Usta oyuncu Gönül Dağı kadrosuna katıldı

TRT1'in reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı'nın oyuncu kadrosu genişliyor. Usta oyuncu Gönül Dağı kadrosuna katıldı. Sevilen oyuncu Gönül Dağı'nda hangi karakteri canlandıracak?

TRT 1 izleyicilerine bayram sürprizi Gönül Dağı Kurban

20 Temmuz Salı günü başlayacak olan Kurban Bayramı’nda ekrana gelecek Gönül Dağı “Kurban”da, Gedelli’de nostaljik bir yolculuğu anlatacak.

Gönül Dağı oyuncusu sevgilisi ile yakalandı!

Gönül Dağı oyuncusu sevgilisi ile yakalandı! Berk Atan sevgilisi ile yakalandı. Berk Atan sevgilisi kimdir? Gönül Dağı Taner kimdir? Selin Yağcıoğlu kimdir?

Gönül Dağı ve Masumlar Apartmanı dizisinden müjdeli haber!

Gönül Dağı ve Masumlar Apartmanı dizisinden müjdeli haber! Gönül Dağı dizisi ne zaman? Gönül Dağı eski bölüm izle. Gönül Dağı izle.

Gönül Dağı Serdar karakteri ile ilgili bomba gelişme!

Gönül Dağı Serdar karakteri ile ilgili bomba gelişme! Utku Ateş Gönül Dağı dizisine geri dönüyor. Utku Ateş kimdir? Utku Ateş yeni dizisi.

Gönül Dağı dizisinde üzen ayrılık!

Gönül Dağı dizisinde üzen ayrılık! Gönül Dağı dizisi başrol oyuncusu değişiyor. Gönül Dağı dizisi Dilek diziden ayrılıyor.

Gönül Dağı sezonun en sevilen yapımı olmayı başardı

Gönül Dağı dizisi sezona damga vuran yapımlardan biriydi. Senaryosunda Anadolu kültürünün izlerini taşıyan Gönül Dağı seyirci tarafından beğeniyle izlendi.

Sezon finali yapan Gönül Dağı'ndan bayram sürprizi!

Sezon finali yapan Gönül Dağı'ndan bayram sürprizi! Gönül Dağı Kurban Bayramı özel bölümü. Gönül Dağı yeni sezon ne zaman?

Gönül Dağı 30. Bölüm izle

Gönül Dağı 30. Bölüm izle; Gönül Dağı yeni bölüm 29 Mayıs Cumartesi akşamı seyirciyle buluşuyor. Anadolu'nun sıcaklığını taşıyan Gönül Dağı 30. Bölüm izlemek için tıklayın…

Gönül Dağı 29. Bölüm İzle

Gönül Dağı 29. Bölüm İzle; 22 Mayıs Cumartesi akşamı 29. bölümüyle ekrana gelen Gönül Dağı Dizisinin yayınlanan 29. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Gönül Dağı 28. Bölüm izle

Gönül Dağı 28. Bölüm izle; Gönül Dağı 28. Bölüm 15 Mayıs Cumartesi akşamı ekranda olacak. Bozkır havasını evlerinize taşıyan Gönül Dağı 28. Bölüm izlemek için detaylar…

Televizyonlardaki Diziler Kaçıncı Bölümde Sezon Finali Yapacak?

Yaz ayları geldi ve televizyonlarda yayınlanan diziler bir bir ara vermeye başladı. Kanallarda yayınlanan dizlerden hangi dizi kaçıncı bölümde ara veriyor işte cevabı!

Gönül dağı Serdar (Utku Ateş) diziden ayrılıyor mu?

Gönül dağı Serdar (Utku Ateş) diziden ayrılıyor mu? Gönül Dağı Serdar kimdir? Utku Ateş kimdir? Cam Tavanlar dizisi izle.

Mustafa Üstündağ Gönül Dağı oyuncusunu tehdit etti

Karıştığı olaylarla sık sık gündeme gelen Mustafa Üstündağ bu kez eski eşiyle partner olan Gönül Dağı oyuncusunu tehdit etti. Üstündağ'ın tehdidi için şikayette bulunuldu.

Gönül Dağı 27. bölüm izle

Gönül Dağı 27. bölüm izle; Gönül Dağı 27. Bölüm 8 Mayıs Cumartesi akşamı seyirciyle buluşuyor. Gönül Dağı 27. Bölüm izlemek için tüm detaylar haberimizde…

Gönül Dağı yeni bölümde Sefer'in yüzü gülecek!

Gönül Dağı yeni bölümde Sefer'in yüzü gülecek! Sefer evleniyor mu? Zahide ile Sefer evleniyor. Gönül Dağı canlı izle. Gönül Dağı izle.

Gönül Dağı 26. Bölüm İzle

Gönül Dağı 26. Bölüm İzle; 1 Mayıs Cumartesi akşamı 26. Yeni bölümüyle ekrana gelen Gönül Dağı dizisinin yayınlanan 26. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Gönül Dağı 25. Bölüm izle

Gönül Dağı 25. bölüm izle. Gönül Dağı canlı izle. Gönül Dağı full Hd izle. Gönül Dağı Dilek'in babası kimdir? Gönül Dağı izle

Gönül Dağı 24. Bölüm izle

Gönül Dağı 24. Bölüm izle. Gönül Dağı canlı izle. Gönül Dağı yeni bölüm tek parça izle. Gönül Dağı yeni bölüm full HD izle.

Özer Arslan Gönül Dağı’nda Sefer’in Minibüsçü Arkadaşı Oluyor

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bir oyuncuyla gücüne güç katıyor. Diziye yeni bir karakter olarak giren Şevket Sefer’in minibüsçü arkadaşı oluyor.