Survivor 2020’de Kim Kaç Kilo Verdi?

Survivor 2020’de Kim Kaç Kilo Verdi?
Tv 8 Ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma programında ilginç bilgiler gün yüzüne çıktı. Yarışmada ilk günden bu güne kadar hangi yarışmacı kaç kilo verdi? İşte detaylar!

Tv 8 ekranlarının fırtınalar estiren yarışma programı Survivor 2020 bu sezon Ünlüler ve Gönüllüler arasında büyük bir rekabete sahne oluyor. Çekimlerinin Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleştirildiği yarışma programı özellikle bu sezon çok konuşuldu. Kavganın, küfrün, heyecanın, diskalifiyenin ve adaylar arasında yaşandığı iddia olunan aşkların eksik olmadığı yarışma her şeye rağmen güç ve dayanıklılığa dayalı özel bir yarışma. Yarışmacıların her şeyden önce dayanıklı olmak zorunda olduğu ve yarışmanın gerçekleştirildiği parkurlardaki oyunların güce dayalı olduğu yarışmada adaylar adaya ilk geldikleri günden epeyce uzak bir görünüm sergiliyor. Yarışmanın doğası gereği çok fazla efor sarf eden adaylar buna karşılık yeterli beslenme olmayınca ilk günkü kilolarından oldukça uzak bir durumdalar. Peki, yarışmada yarışmacılar ilk günden günümüze kadar kaç kilo verdi? İşte bu sorunun cevabını Survivor 2020’nin 43. Bölümünde ortaya çıktı. İşte detaylar!

Survivor 2020’de En Çok Kiloyu Kim Verdi?

Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilen Survivor 2020 ülkemizde heyecanla seyredilen ve reytinglerde yayınlandığı kanal olan Tv 8’i üst sıralara taşıyan bir yarışma programı. Yarışma adaylarının ilk günden itibaren büyük bir mücadele ortaya koydukları ve kazanma adına ellerinden geleni yaptıkları yarışmada oldukça yoğun güç ve efor sarf eden adaylar buna karşılık yeterli beslenmeden uzaklar. Adaylar beslenme için kendi imkanlarını kullanırken her geçen gün yavaş yavaş kilo vermeye başladılar. Özellikle adaya ilk geldiği günlerde oldukça kilolu olduğu gözlenen adayların verdiği kilo ise herkesi şaşırttı. Yarışmanın en çok kilo veren adayı Gönüllüler takımındaki Yasin Obuz oldu. Yasin Obuz verdiği 20.5 kilo ile en çok kilo veren olurken kadınlar arasında ise en çok kiloyu yüzde olarak Elif verdi. Ayrıca Yasin Obuz Survivor tarihinde en çok kilo veren yarışmacı olmayı başardı.

Kim Kaç Kilo Verdi?

Survivor 2020’de Ünlüler ve Gönüllüler arasında geçen yarışma 43. Bölümde tahmin et oyunu oynandı. Oyun yarışmacılardan kimin kaç kilo verdiğini tahmin etmeye dayalı bir oyun oldu ve adaylar bu tahminle birbirlerine üstünlük sağlamaya çalıştı. Survivor 2020 Ünlüler ve Gönüllüler arasında geçen yarışma da yarışmacılar kaç kilo verdi? İşte bunun cevabı.

-          Yasin                                  20.05

-          Berkan                                16

-          Sercan                                13.2

-          Cemal                                 12.2

-          Barış                                   12

-          Mert                                    11.1

-          Yunus Emre                         11

-          Evrim                                  10.5

-          Ersin                                   10

-          Aycan                                  9

-          Elif                                      8.8

-          Ardahan                               7.5

-          Aşkım                                  4

-          Nisa                                     2.5

-          Ezgi                                     2.4

-          Gizem                                  1.8

12-04-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar