Salı günü hangi diziler var? Salı yayın akışı

Salı günü hangi diziler var? Salı yayın akışı
Salı günü hangi diziler var? İşte TRT1, Show TV, Kanal D, Atv, tv8, Star TV ve Kanal 7 ekranlarının Salı yayın akışı listesi!

Salı dizileri ve kanalların yayın akışı listeleri merak ediliyor ve araştırılıyor. Bu akşam TV'de hangi dizi ve program yayınlanacak?

TRT 1, Show TV, Kanal D, Atv, Tv8 ve Star TV gibi yüksek bütçeli dizileri yayınlayan popüler kanalların Salı yayın akışı listesinde hangi diziler var? Siz değerli ziyaretçilerimiz için bu akşam hangi kanalda hangi dizi ve programın yayınlanacağını derledik!

Salı dizileri neler? Salı günü hangi diziler var?

KANAL

PROGRAM

BÖLÜM SAAT
KANAL D

BAHT OYUNU

13. BÖLÜM 20:00
STAR TV

ADA MASALI

13. BÖLÜM 20:00
TRT 1

MASUMLAR APARTMANI

38. BÖLÜM 20:00

Salı dizileri ve konuları!

MASUMLAR APARTMANI KONUSU

TRT1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi sezona damga vurmaya devam ediyor. Başrollerde Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın olduğu Masumlar Apartmanı gerçek bir hayat hikayesini ekrana taşıyor. Dizinin en sıra dışı karakterlerinden olan Safiye'nin temizlik hastalığı ve kardeşleri üzerinde kurduğu baskı seyirci üzerinde etki bırakırken, Birkan Sokullu'nun canlandırdığı Han karakteri ise her an bir sürprizle izleyiciyi şaşırtmaya devam ediyor.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ KONUSU

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosunda, Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ali Sürmeli, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Sabrina Toziya, Turgay Tanülkü, Yalçın Hafızoğlu, Pelin Akil, Engin Benli, Turgut Tunçalp, Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu gibi isimleri barındırıyor. 5. sezonuyla ekranlara gelen dizinin, bu akşam 176. bölümü izleyicilerle buluşacak. Kapalı kapılar ardında dönen kirli işleri konu alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her salı ATV'de. 

SURVİVOR KONUSU

Acun Medya tarafından 2005 yılından beri ülkemizde yapılmakta olan reality yarışma programındır. Bu yıl 9 Ocak 20201 Cumartesi günü ilk bölümü ile ekranlara gelecek Survivor'un sunuculuğunu Murat yapıyor. Bu sene gönüllüler takımında Ilım Morgül, İlayda Şeker, Yiğit Poyraz, Steven Salam, Uğurtan Dora, Sena Özdemir, Ayşe Yüksel, Yunus Emre Karabacak, Aleyna Kalaycıoğlu, Hanzade Ofluoğlu, Emin Günenç, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu bulunuyor. Ünlüler takımında ise Batuhan Karacakaya, Meryem Kasap, İsmail Balaban, Öykü Çelik, Hayrettin, Çağrı Atakan, Melis Sezer, Barış Özbek, Merve Aydın, Cemal Hünal, yer alıyor. 

BARAJ KONUSU

Fox Tv ekranlarında her hafta salı günü yayınlanan Dram konulu Baraj dizisi Med Yapım ve No:9 Production'un ortak yapım imzası ile yapılıyor. Yönetmenliğini Fatih Aksoy ve Yağmur Ünal'ın yaptığı dizisnin senaryosunu ise Hasan Tolga Pulat kaleme alıyor. Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz ve Burak Yörük yer alıyor. Bir garip işçi iken sevdası yüzünden başına gelmedik kalmayan ve bir de geçmişin açtığı izleri aşkı ile pansuman yapan adamın sevdasını konu almaktadır. 

 

13-09-2021
Yazar Hakkında
Yorumlar