Pazar Dizileri | Pazar yayın akışı listelerinde hangi diziler var?

Pazar Dizileri | Pazar yayın akışı listelerinde hangi diziler var?
Pazar dizileri neler? Pazar günü televizyon yayın akışı listelerinde hangi diziler var? Ulusal kanalların yayın akışları haberimizde!

Pazar dizileri neler? Pazar günü televizyon ekranlarına konuk olan diziler, farklı hikayeler ve karakterlerle izleyiciye keyifli bir zaman geçiriyorlar. Bu makalede, pazar günü yayınlanan dizilerle ilgili güncel bir liste sunuyoruz. TV yayın akışı listelerinde bu akşam hangi dizi ve programlar var? TRT 1, Star TV, Tv8, Kanal D, Atv, Show TV ve Fox TV gibi ulusal televizyon kanallarında Pazar akşamları hangi diziler yayınlanıyor?

26 MAYIS 2024 PAZAR HANGİ DİZİLER VAR?

KANALDİZİ ADIBÖLÜMSAAT
TRT 1TEŞKİLAT10920:00
KANAL DYARGI95 (FİNAL)20:00
NOWKİRLİ SEPETİ3220:00

 

PAZAR DİZİLERİ

TRT 1 / TEŞKİLAT / 20:00

"Teşkilat", Milli İstihbarat Teşkilatı'nda görev alan özel bir ekibin yaşamını ve çalışmalarını konu alır. Bu ekip, ülkenin güvenliğini sağlamak için iç ve dış tehditlere karşı mücadele ederken, hem iş hayatlarında hem de özel hayatlarında zorlu kararlarla ve tehlikelerle karşılaşır.

KANAL D / YARGI / 20:00

Ay Yapım imzalı ‘Yargı’, bir avukatla savcının bir cinayet vakasıyla yollarının kesişmesini ve bunun onların hayatında dönüşü olmayan bir kırılma noktası oluşturmasını konu alıyor. Kaan Urgancıoğlu’nun canlandırdığı ‘Savcı Ilgaz’ ile Pınar Deniz’in hayat verdiği ‘Avukat Ceylin’in bir davayla yolları kesişir ve tam anlamıyla büyük bir mücadele başlar.

NOW / KİRLİ SEPETİ / 20:00

Kirli Sepeti’nde lüx ve zenginlerin yaşadığı bir sitede yaşanan bir intihar olayının hikayesi ele alınıyor. Meryem adlı bir temizlikçinin intiharıyla başlayan olaylarda sitede yaşayan zenginlerin ve kenar mahallelerden siteye temizlik için gelen temizlikçilerin hikayeleri ve intihar eden genç temizlikçi Meryem’in neden intihar ettiğinin hikayesi çarpıcı bir dille ekrana taşınacak. Sitede yaşanan olaylar, kirli ilişkiler, aldatmalar, dramların yaşanacağı Kirli Sepeti’nin hikayesi sezonun en çarpıcı hikayelerinden biri olarak öne çıkıyor.

25-05-2024
Yazar Hakkında
Yorumlar