Aşk Mantık İntikam 17. Bölüm İzle!

Ozan ve Çağla’yı oldukça samimi bir şekilde gören Esra’nın güveni sarsılır ve hayatının en kritik kararını verir. Ozan’ı terk etmeye karar verir.

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ yıllar sonra yine aynı projede!

Aşk-ı Memnu romanından uyarlanan ve 2008-2010 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisine damgasını vuran Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat tekrar bir araya geliyor?

Aşk Mantık İntikam Dizisinde Şok Ayrılık

Fox Tv ekranlarında yaz sezonunda başlayan ve cuma akşamları seyirciyle buluşan Aşk Mantık İntikam dizisinde iki oyuncu diziyle vedalaştı.

Aşk Mantık İntikam 16. Bölüm İzle!

Esra’yı baygın halde bulan Ozan, kızı hastaneye götürür. Esra, kendisini itenin Çağla olduğunu söylemek ister. Yeni bir tehditle karşı karşıya kalan Esra tüm gerçeği anlatacak mı? 

Mehmet Ali Erbil’e Emel Sayın’dan Cevap Geldi

Magazin basını son günlerde Mehmet Ali Erbil’in yaptığı açıklamaları konuşuyor. Ünlü ismin Emel Sayın’la üç ay aşk yaşadım açıklamasına Emel Sayın’dan cevap geldi.

Aşk Mantık İntikam 15. Bölüm İzle!

Esra’nın Çınar’a duyguları olduğunu söylemesiyle sarsılan Ozan inanmak istememektedir. Çünkü daha aynı günün sabahında boşanma işlemi bitinceye kadar beleyeceğine söz vermiştir

Selin Ciğerci hangi programa jüri oldu?

oda yarışması 1 Başka Güzel programı 4 Ekim Pazartesi günü Show Tv ekranlarında başlıyor.  Jüri üyeliği için Selin Ciğerci ismi gündeme geldi

Kazara Aşk 13. Bölüm İzle (Final)

Kazara Aşk 13. Bölüm İzle; 30 Eylül Perşembe akşamı 13 ve final bölümüyle ekrana gelen Kazara Aşk’ın yayınlanan final bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Aşk Mantık İntikam 14. Bölüm İzle!

Ozan’dan uzaklaşmak için Antalya fikrine sarılan Esra, her ne kadar şehir dışına gitme planı yapsa da Ozan engelini aşamaz.

Teşkilat dizisine bomba transfer!

TRT1‘in aksiyoner dizisi ‘Teşkilat’ın ikinci sezonu baaşlıyor. Bu hafta sonu başlayacak olan diziye Gürkan Uygun ve Hakan Boyav’dan sonra Turgut Tunçalp katıldı.

Kazara Aşk Final Kararı Aldı

Star Tv ekranlarında yaz sezonu dizisi olarak ekrana gelmeye başlayan ve ancak beklenen reytingi bulamayan Kazara Aşk’ın final yapacağı açıklandı.

Aşk Mantık İntikam dizisine flaş transfer! 

Murat Öztürk'ün yönettiği, senaryosunu Özlem İnci Hekimoğlu ile Nil Güleç Ünsal'ın uyarladığı "Aşk, Mantık, İntikam" dizisine son olarak yeni bir oyuncu daha katıldı.

Star TV'de o dizinin bileti kesildi! Final yapacak

Star TV'nin perşembe akşamları ekrana gelen Kazara Aşk dizisinin bileti kesildi. Kazara Aşk dizisinin final yapmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Aşk Mantık İntikam 13. Bölüm İzle!

Yakındakiler uygulamasını bahane ederek Antalya'ya gitmek isteyen Esra, Ozan'dan uzaklaşabilecek mi? Tek derdi Esra'ya gerçekleri anlatmak olan Ozan, Esra’ya her şeyi anlatacak mı?

Kazara Aşk 11. Bölüm İzle

Kazara Aşk 11. Bölüm İzle; 16 Eylül Perşembe akşamı 11 bölümüyle ekrana gelen Kazara Aşk’ın yayınlanacak 11. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Demet Şener Yeni Aşkı Hakkında İlk Kez Konuştu

Ünlü model Demet Şener geçtiğimiz günlerde yeni bir aşka yelken açmıştı. Demet Şener yeni aşkı Tolga Arman hakkında ilk kez konuştu.

Aşk Mantık İntikam 11. Bölüm İzle!

Çağla ile evlenmeye karar veren Ozan, Esra'dan kaçarak ondan uzaklaşabilecek mi? Ani bir kararla şehri terk eden Esra, olaylardan kendini neden kurtaramıyor?

Aşk Mantık İntikam Dizisi ile İlgili Kritik Karar

Yaz sezonu boyunca Fox TV ekranlarında seyircisi ile buluşan Aşk Mantık İntikam dizisi ile ilgili endişelendiren haber geldi.

Kazara Aşk 8. Bölüm İzle

Kazara Aşk 8. Bölüm İzle; 19 Ağustos Perşembe akşamı 8.yeni bölümüyle ekrana gelen Kazara Aşk Dizisinin yayınlanan 8. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kanal D’de Yayınlanan Aşkın Tarifi Final Kararı Aldı

Kanal D ekranlarında yaz dizisi olarak seyirciyle buluşmaya başlayan ve şu ana kadar 10 bölüm ekrana gelen dizinin 13. bölümde final yapmasına karar verildi.