Sebahattin Toprak

Yazarın Son Yazıları

Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti arasındaki kıyasıyareyting savaşı sürüyor

Önceleri açık ara önde gisen Yalı Çapkını’nın karşısına konulan Kızılcık Şerbeti dizisi sonradan açılan Arap atı gibi her geçen gün reytinglerini artırmaya devam ediyor.

Emre Kınay’dan RTÜK’e tepki

Emre Kınay“RTÜK yapımcılara uyarı göndermiş.1 ay boyunca kahvaltı, yemek, su dahil içmek yasak sahnelerde.Mesela ölmek üzere olan adama müdahale sahnesi çekilecek su içiremezsiniz"

Gülcemal dizisi 6 Nisan’da görücüye çıkıyor

6 Nisan Perşembe 2023 günü saat 20.00 de Fox TV’de ilk bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkacak olan dizinin performansı dizi film eleştirmenleri tarafından merak ediliyor.

Milletvekili aday adaylığına başvuran ünlüler

Ünlü Şarkıcı İbrahim Tatlısıs, Candan Erçetin , Onur Akın, Davut Güloğlu, Faruk Demir’in aday adaylığı başvuruları nasıl sonuçlanacak?

Kanseri yenen ünlü oyuncu Boğaç Aksoy setlere dönüyor

Zorlu bir hastalık süreci sonrası setlere dönmeye hazırlanan genç oyuncu Boğaç Aksoy “Çekimleri nisan ayında Bursa’da başlayacak yeni filmimiz ile setlere dönüyorum." dedi.

Adım Farah’taki Kaan Akıncıyı canlandıran Oktay Çubuk kimdir?

Amerikan Koleji’nden mezun olduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünde tam burslu okudu ve dereceyle bitirdi.

Nihat Doğan Antidepresan için Mabel Matiz’e 100 bin dolar teklif etti

Nihat Doğan kendisine sorulan  "Antidepresan için Mabel Matiz 100 bin dolar verir misin?" sorusuna "Veririm. Siz de çıtayı baya yükselttiniz" diyerek yanıtladı.

Mehmet Aslantuğ milletvekili aday adayı oldu

Türkiye İşçi Partisi(TİP) Genel Başkanı Erkan Baş,ünlü oyuncuya vekillik teklif ettiklerini ve ünlü oyuncunun teklifi kabul etmesinden dolayı sevindiklerini duyurdu.

Özge Özpirinçci’den Esra Balamir’e paçoz cevabı

Özge Özpirinçci:"Kendinden şüphe duymandan çıkar sağlayan bir toplumda kendini beğenmek, sevmek isyankar bir davranıştır. Sonsuza kadar isyan"

Kenan Doğulu’dan Togg otomobil reklam filmine tepki

Ak Parti İstanbul'un sosyal medyadan paylaştığı videoya “Yine yapamazsınız desenize bir şey deneyeceğiz” cümlesi kullanılırken Kenan Doğulu bu duruma tepkisini belirtti.

İnanılmaz iddialara Selami Şahin ailesinden açıklama

Hayranları ile tokalaşması ve bu görüntülerin medyaya kendini yıpratacak şekilde servis edilmesi üzerine bir açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur.

İbrahim Tatlıses 6. Kere milletvekili aday adayı oldu

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses : "Urfa'ma hizmet için varım. 50 kere aday adayı oldum, Urfa'm için bir 100 defa daha olurum."

Muharrem İnce bütün sanatçılardan özür diledi

GökhanÖzoğuz:Sayın Muharrem İnce,siz ve geçici partiniz bir projesiniz,hepimiz bunu gün gibi biliyoruz.Toplanılan imzaları hangi cenahtan hangi sebeple nasıl topladığınız da aşikar

Köksal Engür’ün vefatı sanat camiasını yasa boğdu

Tolga Çevik sosyal medya paylaşımında "Nur içinde yat güzel ağabeyim. Seni tanımış olmak bir şans. Sesin hep kulaklarımızda kalacak." ifadelerini kullandı.

Başım Belada dizisi niçin erken final yapıyor?

Başım Belada dizisinin yapımcı şirketi olan Baba Yapımı arayan ATV dizinin 5 bölümlük sözleşmenin uzatılmasına gerek olmadığını söyleyerek  dizi hakkında üzücü karar verilmiş oldu.

Karsu’nun deprem enkazından sağ kurtulan babaannesi hayatını kaybetti

Hollanda’da yaşayan Hataylı ünlü şarkıcı ve piyanist  Karsu’ nun da birçok akrabası vefat etti, başta babaannesi olmak üzere bazıları ise enkazdan sağ olarak kurtuldu.

Spiker Mehmet Akif Ersoy boşanıyor

Medyaradar’ın haberine göre Mehmet Akif Ersoy’un eşi ünlü spiker Pınar Erbaş “şiddetli geçimsizlik” gerekçesiyle İstanbul 16. Aile Mahkemesi’ne başvurdu.

 Ali Sunal Show TV’den gönderildi mi?

Ali Sunal:"Dün Güldür Güldür kanalımız Show TV‘de yayındayken benim ayrıldığım gibi asılsız bir bilgi yayılmış. Bir yere gittiğimiz yok, git diyen de yok."

Kızılcık Şerbeti reytinglerde Yalı Çapkını’na fark attı

Totalda 9,18 reyting alan Kızılcık Şerbeti dizisi AB grubunda 11,55 e , ABC1 grubunda ise 11,99 reytinge ulaşarak yapımcısının ve yayıncısı olan Show TV’nin yüzünü güldürdü.

Ünlü oyuncu İlhan Şen Selahaddin Eyyubi dizisinden ayrıldı

Dizinin başlama tarihinin çok uzaması ve dijital platformdan ana akıma geçmesinden sonra başrol oynayacak olan İlhan Şen diziden affını istedi

3 ay önce kroner by-pass ameliyatı olan Ahmet Mümtaz Taylan’dan sevindiren haber

Ahmet Mümtaz Taylan : "Geçmiş olsun temennileriniz için kalpten (artık by-pass garantili ) teşekkür ederim . O fasıl bitti . İşimdeyim , gücümdeyim . "

Özcan Deniz, eski eşini darp davasından beraat etti

Özcan Deniz’in 2019’da Almanyada ki olayda dayak olayının sabit olduğunu ancak 6 aylık sürenin geçmesi sebebiyle davanın düşürülmesi kararı verildi.

Uğur Güneş ‘e İtalyanlar’dan büyük ilgi

Uğur Güneş :"Bir Zamanlar Çukurova ‘nın İtalya’da bu kadar yoğun ilgi görmesi ve Yılmaz karakterinin bu kadar benimsenmesi beni çok mutlu etti ."

Ünlü Yeşilçam yıldızı Bahar Öztan tekrar kanser oldu

. Daha geçen yıl kanserle mücadele eden usta oyuncu sosyal medya hesabından hasta yatağındaki fotoğrafını paylaşarak durumu hakkında sevenlerini ve takipçilerini bilgilendirdi.

Bişar Bektaş’ın 'Gayda Yolu' film çekimleri tamamlandı

'Gayda Yolu' kasabada sanki mapus hayatı yaşarcasına gün dolduran mecburi hizmet memurlarının hayatlarını filmin kahramanlarının gözünden görülüyor .
1 2 3 4 5 ...10 »