Salı günü hangi diziler var? Salı yayın akışı

Salı günü hangi diziler var? Salı yayın akışı
Salı günü hangi diziler var? İşte TRT1, Show TV, Kanal D, Atv, tv8, Star TV ve Kanal 7 ekranlarının Salı yayın akışı listesi!

Salı dizileri ve kanalların yayın akışı listeleri merak ediliyor ve araştırılıyor. Bu akşam TV'de hangi dizi ve program yayınlanacak?

TRT 1, Show TV, Kanal D, Atv, Tv8 ve Star TV gibi yüksek bütçeli dizileri yayınlayan popüler kanalların Salı yayın akışı listesinde hangi diziler var? Siz değerli ziyaretçilerimiz için bu akşam hangi kanalda hangi dizi ve programın yayınlanacağını derledik!

SALI DİZİLERİ NELER? 25 HAZİRAN 2024 SALI GÜNÜ HANGİ DİZİLER VAR?

KANAL PROGRAM / BÖLÜM BÖLÜM SAAT / BİLGİ
- BUGÜN YAYINLANAN DİZİ YOK - -

SALI GÜNÜ YAYINLANAN DİZİ KONULARI

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM / ATV / 20:00

Sınır tanımayan bir doktor olarak yurt dışına göreve giden Firuze, operasyonda yaralanan Cezayir Türk ile tanışır ve Cezayir Komutanı iyileştirmek için canla başla çalışır. Çok sevdiği eşi ve çocuklarına artık kavuşamayacağını düşünen Cezayir,  Firuze’nin gayretiyle hayata tutunur ve onunla evlenir. Ancak onu öldü zanneden gerçek ailesinin başı derttedir.

BAHAR / SHOW TV / 20:00

Bahar, ölümle yüzleştiğinde ailesinin ve özellikle eşinin gerçek yüzünü görecek. Ani hastalığı, ailedeki tüm dinamikleri değiştirecek ve evlilikteki dengeler altüst olacak. Bahar'ın yeniden doğuş mücadelesi, izleyicilere trajikomik anlarla dolu bir umut yolculuğu sunacak.

YABANİ / NOW / 20:00

Köklü bir aileden henüz küçük yaşlarda kaçırılıp sokaklara düşen ve yıllar sonra kendi ailesini bulan bir gencin sorgulayan hikayesini anlatan dizi yeni dönemin özel dizileri arasına girecek gibi görünüyor. Kan bağı mı yoksa can bağı mı sorusunun cevabını arayan dizide ailesinden kaçırılıp sokaklara düşen, yıllar sonra kendisini yeniden var etmeye çalışan bir gencin hayatı anlatılıyor. Köklü bir ailede dünyaya gelen bir çocuğun hayatı kaçırılmasıyla alt üst olur. Varlıklı yaşantısı bir anda yok olan çocuk kendisini sokaklarda bulur. Aradan geçen yılların ardından evine geri döndüğünde ise kendisini yeniden var etmek için zorlu bir mücadeleye başlar.

MEHMED: FETİHLER SULTANI / 20:00 / TRT 1

Fatih Sultan Mehmet'in zafer dolu hayatını ve fetih hazırlıklarını izleyicilere aktarıyor. Dizi, Türk ve Müslüman dünyasında unutulmaz bir lider olan Fatih Sultan Mehmet'in hayatına odaklanıyor. İstanbul'un fethiyle hem Osmanlı İmparatorluğu'na hem de İslam dünyasına büyük bir önem kazandıran Fatih Sultan Mehmet'in liderlik ve cesaret dolu hikayesi, izleyicileri ekran başına kilitlemeye aday.
 

25-06-2024
Yazar Hakkında
Yorumlar