Pazar Dizileri | Pazar yayın akışı listelerinde hangi diziler var?

Pazar Dizileri | Pazar yayın akışı listelerinde hangi diziler var?
Pazar dizileri neler? Pazar günü televizyon yayın akışı listelerinde hangi diziler var? Ulusal kanalların yayın akışları haberimizde!

Pazar dizileri neler? TRT 1, Star TV, Tv8, Kanal D, Atv, Show TV ve Fox TV gibi ulusal televizyon kanallarında Pazar akşamları 5 dizi yayınlanıyor. Koronavirüs nedeniyle birçok dizinin çekimleri zor şartlarda tamamlanırken, bölüm yetiştiremeyen diziler yeni bölümlerini erteleyebiliyor. TV yayın akışı listelerinde bu akşam hangi dizi ve programlar var?

12 MART 2023 PAZAR HANGİ DİZİLER VAR?

KANAL

DİZİ BÖLÜM

SAAT

FOX TV

EGO 4. BÖLÜM 20:00
ATV

BAŞIM BELADA 2. BÖLÜM

20:00

SHOW TV

GÜZEL GÜNLER 15. BÖLÜM 20:00

KANAL D

YARGI 56. BÖLÜM 20:00

TRT 1

TEŞKİLAT 67. BÖLÜM 20:00

TOZKOPARAN İSKENDER KONUSU

Veya Yapım tarafından hazırlanan ve TRT 1 ekranlarında yayınlanan fantastik dizi Tozkoparan, problemler yaşayan 10 yaşında bir çocuğun okçulukla tanışıp bütün hayatının değişmesini ele alıyor. Hastalığı ile mücadele etmek için ailesiyle birlikte İstanbul’dan küçük bir kasabaya yerleşmesiyle başlayan hikayede, Mete’nin yolu okçulukla kesişecektir. Mete hayal dünyasında kendisini şahbaz Okçu Tozkoparan olarak hayal etmektedir. Mete okçulukla birlikte büyük bir maceranın içine girecektir. Dizi gelmiş geçmiş en büyük okçulardan Kemankeş Tozkoparan İskender’in hayatını Mete’nin hayalleri ve okçulukla ilişkisi üzerinden anlatmaktadır.

 

ARIZA KONUSU

İstanbul’un mahalle kültürünün tesirlerinin hala hissedildiği bir semtinde ailesinin geçimini üstlenen Ali Rıza Altay taksi şoförlüğü yapmaktadır. Kardeşleri ve annesi ile beraber yaşayan Ali Rıza, mahallenin sevilen delikanlılarındandır. Bir gün taksisine binen Halide’yi mafyanın elinden kurtarır. Olay internete düşer ve Ali Rıza’nın hikayesi başlar. Mafya liderlerinden Haşmet Gürkan’ın kızı Halide, Van’da doktor olarak çalışırken babasının doğum günü için İstanbul’a geldiği gün, kendisine takıntılı bir aşk besleyen Burak Ersoy tarafından kaçırılmak istenir. Burak Ersoy ve Halide’nin babaları iş ortağıdır. Burak Ersoy aynı zamanda Halide’nin annesi ve iki abisinin öldürülmesinden sorumludur ancak bu gerçeği sır gibi saklamaktadır. Babasının 61. yaş günü için İstanbul’a geldiğinde, tüm sır perdeleri aralanır ve kendisini kurtaran Ali Rıza ile aradığı aşkı bulur. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ve Ali Rıza olarak değil “ARIZA” olarak anılacaktır.

 

HERCAİ KONUSU

İstanbullu işadamı Miran Arslanbey (Akın Akınözü) Midyat’a gelerek bölgenin önemli ailelerinden Nasuh Şadoğlu’ndan ortaklıklarını pekiştirmek için torunu Reyyan’ı (Ebru Şahin) da ister. Nasuh, Miran’ı iyi bir damat olarak görse de diğer torunu Yaren’i vermeyi planlar. Nasuh’un planına karşı Miran da planını yapar. Sonuç ne olursa olsun iki kızı da çok etkileyecek bir karar verilir. Dizinin temasında gelişen Midyat’ın tarihi geçmişi üzerinde yeşeren aşk herkesi derinden etkiler. İlk görüşte ortaya çıkan aşkın büyük bir tutkuyu doğuracağı dizi merakla bekleniyor.

 

MENAJERİMİ ARA KONUSU

Dünyada beğeniyle izlenen Call My Agent dizisinin Türkiye uyarlaması olarak ekrana geliyor. Hayalinin peşinden giderek İstanbul’a gelen Dicle, menajerlik şirketi Ego Ajans’ta iş bulur. Hayranı olduğu oyuncularla ve menajerleriyle içli dışlı olan Dicle, sektörde yer alan rekabetçi ve hırslı ortamdan dolayı hayal kırıklığı yaşar. Tam anlamıyla acımasız olan bu sektörde kendi çabalarıyla ayakta kalmak isteyen genç kız,  yıllar önce onu terk eden ve EGO Ajanst’a menajer olarak çalışan babası Kıraç’la karşılaşır. Genç kız artık hem işiyle hem de babasıyla mücadele edecektir. Feris, Çınar ve Peride’den oyunculuk sektörünü öğrenen Dicle, genç oyuncu Barış’la tanışır ve hayallerindeki aşkı yaşamaya başlar.

 

KEFARET KONUSU

Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli adlı romanında uyarlanan Kefaret Dizisi özel bir okulda müzik öğretmenliği yapan ve iki çocuk annesi olan Zeynep’în (Nurgül Yeşilçay) rüya gibi bir hayat sürerken bir anda hiç tahmin etmediği olaylarla karşılaşması ve bunun üzerine tamamen tepetaklak olan hayatında kefaret üstüne kefaret ödemesi konu olarak anlatılıyor. Zeynep’in yıkılan hayatı, umutları ve iki çocuğuna bakabilmek için girdiği zorlu hayatı seyircide büyük bir karşılık bulacak gibi görünüyor.

11-03-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar