MasterChef'te Çağatay çekildi Eda beklemede

MasterChef Çağatay:Ayakta durmakta zorlanıyorum.Sırtımdaki omuriliklerim birinde kas zedelenmesi oluşmuş.Çok fazla konuşurken nefesim yetmiyor.Sağ böbreğim de taş üretmiş sanıyorum

Masterchef Rıfat Yurttaş elendi

Şeflerin değerlendirmeleri sonucunda Sergen 1., Azize 2. Ve Esra 3. Olarak yukarı çıktılar ve 7. Hafta için yarışma hakkı kazandılar.

MasterChef Türkiye All Star’dan elenen isim Mert oldu

Tadımların sonunda Barbaros, Eda ve Çağatay’ın yemekleri Mert’in tabağından daha yüksek puan aldığından dolayı Mert Yılmaz yarışmaya veda etti.

MasterChef Barbaros Yoloğlu evlendi

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programlarından olan MasterChef Türkiye’nin geçtiğimiz dönem yarışmacılarından olan Barbaros Yoloğlu dünya evine girdi.

24 Temmuz 2023 Pazartesi Reyting Sonuçları

24 Temmuz 2023 tarihli programların reyting sonuçları açıklandı. Yaz sezonunun başlamasıylla birlikte yıldızı parlayan Masterchef Türkiye All Star'ın zirvede rakipsiz kaldı

MasterChef Türkiye All Star’da elenen 2. İsim belli oldu

Jüri üyelerinin ortak kararı ile Çıtırlık yemeğini en kötü yaparak yarışmaya veda eden isim Burcu oldu.Yedeklerden ise Azize geldi.

21 Temmuz 2023 Cuma Reyting Sonuçları

Yaz sezonunun  iki flaş ismi Masterchef Türkiye ve Hayatımın Neşesi arasında geçen zirve mücadelesininhakim olduğu 21 Temmuz Cuma programlarının reyting sonuçları açıklandı.

Nihayet Somer Şef MasterChef Türkiye’ye geri döndü

Yeni bölüm tanıtım filminde Mehmet Şef “Çok sevdiğimiz bir şef, canımız, kardeşimiz, arkadaşımız” diyerek Somer Şef’i takdim etti.

21 Haziran 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

Hafta başından beri artan bir ilgiyle takip eidlen Masterchef Türkiye All Star'ın ilk sırada olduğu 21 Haziran Çarşamba günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı.

MasterChef Türkiye All Star zirvede

Gittikçe artan heyecanı ile izleyiciyi ekran başına toplamayı başaran MasterChef Türkiye All Star programı tüm gruplarda birinci olarak reytinglerde zirveye oturmayı başardı.

20 Haziran 2023 Salı Reyting Sonuçları

Dizler tatile girdi ve diğer programlara şans doğdu. 20 Haziran Salı günü hangi program zirveye kuruldu? Düşüşe geçen yayınlar belli olurken geceye MasterChef Türkiye damga vurdu

MasterChef yarışmacısı Mehmet Sur gözyaşlarına boğuldu

Yaşanan tartışmaya bir mana veremeyen ve öfkelenen şef Mehmet Yalçınkaya “Bizi dinleyeceksin, dinlemeyeceksen dışarı çık, burada oyun oynamıyoruz !” diyerek Mehmet Sur'u azarladı.

MasterChef Türkiye All Star maratonu başladı

Somer Şef;"Birazcık geç kalacağım. Yapımcılarımız bu konuda çok anlayışlı davrandılar ve 'işlerini hallet, kafan rahat bir şekilde gel' dediler. "

MasterChef Türkiye’ye Yeni jüri üyesi

Tv 8 ekranlarının sevilen ve reytingi yüksek yarışma programı MasterChef Türkiye yeni sezon hazırlıklarını devam ettiriyor.

Masterchef Yağız ölümden döndü

Düzce’den Sakarya istikametine gitmekte olan Yağız Özçelik idaresindeki 35 ZC 627 plakalı otomobil, sürücüsünün hakimiyeti kaybetmesi üzerine bariyerlere saplanarak parçalandı.

MasterChef Yarışmacısı Tutuklandı

Deprem bölgesinde her gün yeni bir olay yaşanıyor. MasterChef Türkiye birincisi Uğur Kardaş halkı yanıltıcı bilgi paylaşma suçundan mahkemece tutuklandı.

MasterChef’te Mehmet Şef’ten sonra bir ayrılık daha

2018 yılından bugüne TV8 ekranlarında seyirci ile buluşan MasterChef programında neler oluyor? Mehmet Şeften sonra bir jüri üyesi daha mı ayrılıyor?

Mehmet Şef Masterchef'ten ayrıldı

Babacan tavırlarıyla izleyicilerin gönlünde taht kuran Şef Mehmet Yalçınkaya’nın yeni sezonda yer almayacağı haberi gündeme bomba gibi düştü

14 Ocak Cumartesi 2023 Reyting Sonuçları

Gönül Dağı zirveye ambargo koydu. Sıcacık hikayesiyle izleyicisini içine çeken TRT ‘nin Gönül Dağı dizisi her üç grupta da 1. olarak büyük bir başarı elde etti

MasterChef Türkiye’de Bu Sefer Ünlüler Yarışacak

Kubat, Kadir Çöpdemir, Murat Karahan, Burcu Kara, Fırat Aydınus, Hande Subaşı, Fulya Zenginer, Furkan Dede gibi isimlerin yarışacağı MasterChef Türkiye TV8 'de