Oyuncu Gonca Vuslateri Hastanelik Oldu!

Oyuncu Gonca Vuslateri Hastanelik Oldu!
Güzel oyuncu ve şarkıcı Gonca Vuslateri sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gıda zehirlenmesi yaşadığını duyurdu. İşte haberin detayları!

Güzel oyuncu ve şarkıcı Gonca Vuslateri son günlerde yoğun bir tempoyla adata nefes almadan çalışıyor. Güzel oyuncu ve şarkıcı son dönemde pandemi dolayısıyla evinde zaman geçirmiş ve Sezen Aksu’nun kendisine verdiği şarkı ile hazırladığı singleı ile sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Son günlerde de özellikle tatil beldelerinde sahne alan ve adeta nefes almadan çalışan Gonca Vuslateri talihsiz bir kaza geçirdi. Ünlü isim sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda gıda zehirlenmesi yaşadığını ve hastanede olduğunu sevenlerine duyurdu. Durumunun iyi olduğunu belirten ünlü isme sevenlerinden ve takipçilerinden geçmiş olsun mesajları yağdı. Bir gece hastanede kalan oyuncunun hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. İşte detaylar!

Gonca Vuslateri Zehirlendi!

Dizilerin ve sinema filmlerinin aranılan isimlerinden ve son dönemin başarılı şarkıcılarından Gonca Vuslateri gıda zehirlenmesi sonucu hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Sosyal medya hesabından gıda zehirlenmesi yaşadığını sevenleriyle paylaşan ünlü isim “İşkembe mi? Oo ayak paça… Dur ya beyin de olsun derken… Zehirlenme sonrası hastanede geçirilen datlu bir gece. Turp gibiyim maşallah ama… Ödüm de patladı. Çok sormuşsunuz zehirlenince ne oluyor diye swipe up! Şaka şaka… Yemeğe içmeye dikkat! Maskesiz gezmeyin” ifadelerine yer verdi. Son zamanlarda özellikle tatil beldelerinde sahneler alan ünlü isim oldukça yoğun bir dönem geçiriyor. Bizde Gonca Vuslatere geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Gonca Vuslateri Kimdir?

Zehirleneme teşhisiyle hastaneye kaldırılan ve durumunun iyi oldu öğrenilen başarılı oyuncu Gonca Vuslateri2 Eylül 1986 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Ünlü isim ilk orta ve lise eğitimlerinin ardından Müjdat gezen sanat merkezinde oyunculuk eğitimleri almıştır. Başarılı oyuncu ilk ekran tecrübesini Ruhsar adlı diziyle yapmıştır. Bugüne kadar pek çok dizi ve filmde yer alan başarılı oyuncu Gonca Vuslateri’nin rol aldığı yapımlardan bazıları şunlardır.

-          Ruhsar

-          Eyvah Kızım Büyüdü

-          Aliye

-          Kız Babası

-          Canım Ailem

-          Küçük Sırlar

-          Yerden Yüksek

-          İbreti Alem

-          Yalan Dünya

-          Gönül İşleri

-          Anne

-          Tehlikeli Karım

-          Kaybedenler Kulübü

-          Düğüm Salonu

-          Bornova Bornova

-          Bizans Oyunları

-          Hedefim Sensin

15-08-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar