Oğuzhan Temel

Yazarın Son Yazıları

Kuruluş Osman 6. Bölüm izle

Kuruluş Osman 6. Bölüm İzle; Atv'nin başarılı dizisi Kuruluş Osman 25 Aralık Çarşamba yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan son bölümü tek parça izlemek için detaylar!

Hercai 23. bölüm izle

Hercai 23. bölüm izle; Atv'nin başarılı dizisi Hercai 29 Kasım Cuma 23. yeni bölümüyle ekrandaydı. Hercai son bölüm tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

Fenerbahçe Beko - Bayern Münih maçı canlı izle

Turkish Airlines Euroleague'de Fenerbahçe Beko, Alman ekibi Bayern Münih ile karşılaşıyor. Fenerbahçe Beko - Bayern Münih maçı canlı izle.

2 Ekim Fox Ana Haber canlı izle!

2 Ekim Fox Ana Haber canlı izle! Fatih Portakal'ın sunumuyla ekranın en çok izlenen haber bülteni Fox Ana Haber canlı yayını haberimizde.

Benim Adım Melek dizisi nerede çekiliyor?

Benim Adım Melek dizisi yeni sezona merhaba dedi. Görselliğin ağır bastığı mekanlar göze çarptı. Hal böyle olunca seyirci Benim Adım Melek dizisi nerede çekiliyor,diye sordu.

25 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları

25 Eylül Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Kuzgun, Sen Anlat Karadeniz, Afili Aşk, Benim Adım Melek rekabeti nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri!

23 Eylül Pazartesi Reyting Sonuçları

23 Eylül Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Dün tüm kategorilerde en çok izlenen dizi Çukur oldu. İşte ayrıntılı dünün reytingleri!

20 Eylül 2019 Cuma Reyting Sonuçları

20 Eylül 2019 Cuma reyting sonuçları açıklanırken dün en çok hangi dizi izlendi sorusu da cevap buldu. İşte Hercai, Arka Sokaklar, Her Yerde Sen ve Payitaht Abdülhamid reytingleri!

18 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları

18 Eylül Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Afili Aşk, Kuzgun ve Sen Anlat Karadeniz dizilerinin yayınlandığı günde en çok izlenen hangisi oldu? İşte dünün reytingleri!

Reyting Sonuçları: 17 Eylül 2019 Salı

17 Eylül 2019 Salı reyting sonuçları elimize ulaştı. Kardeş Çocukları ve Kimse Bilmez dizileri yeni bölümleriyle ekrana gelirken en çok izlenen yapım hangisi oldu?

15 Eylül Pazar reyting sonuçları belli oldu!

15 Eylül Pazar reyting sonuçları belli oldu. Masterchef Türkiye, Aşk Ağlatır, Çok Güzel Hareketler 2, Elimi Bırakma ve Yaparsın Aşkım mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte reytingler!

13 Eylül Cuma Reyting Sonuçları

13 Eylül Cuma reyting sonuçları belli oldu. Her Yerde Sen ve Arka Sokaklar dizileri yeni bölümleriyle yayınlanırken izleyicinin tercihi hangisi oldu? İşte dünün reytingleri!

10 Eylül Salı Reyting Sonuçları

10 Eylül Salı gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Moldova - Türkiye karşılaşması mı, Kimse Bilmez mi, Masterchef Türkiye mi izlendi? İşte 10 Eylül 2019 Salı reyting sonuçları!

Kadın yeni sezon fragmanı yayınlandı!

Med Yapım'ın duygu yüklü dizisi Kadın çok yakında seyircisiyle buluşacak. 3.sezonu ve yeni bölümleriyle Fox TV ekranlarında yayınlanacak diziden ilk fragman geldi!

9 Eylül Pazartesi Reyting Sonuçları

9 Eylül Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Çocuk, Yasak Elma, Zalim İstanbul mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri!

8 Eylül Pazar Reyting Sonuçları: Elimi Bırakma, Aşk Ağlatır, Çok Güzel Hareketler 2

8 Eylül Pazar reyting sonuçları elimize ulaştı. Dün Elimi Bırakma, Aşk Ağlatır, Çok Güzel Hareketler 2, Yaparsın Aşkım ve Masterchef Türkiye rekabeti nasıl sonuçlandı?

5 Eylül Perşembe reyting sonuçları belli oldu

5 Eylül Perşembe reyting sonuçları belli oldu. TOTAL ve AB kategorilerinde dün Benim Tatlı Yalanım, Yaparsın Aşkım ve Güven Bana hangi sırada yer aldı? İşte dünün reytingleri!

4 Eylül Çarşamba reyting sonuçları: Afili Aşk mı Sen Anlat Karadeniz mi izlendi?

4 Eylül Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Dün yeni sezona merhaba diyen Sen Anlat Karadeniz mi yoksa yaz sezonunun başarılı dizisi Afili Aşk mı izlendi? Dünün reytingleri!

3 Eylül Salı Reyting Sonuçları

3 Eylül Salı reyting sonuçları belli oldu. TOTAL, AB ve ABC1 kategorilerinde en çok izlenen dizi hangisi oldu? Kimse Bilmez, Yaparsın Aşkım,Masterchef mücadelesi nasıl sonuçlandı?

2 Eylül Pazartesi Reyting Sonuçları

2 Eylül Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. TOTAL, AB ve ABC1 kategorilerinde dün en çok izlenen yapım hangisi oldu? Canevim reytinglerde ne yaptı? İşte dünün reytingleri!

1 Eylül Pazar Reyting Sonuçları

1 Eylül Pazar reyting sonuçları belli oldu. Dün Masterchef Türkiye mi, Yaparsın Aşkım mı daha çok izlendi? İşte dünün reytingleri!

30 Ağustos Cuma reyting sonuçları

30 Ağustos Cuma reyting sonuçları belli oldu. Dün Fox TV'nin Her Yerde Sen dizisi yeni bölümüyle yayınlanırken diğer kanallar yayın akışlarında film ve programlara yer verdi.

27 Ağustos Salı reyting sonuçları

27 Ağustos Salı reyting sonuçları belli oldu. TOTAL ve AB reyting kategorilerinde dün en çok izlenen hangi yapım oldu? İşte Kimse Bilmez, Yaparsın Aşkım ve Fox Haber reytingleri...

26 Ağustos Pazartesi reyting sonuçları belli oldu

26 Ağustos Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Canevim, Tozkoparan, Masterchef Türkiye ve Yaparsın Aşkım mücadelesinde kazanan kim oldu? Dünün reytingleri haberimizde...

25 Ağustos Pazar Reyting Sonuçları

25 Ağustos Pazar gününe ait reyting sonuçları belli oldu. TOTAL, AB ve ABC1 kategorilerinde dün seyircinin tercihi hangisi oldu? İşte dünün reytingleri!
1 2 3 4 5 ...26 »