MasterChef Türkiye’de Sürpriz! Yarışmadan Kim Elendi?

Tv 8 ekranlarının sevilen ve heyecanı yüksek yarışma programı MasterChef Türkiye’nin 20 Kasım Pazar akşamı yayınlanan eleme gecesinde veda eden isim belli oldu.

MasterChef Burak Kaya Oyuncu mu?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan başarılı yarışma programı MasterChef Türkiye'de her yıl yaşanılan kurgu iddiası bu sezon da yarışmacılardan Burak Kaya üzerinden yapılmaya başlandı.

Mehmet Şef MasterChef Türkiye’de Kaşık Attı

Tv 8’de yayınlanan ve her sezon seyirciyi ekrana kilitleyen yarışma programı MasterChef Türkiye’de jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya bir yarışmacının yemeğine kaşık attı.

5 Eylül Pazartesi Reyting Sonuçları

5 Eylül Pazartesi reyting sonuçları açıklandı. TOTAL, AB ve ABC1 reyting gruplarında dün akşam ilk 10 sıralamaları ne şekilde?

1 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları

1 Eylül Perşembe tarihine ait reyting sonuçları açıklandı. TİAK tarafından açıklanan verilere göre dün akşam Masterchef Türkiye mi, Gelsin Hayat Bildiği Gibi mi kazanan oldu.

MasterChef Türkiye’nin Ana yarışmacı Kadrosunda Kimler Var?

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye’nin 18 kişilik ana kadrosu belli oldu. Yarışmanın ana heyecanı pazartesi gününden itibaren başlıyor.

MasterChef Türkiye'nin Korkulan Şefi Bir Zamanlar Yemekteyiz Programında Yarışmış

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran MasterChef Türkiye’nin korkulan şefi Mehmet Yalçınkaya yıllar önce başka bir programda daha yer almış.

18 Ağustos Perşembe Reyting Sonuçları

18 Ağustos Perşembe reyting sonuçları açıklandı. Günün kazananı Masterchef Türkiye mi yoksa Gelsin Hayat Bildiği Gibi mi oldu?

17 Ağustos Çarşamba Reyting Sonuçları

17 Ağustos Çarşamba reyting sonuçları açıklandı. Masterchef Türkiye ve Kara Tahta gibi yapımlarda izlediğimiz günde reyting sıralaması nasıl oluştu?

16 Ağustos Salı Reyting Sonuçları

16 Ağustos Salı gününe ait reyting sonuçları açıklandı. İzleyiciler tarafından merak edilen reytinglerde nasıl bir sıralama oluştu.

10 Ağustos Çarşamba Reyting Sonuçları

10 Ağustos Çarşamba günü ekrana gelen yapımların reyting sonuçları açıklandı. Total, AB, ABC reyting gruplarında hangi yapımlar günü ilk sırada tamamladı.

9 Ağustos Salı Reyting Sonuçları

9 Ağustos Salı reyting sonuçları açıklanırken dün ekrana gelen hangi yapım reyting sıralamasında ilk sırada yer almayı başardı

7 Ağustos Pazar Reyting Sonuçları

7 Ağustos Pazar günü reyting sonuçları ortaya çıktı. Masterchef Türkiye, FOX Ana Haber Hafta Sonu ve Gül Masalı yapımlarının çekiştiği günün kazananı kim oldu?

6 Ağustos Cumartesi Reyting Sonuçları

6 Ağustos Cumartesi günü ekrana gelen yapımların reyting sonuçları TİAK tarafından açıklandı. TOTAL, AB ve ABC'de ilk 10 sıralaması.

5 Ağustos Cuma Reyting Sonuçları

5 Ağustos Cuma günü Masterchef Türkiye ve Kim Milyoner Olmak İster gibi yapımlar ekrandaydı. Reyting sonuçları açıklandı Total, AB ve ABC'de oluşan ilk 10 sıralamaları.

4 Ağustos Perşembe Reyting Sonuçları

4 Ağustos Perşembe akşamına ait reyting sonuçları açıklandı. Gelsin Hayat Bildiği Gibi mi Masterchef Türkiye mi hangisi reytinglerde kazanan oldu.

23 Temmuz Cumartesi Reyting Sonuçları

23 Temmuz Cumartesi tarihinin reyting sonuçları açıklandı. Güldür Güldür Show, Masterchef Türkiye, Şarkılar Bizi Söyler ve FOX Ana Haber arasından en çok izlenen hangisi oldu?

Masterchef Türkiye'de Mehmet Şef Kasırgası Esti

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve bu sezon dördüncü sezonuyla ekranlara gelen MasterChef Türkiye’de Mehmet Yalçınkaya rüzgarı bu sefer sert esti.

MasterChef Türkiye’de Mehmet Şef Bir Kez Daha Gönülleri Fethetti

MasterChef Türkiye ekranlarda fırtına estirmeye devam ediyor. Yarışmanın jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya yarışmacıya iş teklifinin ardından bu seferde eğitim sözü verdi.

MasterChef Türkiye'de Sürpriz İş Teklifi

Tv 8 ekranlarında yeni sezonuyla yayınlanmaya başlayan MasterChef Türkiye’de yarışan bir yarışmacının anlattıkları herkesi derinden etkiledi.