Perşembe Dizileri | TV'de Bugün Neler Var?

Perşembe Dizileri | TV'de Bugün Neler Var?
Perşembe dizileri neler? Tv'de bu akşam hangi diziler var? TRT 1, Star TV, Fox TV, Show TV, Kanal D ve Atv'de hangi diziler ve programlar yayınlanacak?

Perşembe dizileri merak ediliyor ve araştırılıyor. Türk televizyonlarının reytinglerde en çok rekabet ettiği günlerden biri olan Perşembe akşamında Star TV, Kanal D, Fox, TRT1, Tv8, ve Atv gibi Türkiye'nin en popüler ulusal kanallarında hangi diziler izleyici karşısına çıkacak? Bu makalede, Perşembe günü hangi diziler var sorununu yanıtlayacağız.

PERŞEMBE DİZİLERİ NELER?  7 ARALIK 2023 PERŞEMBE GÜNÜ HANGİ DİZİLER VAR?

KANAL

PROGRAM

BÖLÜM SAAT
KANAL D

BİR DERDİM VAR

5 20:00

ATV

ALDATMAK 47 20:00

STAR TV

SAKLA BENİ 6 20:00
TRT1

KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ

23 20:00

FOX

HUDUTSUZ SEVDA 11 20:00

PERŞEMBE DİZİLERİNİN KONUSU VE OYUNCU KADROSU

SURVİVOR KONUSU

Acun Medya tarafından 2005 yılından beri ülkemizde yapılmakta olan reality yarışma programındır. Bu yıl 9 Ocak 20201 Cumartesi günü ilk bölümü ile ekranlara gelecek Survivor'un sunuculuğunu Murat yapıyor. Bu sene gönüllüler takımında Ilım Morgül, İlayda Şeker, Yiğit Poyraz, Steven Salam, Uğurtan Dora, Sena Özdemir, Ayşe Yüksel, Yunus Emre Karabacak, Aleyna Kalaycıoğlu, Hanzade Ofluoğlu, Emin Günenç, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu bulunuyor. Ünlüler takımında ise Batuhan Karacakaya, Meryem Kasap, İsmail Balaban, Öykü Çelik, Hayrettin, Çağrı Atakan, Melis Sezer, Barış Özbek, Merve Aydın, Cemal Hünal, yer alıyor. 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA KONUSU

Tims&B Productions imzası ile Murat Saraçoğlu, yönetmeliğinde Adana ilimizin Çukurova semtinde dizi için oluşturulmuş özel bir platformda çekiliyor. Başrollerinde, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş, Kerem Alışık, Bülent Polat, Melike İpek Yalova, Serpil Tamur, Selin Yeninci gibi başarılı isimler yer alıyor. Dizide İstanbul'dan kaçan iki aşık Adana'ya gelmeden önce işledikleri cinayet yüzünden yalan söylemek zorunda kalır. Kardeş olduklarını söylemeleri hayatlarını baştan sona değiştirir. Züleyha ve Yılmaz için tepetaklak bir hayat başlar. Adana'nın ileri gelenlerinden Hünkar Yaman'ın oğlu Züleyha'ya göz koyar. Böylesine güzel ve çalışkan üstelik İstanbuldan gelmiş bir hanımı kaçırmak istemez. Annesi Hünkar yaman Züleyha'yı elde etmek için her türlü suçu işlemeye hazırdır. 

ALEV ALEV KONUSU

Alev Alev dizisi, bir hayır kurumunun yardım gecesinde çıkan ve pek çok kişinin öldüğü bir yangında oldukça farklı hayatlardan gelen Cemre, Rüya ve Çiçek'in hayatlarının birbirine bağlanmasını konu alıyor. Eşi tarafından bitmek bilmeyen şiddete maruz kalan Cemre, yangında sevgilisi tarafından ateşlere itilen Çiçek ve yangında sevgilisi tarafından yarı yolda bırakılan Rüya'nın yolları ayrılmayacak şekilde birleşir. Alev Alev dizisi, Le Bazar de la Charite isimli Fransız yapımı diziden uyarlandı. Kerem Çatay'ı yapımcı koltuğunda gördüğümüz Alev Alev dizisinin yönetmenliğini Burcu Görgün Topbaş yapıyor. Senaryoyu ise Ahmet Katıksız kaleme alıyor. 

AKREP DİZİSİ KONUSU

Zor yollardan geçerek kendisine güzel bir hayat kuran Perihan, kızı, torunları ve pek de hoşlanmadığı ve kızı için katlandığı damadı ile birlikte yaşamaktadır. Ancak bir gece kendisine karakoldan gelen bir telefon her şeyi değiştirecektir. Kızı Berna'nın öldüğünü haber alır. Hikayenin diğer tarafında ise Ferda vardır. Ferda'nın tek istediği Perihan'ın sahip olduklarıdır. Perihan annesi olduğu Ferda'yı küçük bir bebekken terk etmiş ve kızı yıllar sonra öfkeli bir şekilde karşısına dikilmiştir. Ferda herkesin hayatına adeta bir bomba gibi düşerken Perihan yıllarca didindiği ve bir şekilde kurduğu huzurlu hayatı kaybetmek üzeredir. Ferda, Perihan'ın damadı ile birlikte olmaya başlayarak ilk fitili yakar. Sonrasında ise kimsenin hayatı asla eskisi gibi olmayacaktır.

07-12-2023
Yazar Hakkında
Oğuzhan Temel

Oğuzhan Temel

Ben Oğuzhan Temel, 10 Kasım 1993 tarihinde Kocaeli/Gebze'de doğdum. 2010 yılından bu yana canlitv.com'da görev alıyorum. 2018 yılından itibar .. devamı.. mail
Yorumlar