Star Tv Yayın Akışı / 13 Mart 2019 Çarşamba

Star Tv Yayın Akışı / 13 Mart 2019 Çarşamba
Star Tv'nin 13 Mart Çarşamba Günü Yayın Akışında Neler Var? Kanalın Yeni Dizisi Kuzgun'un Yeni Bölümü Yayınlanacak mı? İşte 13 Mart Çarşamba Star Tv Yayın Akışı.

Star Tv’nin 13 Mart Çarşamba günü yayın akışında iddialı olduğu bir dizi var. Kuzgun. Star Tv yeni başlayan dizisinden oldukça umutlu. Bakalım Kuzgun güçlü takibi TRT'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul karşısında ne yapacak? İşte 13 Mart Çarşamba günü Star Tv yayın akışı.

13 Mart Çarşamba Star Tv Yayın Akışı

07:00     Mesut Yar İle Bugün                                        (Haber - Canlı)

09:30     Kara Sevda                                                        (Dizi – Tekrar)

12:30     Nursel’in Konukları                                         (Kadın – Canlı)

15:00     Kocam Yaparsa                                                (Yarışma – Yeni Bölüm)

16:45     Erkenci Kuş                                                       (Dizi – Tekrar)

18:45     Star Haber                                                        (Haber – Canlı)

20:00 Kuzgun                                              (Dizi – Yeni Bölüm)

00:15     Kardeş Çocukları                                             (Dizi – Tekrar)

03:20     Kocam Yaparsa                                                (Yarışma – Tekrar)

04:40     Cesur ve Güzel                                                 (Dizi – Tekrar)

05:50     Hanım Köylü                                                     (Dizi – Tekrar)

Kuzgun Dizisi 5. Bölüm Konusu

Star Tv’de yeni başlayan ve kanalın büyük beklentiler içinde olduğu yeni dizisi Kuzgun 13 Mart Çarşamba akşamı 5. Bölümüyle ekranlara gelecek. Bir intikam hikayesinin anlatıldığı Kuzgun’da bu bölüm işler iyice karışacak gibi görünüyor.

Bora’nın, babasını Kuzgun’un vurduğunu öğrendiği an, Kuzgun ile Bora arasındaki büyük savaşın da başladığı an olacak. Bu olaydan sonra artık hiç kimsenin güvende olmayacağı görünüyor. Bora, ilk hamlesini yapar ve alttan alta Kuzgun’u, avukatı olmayı kabul eden Dila’nın önüne atar. Kuzgun, Bora’nın planını sezer ve büyük bir kumar oynamaya karar verir. Bu kumarın bir ucunda özgürlüğü, diğer ucunda hapishane durmaktadır. Rıfat’la ortak iş yapmak için harekete geçen Bora’ya karşılık Kuzgun, Rıfat’a Bora’yı kontrol altında tutmasını sağlayabilecek bıçak sırtı bir teklifte bulunur. Bora, Kuzgun’a karşı savaşını şiddetlendirir ve hem Meryem’e hem de Kuzgun’a büyük bir tuzak kurar. Meryem’i oyuna getirip alıkoyan Bora, onun hayatını da Kuzgun’un vereceği çok kritik bir karara bırakır. Ancak Kuzgun’un, Bora’nın bu acımasız planından haberi yoktur ve Meryem artık ölümle yüz yüzedir. Kuzgun tüm bunlar karşısında arada kalmıştır. Ne yapacağı merakla beklenirken öte yandan Dila, Kuzgun’un katil olduğunu öğrenmesiyle sarsılmış, öğrendiklerini Rıfat’a doğrulatmış ve adalet ile Kuzgun arasında çok zor bir tercihle karşı karşı kalmıştır. Ve şimdi hem Kuzgun’un hem de Dila’nın alacağı kararlar, atacağı adımlar herkesin hayatını derinden etkileyecek ve bu büyük savaşın seyrini değiştirecektir.

13-03-2019
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı..
Yorumlar