Pazartesi dizileri neler? Bu akşam hangi diziler var?

Pazartesi dizileri neler? Bu akşam hangi diziler var?
Pazartesi dizileri neler? Bu akşam hangi kanalda hangi dizi yayınlanacak? Dizilerin yeni bölümlerinin yayın saatleri haberimizde!

Pazartesi dizileri neler? Bu akşam hangi diziler var? 3 sezondur ekrandaki yerini koruyan Çukur ve Yasak Elma gibi iddialı dizilerin ekrana geldiği, haftanın en zor günlerinden biri olan Pazartesi gününde hangi kanalda hangi dizi yayınlanacak?

KANAL DİZİ BÖLÜM SAAT
Show Tv Bilgileri ÇUKUR 3. SEZON 11. BÖLÜM 20:00
Fox Tv Bilgileri YASAK ELMA 58. BÖLÜM 20:00
Kanal D Bilgileri ZALİM İSTANBUL 21. BÖLÜM 20:00
TRT 1 Bilgileri SEKSENLER 265. BÖLÜM 17:00
TRT 1 Bilgileri VUSLAT 31. BÖLÜM 20:00
Tv 8 Bilgileri MASTERCHEF TÜRKİYE 56. BÖLÜM 20:00
Kanal 7 Bilgileri YEMİN 131. BÖLÜM 20:00

ÇUKUR'DA BU HAFTA NELER OLACAK?

İstanbul'u almaya karar veren Yamaç'ın planları Efsun'un hamlesiyle ters teper. Efsun ve Azer'in hamlesiyle Çukur'un kadınları kaçırılır. Mahallede büyük bir kasvet oluşur. Herkes Koçovalalılardan bir hamle beklentisindedir. Yamaç'ın yeni planı Azer'i ve Efsun'u alt üst eder. Çukur'un gücünü tüm İstanbul'a göstermeyi başaran Yamaç mahallenin kadınlarını kurtarır.

YASAK ELMA'DA BU HAFTA NELER OLACAK?

Nadir'in hamleleriyle hem maddi hem manevi zor günler geçiren Halit herkesi şaşırtan bir hamleyle mücadeleye devam eder. Kendisini arkadan vuran Nadir'in en büyük yardımcısı Şahika artık Halit'in tarafındadır. Nadir'i şirketinden uzaklaştırmak için en güvenmediği kişiyle iş birliği içerisinde olan Halit'in bu hamlesi tüm cephelerde şaşkınlıkla karşılanır. Şahika'nın dönüşü tüm dengeleri değiştirir!

ZALİM İSTANBUL'DA BU HAFTA NELER OLACAK?

Cenk, Cemre'nin kendisinden şüphelendiğini fark edip savunmaya geçer. Nedim'in bu durumu fark ettiğini fark eden Cenk büyük şaşkınlk içerisindedir. Nedim'in başalttığı oyun Cemre'yi derinden sarsar. Öte yanda Şeniz, Ceren'in para istediğini öğrenir. Hemen bir hamle yapan Şenir, Agah'ın yaptıkları karşısında büyük şok yaşar ve Ceren'e karşı Seher kozunu oynar.

Nedim ve Cemre arasında yaşanan tartışmanın fitili git gide artarken, gözünün önünde yaşanlara Cenk daha fazla sessiz kalamaz. Köşkte yaşananlar sonrasında arka planda kalan Nedim ise varlığını herkese hissettirebilmek uğruna istemeden de olsa amcası ile karşı karşıya gelir. 

30-11-2019
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Tipik bir akrep burcu kadınıdır. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım b .. devamı.. mail
Yorumlar