Oktay Kaynarca’nın Dizisinin Adı ve Rolü Belli Oldu!

Oktay Kaynarca’nın Dizisinin Adı ve Rolü Belli Oldu!
Atv’nin fenomen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ardından Oktay Kaynarca’nın yeni projesi belli oldu. İşte yeni dizisinin adı ve dizideki karakteri…

Oktay Kaynarca yeni dizisini duyurmuş, dizi ile ilgili cast çalışmaları sürerken dizinin adı da belli oldu. Oktay Kaynarca’nın rolü de hayranları tarafından en çok merak edilen konulardan oldu. Oktay Kaynarca’nın en çok yıldızının dizide Süleyman Çakır karakteri ile Kurtlar Vadisi dizisi ‘bu bir mafya dizisidir’ sloganıyla 2003 yılında Show Tv ekranlarında Osman Sınav’ın yapımcılığında yayınlanmıştı. Dizi 4 sezon sürmüştü. Başrollerini Necati Şaşmaz, Özgü Namal, Selçuk Yöntem ve Oktay Kaynarca ile ekranlara gelen dizi üzerine 2 sinema filmi çekilip, hala tekrarları ile ekranları ile bile reytingleri altüstmeye devam ediyor. Ardından Oktay Kaynarca’nın  Hızır Çakırbeyli karakteri ile Atv ekranlarında yayınlanmış unutulmaz dizilerden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EHDO), 8 Eylül 2015 yılında ilk bölümü ile ekranlara gelmişti, dizi reytinglerinin yüksekliğinin sebebi ile 6 sezon sürdü. Fenomen dizi ile Oktay Kaynarca yıldızını daha da parlattı ve dizinin final yapması ile izleyicisine büyük üzüntü yaşatan oyuncu çok geçmeden yeni bir dizisi olduğunu duyurmuş hayranlarını çok mutlu etmişti. İşte Oktay Kaynarca’nın yeni dizisi ve merak edilenler…Oktay Kaynarca’nın Yeni Dizisinin Adı Ne?

Kurtlar Vadisi dizisinde ‘Süleyman Çakır’ rolü ve ardından Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ‘Hızır Çakırbeyli’ karakteri ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Oktay Kaynarca dizisinin final yapması ile hayranlarını üzerken, çok geçmeden müjdeli haberi hayranlarına verdi. Yeni dizi yolda…

Hem yapımcısı olacağı hemde başrolde oynayacağı dizisinin yavaş yavaş detayları belli olmaya başladı. Oktay Kaynarca’nın yeni dizisinin adı ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ dizideki rolünün adı ise Cezayir oldu.

Oktay Kaynarca 57. Yaş doğum gününü kutladığı gün, gazetecilere yaptığı açıklamada dizi ile ilgili ‘’Bu yıl yapımcı olarak beni göreceksiniz, çok büyük bir iş yapacağız. Aynı zamanda oyuncu olarak da ekranlarda olacağım. Haziran ayı başında çekimlere başlayacağız, eylülde yayına çıkmış olacak dizimiz Atv’de yayınlanacak. Çekim yaparken bu kadar yorulmamıştım, gerçekten çok yorucu olacak, herkesle tek tek ilgileniyorum. Cast için ise iki kat daha fazla çalışıyorum’’ ifadelerinde bulundu.

Oktay Kaynarca’nın ‘Ben Bu Cihana Sığmazsam’ Dizisindeki Karakteri ‘Cezayir Oldu

Yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın oturacağı Oktay Kaynarca’nın ‘Ben Bu Cihana Sığmazsam’ dizisi adını nerden alıyor? Nesimi’nin efsane bir şiirinden alıyor. 

Senaryosunu Alican Yaraş ve Yusuf Alp’in kaleme aldığı dizide Oktay Kaynarca sürprizi bol bir karaktere hayat verecek. Oktay Kaynarca’nın oynayacağı rol de adı ‘Cezayir’ oldu.

Ben Bu Cihana Sığmazsam Dizisi Nerede Çekiliyor?

Cast çalışmaları henüz tamamlanmayan Ben Bu Cihana Sığmazsam Dizisinin bazı sahneleri Türkî Cumhuriyetleri’nde (Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Kıbrıs gibi ülkelerde) çekileceği öğrenildi.

‘Ben Bu Cihana Sığmazsam’ Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Yapımcılığını ve dizinin başrolünde yer alacağı Oktay Kaynarca’nın yeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmaz Eylül ayında Atv ekranlarında başlayacak.
14-05-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Ünivers .. devamı.. mail
Yorumlar