Pazartesi dizileri | Bugün hangi diziler var?

Pazartesi dizileri | Bugün hangi diziler var?
Pazartesi dizileri neler? 9 Aralık Pazartesi günü hangi diziler var? Bu akşam TV kanallarında hangi diziler yayınlanacak? İşte Pazartesi dizileri..

Bu akşam (9 Aralık Salı) hangi diziler var? Pazartesi akşamı hangi diziler yayınlanacak? Televizyon tutkunları daha şimdiden 'Bu akşam hangi diziler var?' diye araştırmaya başladı. Pazartesi denince akla gelen iki fenomen dizi Çukur ve Yasak Elma oluyor. Show Tv'de Çukur, Fox Tv'de ise Yasak Elma yayınlanırken diğer kanallarda Pazartesi akşamı neler var? İşte herkesin merak ettiği Pazartesi dizileri..

Bu akşam (9 Aralık Pazartesi) hangi diziler var?

KANAL DİZİ BÖLÜM SAAT
Show Tv Bilgileri ÇUKUR 3. SEZON 12. BÖLÜM 20:00
Fox Tv Bilgileri YASAK ELMA 60. BÖLÜM 20:00
Kanal D Bilgileri ZALİM İSTANBUL 22. BÖLÜM 20:00
TRT 1 Bilgileri SEKSENLER 270. BÖLÜM 17:00
TRT 1 Bilgileri VUSLAT 32. BÖLÜM 20:00
Tv 8 Bilgileri MASTERCHEF TÜRKİYE 63. BÖLÜM 20:00
Kanal 7 Bilgileri YEMİN 136. BÖLÜM 20:00

YASAK ELMA'DA BU AKŞAM NELER OLACAK?

Yasak Elma'nın (60.bölüm) 9 Aralık Pazartesi yayınlanacak olan bölümünde entrika rüzgarları esmeye devam ediyor. Yiğit'in isteği üzerine evlenen Kaya ve Ender herkesi şoke etti. Halit'in evden kovmasının ardından bir türlü kendini toparlayamayan Şahika, Ender'e iş birliği teklifinde bulunur. Ender ise hain planları olan Şahika'nın bu teklifini mecburen kabul etmek zorunda kalır. Bir yandan iş birliğinin sonucunda Şahika'nın isteklerini yerine getiren Ender diğer yandan da Şahika ve emirlerinden kurtulmanın bir yolunu aramaktadır. Çünkü Şahika'nın planı Halit ve Yıldız'ı ayırmaktır. Ender bu planla bir taşla iki kuş vurma taktikleri düşünür. Yasak Elma 60. yeni bölümü 9 Aralık Fox Tv ekranlarında olacak. 

ÇUKUR YİNE BOMBA GİBİ!

Geçtiğimiz hafta yayınlanan 79. bölüm fragmanında Timsah ve Yamaç’ın nefes kesen silahlı düellosu ekranlara geldi. Tanıtımda vurulan Koçovalılar izleyicileri şoke ediyor. Aksiyonun bir an olsun eksik olmadığı sahneleriyle izleyiciyi heyecanlandıran tanıtımda Vartolu, “Duydum ki ateş ediyormuşsunuz, ettirmem! Burada yalnızca ben ateş ederim!” sözleriyle savaşın fitilini ateşliyor. Diğer yandan silahın ucundaki Kemal’e neler olacağı merakla bekleniyor. Kemal ölecek mi? Tam bu çatışma esnasında Yamaç’ı, Timsah’ın saldırısından kurtaran gizemli isim kim oluyor? Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi Çukur heyecan ve aksiyon dolu yeni bölümü ile 9 Aralık 2019 Pazartesi akşamı saat 20.00'de Show Tv ekranlarında olacak. 

 

08-12-2019
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Tipik bir akrep burcu kadınıdır. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım b .. devamı..
Yorumlar