Star Tv’nin yeni yarışma programının sunucusu belli oldu

Star Tv’nin yeni yarışma programının sunucusu belli oldu
Alışveriş yaptıkça para harcamak yerine kazanacağınız, en pahalı sepetleri doldurmak için mücadele edeceğiniz ‘Star Market başlıyor.

Yaza damga vurması beklenen yarışma programı Star Market, Star Tv ekranlarında heyecan fırtınası estirecek. İzleyici merak ediyor Star Tv’nin yeni yarışma programını hangi ünlü oyuncu sunacak? İzleyiciyi ekran başına kilitleyecek olan yepyeni yarışma programı ‘Star Market’in sunucusu da belli oldu. Şimdi detaylar

Star Tv’nin yeni yarışma programının sunucusu belli oldu

Alışveriş yaptıkça para harcamak yerine kazanacağınız, en pahalı sepetleri doldurmak için mücadele edeceğiniz ‘Star Market başlıyor, sloganıyla ekrana gelecek olan yarışma programını ekranların sevilen oyuncusu Ufuk Özkan yaparken, yapımcılığını ise Global Medya üstleniyor. Global Medya’nın Star Tv için hazırladığı ‘Star Market’, ezber bozan bir alışveriş yarışını evlere getiriyor. Üç ayrı takımın tatlı bir rekabet içinde yapacağı alışveriş, seyirciye keyifli dakikalar yaşatırken son zamanların en başarılı sunucusu Ufuk Özkan’ın sunumuyla Star Market’e katılan çiftler, alışveriş yaptıkça kazanacaklar.

Ezber bozan bir yarışma: Star market

Türk seyircisi daha önce de alışveriş programları izledi. Ancak bu seferki yarışma programı çok farklı bir konseptle ekrana geliyor. Birbirleriyle süpermarketten en çok ürünü toplamak ve topladıkça para kazanmak için yarışan çiftler, kendilerine sorulan sorulara doğru cevaplamak zorunda. Etaplar boyunca daha çok alışveriş yapmak için süre kazanan 3 takım arasından, en pahalı alışverişi yapan takım rakiplerini eleyerek finale kalacak. Final etabına kalacak yarışmacılar büyük ödül için yarışacak.

Ufuk Özkan’ın renkli sunumuyla ‘Star Market’ çok yakında Star Tv’de. Keyifli seyirler

Ufuk Özkan Kimdir?

1975 Almanya doğumlu sunucu aslen Samsunludur. 12 yaşında Türkiye'ye gelen Özkan, İstanbul Üniversitesi Devlet Konsevatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Oyunculuk kariyerine fenomen dizi Çiçek Taksi ile başlayan Ufuk Özkan, Zengin Kız Fakir Oğlan dizisiyle şöhreti yakaladı. Komedyen karakterleri başarıyla oynayan Ufuk Özkan, zaman zaman sunuculuk da yapmaktadır. Ödüllü oyuncularımızdan olan Ufuk Özkan, son olarak TRT1’in komedi dizisi Kalk Gidelim dizisinde oynuyordu.

Ödülleri:

2010 – 1. İsmail Cem Televizyon Ödülleri – En İyi Erkek Oyuncu (Komedi) – Geniş Aile

2010 – 37. Altın Kelebek TV Yıldızları Ödülleri – En İyi Erkek Oyuncu (Komedi) – Geniş Aile

21-06-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar