlaştırıyor. İki askeri projeden birini tercih etmek durumunda kalan seyirci alıştığı ve beğendiği Savaşçı’dan vazgeçmiyor. Bu durumda ne yazık ki Nöbet’in seyredilmemesine sebep oluyor. Tabi bu sebeplerden sadece biri. Nöbet’in seyirci tarafından rağbet görmemesinin başka sebepleri olduğu da şüphesiz gibi görünüyor. Bakalım bundan sonraki süreçte Show Tv ve Pana Film ne yapacak?

11-03-2019
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar