Oğuzhan Temel

Yazarın Son Yazıları

Cumartesi günü hangi diziler var? Cumartesi yayın akışı

Cumartesi günü yayın akışında hangi diziler var? Bu akşam Show TV, Star TV, Fox, Kanal D, Atv kanallarının Cumartesi günü yayın akışı listesi!

Cuma günü hangi diziler var? Cuma dizileri ve yayın akışı listeleri

Cuma dizileri neler? TV yayın akışı listelerinde bu akşam hangi dizi ve program var? İşte TRT 1, Star TV, Fox TV, Show TV, Kanal D ve Atv yayın akışı listesi!

Perşembe Dizileri | TV'de Bugün Neler Var?

Perşembe dizileri neler? Tv'de bu akşam hangi diziler var? TRT 1, Star TV, Fox TV, Show TV, Kanal D ve Atv'de hangi diziler ve programlar yayınlanacak?

Çarşamba günü hangi diziler var? Çarşamba yayın akışları

Çarşamba günü hangi diziler var? TRT1, Show TV, Kanal D, Atv, Tv8, Star TV ve Kanal 7 yayın akışı listelerinde hangi dizi veya programlar yayınlanacak?

Salı günü hangi diziler var? Salı yayın akışı

Salı günü hangi diziler var? İşte TRT1, Show TV, Kanal D, Atv, tv8, Star TV ve Kanal 7 ekranlarının Salı yayın akışı listesi!

Pazartesi dizileri neler? Pazartesi yayın akışı

Bu sayfa üzerinden pazartesi dizilerini ve haftalık dizi programını öğrenebilir. Hangi dizinin hangi bölümü hangi kanalda hangi saatte yayınlanacağını kontrol edebilirsiniz.

Pazar Dizileri | Pazar yayın akışı listelerinde hangi diziler var?

Pazar dizileri neler? Pazar günü televizyon yayın akışı listelerinde hangi diziler var? Ulusal kanalların yayın akışları haberimizde!

Özcan Deniz'in çocuğunun bakıcısından çarpıcı açıklamalar!

Özcan Deniz'in çocuğunun bakıcısından çarpıcı açıklamalar! Feyza Aktan hakkında çarpıcı açıklamalar. Özcan Deniz kimdir?

2 Aralık Çarşamba Reyting Sonuçları

2 Aralık Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Dün Total, AB ve ABC kategorilerinde en çok izlenen yapım hangisi oldu?

13 Kasım Cuma reyting sonuçları

13 Kasım Cuma reyting sonuçları belli oldu. Dün Total ve AB reyting kategorilerinde en çok izlenen program hangisi oldu?

12 Kasım Perşembe Reyting Sonuçları

12 Kasım Perşembe reyting sonuçları belli oldu. Total ve AB reyting kategorilerinde dün en çok izlenen program hangisi oldu?

22 Ağustos Cumartesi Reyting Sonuçları

22 Ağustos Cumartesi reyting sonuçları açıklandı. Hafta sonu en çok izlenen yapım hangisi oldu? Dünün reytigleri haberimizde!

21 Ağustos Cuma Reyting Sonuçları

21 Ağustos Cuma reyting sonuçları belli oldu. Dün reytinglerde en çok izlenen yapım hangisi oldu? İşte dünün reytingleri!

Kuruluş Osman 6. Bölüm izle

Kuruluş Osman 6. Bölüm İzle; Atv'nin başarılı dizisi Kuruluş Osman 25 Aralık Çarşamba yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan son bölümü tek parça izlemek için detaylar!

Hercai 23. bölüm izle

Hercai 23. bölüm izle; Atv'nin başarılı dizisi Hercai 29 Kasım Cuma 23. yeni bölümüyle ekrandaydı. Hercai son bölüm tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

Fenerbahçe Beko - Bayern Münih maçı canlı izle

Turkish Airlines Euroleague'de Fenerbahçe Beko, Alman ekibi Bayern Münih ile karşılaşıyor. Fenerbahçe Beko - Bayern Münih maçı canlı izle.

2 Ekim Fox Ana Haber canlı izle!

2 Ekim Fox Ana Haber canlı izle! Fatih Portakal'ın sunumuyla ekranın en çok izlenen haber bülteni Fox Ana Haber canlı yayını haberimizde.

Benim Adım Melek dizisi nerede çekiliyor?

Benim Adım Melek dizisi yeni sezona merhaba dedi. Görselliğin ağır bastığı mekanlar göze çarptı. Hal böyle olunca seyirci Benim Adım Melek dizisi nerede çekiliyor,diye sordu.

25 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları

25 Eylül Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Kuzgun, Sen Anlat Karadeniz, Afili Aşk, Benim Adım Melek rekabeti nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri!

23 Eylül Pazartesi Reyting Sonuçları

23 Eylül Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Dün tüm kategorilerde en çok izlenen dizi Çukur oldu. İşte ayrıntılı dünün reytingleri!

20 Eylül 2019 Cuma Reyting Sonuçları

20 Eylül 2019 Cuma reyting sonuçları açıklanırken dün en çok hangi dizi izlendi sorusu da cevap buldu. İşte Hercai, Arka Sokaklar, Her Yerde Sen ve Payitaht Abdülhamid reytingleri!

18 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları

18 Eylül Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Afili Aşk, Kuzgun ve Sen Anlat Karadeniz dizilerinin yayınlandığı günde en çok izlenen hangisi oldu? İşte dünün reytingleri!

Reyting Sonuçları: 17 Eylül 2019 Salı

17 Eylül 2019 Salı reyting sonuçları elimize ulaştı. Kardeş Çocukları ve Kimse Bilmez dizileri yeni bölümleriyle ekrana gelirken en çok izlenen yapım hangisi oldu?

15 Eylül Pazar reyting sonuçları belli oldu!

15 Eylül Pazar reyting sonuçları belli oldu. Masterchef Türkiye, Aşk Ağlatır, Çok Güzel Hareketler 2, Elimi Bırakma ve Yaparsın Aşkım mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte reytingler!

13 Eylül Cuma Reyting Sonuçları

13 Eylül Cuma reyting sonuçları belli oldu. Her Yerde Sen ve Arka Sokaklar dizileri yeni bölümleriyle yayınlanırken izleyicinin tercihi hangisi oldu? İşte dünün reytingleri!
1 2 3 4 5 ...26 »