The Penguin Dizisinin Çekimleri Tamamlandı

The Penguin Dizisinin Çekimleri Tamamlandı
2022 yapımı The Batman filmiyle aynı evrende geçen ve Penguin karakterine odaklanan The Penguin dizisi, uzun süren grevlerin ardından çekimlerini tamamladı.

Başrolünde Colin Farrell'ın yer aldığı dizi, bu yıl izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Dizinin Tamamlanan Çekimleri

The Penguin dizisinin Hollywood'da yaşanan grevler yüzünden sekteye uğrayan çekimleri, sonunda tamamlandı. Emmy ödüllü yapım tasarımcısı Kalina Ivanov'un Instagram üzerinden yaptığı paylaşım, çekimlerin dün sona erdiğini duyurdu. Bu gelişme, dizinin yayın tarihinin yaklaştığını müjdeliyor.

Batman Evreninde Yeni Bir Seri

The Batman'in yönetmeni Matt Reeves'in yürütücü yapımcılığını üstlendiği The Penguin dizisi, DC Sinematik Evreni'nde yeni bir serinin başlangıcını yapıyor. Gotham'ın suç imparatorluğunun lideri Carmine Falcone'un tutuklanmasının ardından Penguin'in yükselişini konu alan dizi, Batman'in dünyasını derinlemesine keşfetmeyi hedefliyor.

Yıldızlarla Dolu Kadro

Colin Farrell'ın başrolünde yer aldığı The Penguin dizisinin oyuncu kadrosunda Cristin Milioti, Michael Zegen, Clancy Brown, Michael Kelly, Carmen Ejogo ve Emily Meade gibi tanınmış isimler yer alıyor. Bu güçlü kadro, dizinin heyecanını ve kalitesini artırıyor.

Beklenen Yayın Tarihi

Henüz net bir yayın tarihi açıklanmasa da HBO Max'in 2024 tanıtım videosunda Penguin'e de yer vermesi, dizinin bu yıl içinde izleyiciyle buluşacağını gösteriyor. Heyecanla beklenen The Penguin, DC hayranlarını merakla bekleyişe geçirdi.

Cristin Milioti Kimdir?

Cristin Milioti, 16 Ağustos 1985'te Amerika'nın New Jersey eyaletindeki Cherry Hill'de dünyaya geldi. Oyunculuk tutkusunu çok genç yaşta keşfeden Milioti, lise eğitimini tamamladıktan sonra New York Üniversitesi'nde oyunculuk dersleri aldı. Ancak üniversite eğitimini tamamlamadan kariyerine odaklandı.

Broadway sahnelerinde başarılı performanslarıyla dikkatleri üzerine çekti. Özellikle Tony ödüllü müzikal "Once" ile tanındı. Ancak Milioti'nin çıkışı, "How I Met Your Mother" dizisindeki unutulmaz ana karakterlerden biri olan "The Mother" rolüyle gerçekleşti. Bu rolüyle geniş bir izleyici kitlesi tarafından tanınan Milioti, Hollywood'da adını duyurmayı başardı.

Cristin Milioti'nin kariyeri sadece televizyon dizileriyle sınırlı değil. Broadway'de ve tiyatro dünyasında başarılı projelere imza atan Milioti, oyunculuk kariyerinde çeşitli alanlarda deneyim kazandı. Hem müzikallerde hem de dramatik yapımlarda gösterdiği performanslarla eleştirmenlerden ve izleyicilerden övgü aldı.

19-02-2024
Yazar Hakkında
Şule Akyol

Şule Akyol

94 yılında Bursa Gemlik’te dünyaya geldi. İlköğretim ve lise hayatını burada tamamladı. Daha sonra Uludağ Üniversitesi MYO Dış Ticaret .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler