Perşembe Dizileri | TV'de Bugün Neler Var?

Perşembe Dizileri | TV'de Bugün Neler Var?
Perşembe dizileri neler? Tv'de bu akşam hangi diziler var? TRT 1, Star TV, Fox TV, Show TV, Kanal D ve Atv'de hangi diziler ve programlar yayınlanacak?

Perşembe dizileri merak ediliyor ve araştırılıyor. Türk televizyonlarının reytinglerde en çok rekabet ettiği günlerden biri olan Perşembe akşamında Star TV, Kanal D, Fox, TRT1, Tv8, ve Atv gibi Türkiye'nin en popüler ulusal kanallarında hangi diziler izleyici karşısına çıkacak? Bu makalede, Perşembe günü hangi diziler var sorununu yanıtlayacağız.

PERŞEMBE DİZİLERİ NELER? 16  MAYIS 2024 PERŞEMBE GÜNÜ HANGİ DİZİLER VAR?

KANALPROGRAM / BÖLÜMBÖLÜMSAAT / BİLGİ
NOWHUDUTSUZ SEVDA32YENİ BÖLÜM/ 20:00
KANAL DİNCİ TANELERİ15YENİ BÖLÜM/ 20:00
ATVALDATMAK69YENİ BÖLÜM/ 20:00

 

PERŞEMBE DİZİLERİ

STAR TV / SAKLA BENİ / 20:00

Mete ve Naz iki zengin ailenin şımarık büyütülmüş, sahip olmak istedikleri her şeye kolaylıkla sahip olmuş iki küçük çocuğudur. Aileler birbirlerine verdikleri sözle onların kaderini daha küçük yaşta yazmış, ileride evlenmelerine kadar verirler. Çocukluktan gelen hikayeleri, birbirlerinden yıllar geçse de kopmamalarıyla birlikte evliliğe kadar ilerler. Fakat bu evliliğin önünde en büyük engel Naz'ın çocukluğundan beri yanında olan İncila'dır. İncila'nın Mete'nin karşısına çıkması, daha önce almış olduğu tüm kararları yeniden sorgulamasını sağlar.

NOW / HUDUTSUZ SEVDA / 20:00

Yıllar önce büyük bir kan davasında babasını kaybeden Halil İbrahim memleketinden İstanbul’a zorunlu olarak gönderilmiş ve çocukluk ve gençliğinin ilk yıllarını burada yaşamıştır. Ancak aradan geçen yılların ardından Halil İbrahim bir karar alarak memleketine geri dönmek ve sevdiği kızla evlenmek ister. Ancak hiçbir şey Halil İbrahim’in istediği gibi olmayacak ve Halil İbrahim kendisini büyük bir intikam mücadelesinin içinde bulacaktır.

TRT 1 / KÜL MASALI / 20:00

Özge'nin bir restoranda aşçı olarak çalıştığı süreçte Arat'ın hayatına girmesiyle başlayan ilginç hikâye, kısa sürede bir aşk masalından çıkarak karmaşık entrikalarla dolu bir hale dönüşüyor. Kocasının geçmişinden gelen öfke patlamaları, Özge'nin kız kardeşinin zenginlik hırsı ve Arat'ın önceki eşi Jale'nin gölgesi, genç çiftin ilişkisini sınayan faktörler arasında yer alıyor. İzlerken seyircinin aklını karıştıracak sahneler ve senaryo gidişatı beklenmedik sürprizlerle dolup taşıyor. Entrikalar içinde sürüklenen bu hikâye etkileyici konusuyla izleyenleri şaşırtıyor.

KANAL D / İNCİ TANELERİ / 20:00

İnci Taneleri, Azem Yücedağ'ın eşi tarafından öldürmekle suçlanarak 10 yıl hapis cezası almasını ve tahliye olduktan sonra hayata tutunma mücadelesini konu alıyor. Yılmaz Erdoğan'ın kaleminden çıkan dizi, insan ilişkilerini, aşkı, haksızlığı ve adaleti sorgulayan güçlü bir hikâyeye sahip.

ATV / ALDATMAK / 20:00

Güzide, ailesine düşkün ancak yer yer mesafeli ve katı, bastığı yeri titreten, kuralcı, doğrularından asla sapmayan bir aile mahkemesi hakimidir. Adliyedeki otoritesini evde de sürdürmektedir. Otuz yıldır Tarık'la evli olan, ailesine karşı hemen hiçbir konuda taviz vermeyen, doğru yolu kendisinin bildiğine inanan Güzide'nin Oylum ve Ozan adında iki çocuğu vardır. Ailesi için yıllardır seve seve büyük fedakarlıklarda bulunduğu için ailesinin de hakimi olmayı kendisine hak görmektedir. Tüm bu katılığının arkasında ailesine ve çocuklarına karşı çok büyük bir sevgi beslemektedir. Ancak ailesi ve hayatıyla ilgili doğru bildiğini zannettiği tüm gerçekler, bir tesadüf sonucu ansızın yerle bir olacaktır.

16-05-2024
Yazar Hakkında
Yorumlar