‘Zalim İstanbul’ Yeni Sezon Çekimleri Başladı!

‘Zalim İstanbul’ Yeni Sezon Çekimleri Başladı!
Kanal D' ekranlarında yayınlanan ve seyircinin beğenerek izlediği Avşar Film imzalı Zalim İstanbul Eylül ayında ekranlara gelmesi beklenen ikinci sezon ilk bölüm için sete indi.

Kanal D’nin geçtiğimiz sezon ortalarında başlayan ve kanalın hemen hemen tek reyting yapan dizisi olan Zalim İstanbul 9. Bölümde sezon finali yaparak tatile girmişti. Avşar yapım tarafından Kanal D için hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Fikret Kuşkan, Mine Tugay, Deniz uğur, Mehmet ozan Dolunay, İdris Nebi Taşkan, Berker Güven, Şimay Barlas ve Bahar Şahin gibi usta oyuncuların rol aldığı ve seyircinin severek takip ettiği dizinin Eylül yayın döneminde de Kanal D’nin en güçlü yapımlarından olması bekleniyor. Şükrü Avşar’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet mercan’ın oturduğu ve senaryosu Sırma Yanık tarafından kaleme alınan Zalim İstanbul’un ikinci yeni sezon çekimleri ise geçtiğimiz günlerde başladı.

Zalim İstanbul Sete İndi!

Avşar Film tarafından Kanal D için projelendirilen Zalim İstanbul yaz sezonu arasından sonra Eylül yayın döneminde yayınlanacak bölümleri için sete indi ve motor dedi. Ara veren dizilerin bir bir sete inmeye başladığı bu günlerde Kanal D’nin en çok reyting alan yapımlarından biri olan Zalim İstanbul’da yeni sezon bölümlerinin çekimi için sete indi. Büyük bir değişiklik olmazsa 2 Eylül 2019 Pazartesi günü Kanal D’de ikinci sezonunun ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan zalim İstanbul ilk sezonunda olduğu gibi yeni sezonda da seyircinin merakla takip edeceği dizilerin başında geliyor. Dizinin etkileyici ve sürükleyici hikayesi her bölüm seyirciyi merakla ekrana çekmeyi başarmıştı. Kanal D’nin reyting yönünden zor zamanlar yaşadığı günlerde kanala bir ilaç gibi yetişen Zalim İstanbul’un bu sezon ne yapacağı merakla bekleniyor.

Zalim İstanbul’un Konusu Ne?

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin anlatıldığı Zalim İstanbul, üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesinin hayatlarında ne gibi etkilerinin olacağını anlatıyor.

Zalim İstanbul Sezon Finalinde Ne Oldu?

Cemre’nin hamile olması Yılmaz ailesinde büyük bir deprem yaratmıştır. Şeniz’in Cemre’yi hayatlarından tamamen çıkarmaya yönelik planları ise büyük bir titizlikle devam etmektedir. Cemre bebeğin babasının Nedim olmadığını düşünürken hiç beklemediği yerden bir darbe daha yiyecektir. Yaşananlar Cemre’yi Agah’ın gözünde bitirirken Cemre2yi asıl üzen olay ise cenk’in ona karşı takındığı tavır olacaktır.

29-07-2019
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı..
Yorumlar