Reyting Sonuçları: 17 Eylül 2019 Salı

17 Eylül 2019 Salı reyting sonuçları elimize ulaştı. Kardeş Çocukları ve Kimse Bilmez dizileri yeni bölümleriyle ekrana gelirken en çok izlenen yapım hangisi oldu?

6 Eylül Cuma reyting sonuçları belli oldu

6 Eylül Cuma gününe ait reyting sonuçları belli oldu. AB ve Total reyting kategorilerine göre hangi dizi ne kadar reyting oranı elde etti? Her Yerde Sen kaçıncı oldu?

29 Ağustos Perşembe Reyting Sonuçları: Hangi kanal birinci oldu?

29 Ağustos 2019 Perşembe gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Perşembe gününün en çok izlenen yapımı ne oldu? Hangi kanal daha çok izlendi?

10 Ağustos 2019 Reyting sonuçları açıklandı! O isim yine zirvede..

Cumartesi gününün reyting sonuçları belli oldu. 10 Ağustos 2019 cumartesi gününün açıklanan reyting sonuçlarına göre ilk sıraya yerleşen isim yine değişmedi..

9 Ağustos Cuma reyting sonuçları açıklandı | Hangi dizi birinci oldu?

9 Ağustos 2019 Cuma gününe ait reyting sonuçları açıklandı. Açıklanan reyting sonuçlarına göre Cuma günü en çok hangi dizi izlendi?

5 Ağustos Pazartesi reyting sonuçları | AB ve TOTAL reyting sıralaması..

5 Ağustos 2019 Pazartesi gününün reyting sonuçları açıklandı. Açıklanan reyting sonuçlarına göre TOTAL, AB reyting gruplarında en çok izlenen yapım hangisi oldu?

4 Ağustos Pazar reyting sonuçları açıklandı

4 Ağustos 2019 tarihli reyting sonuçları belli oldu. Pazar günü TOTAL, AB reyting gruplarında en çok izlenen yapım hangisi oldu? İşte reyting sonuçları..

27 Temmuz Cumartesi reyting sonuçları açıklandı. Zirvenin sahibi kim oldu?

27 Temmuz 2019 Cumartesi reyting sonuçları belli oldu. Açıklanan sonuçlara göre zirvenin sahibi kim oldu? İşte reyting sonuçları...

26 Temmuz Cuma reyting sonuçları açıklandı!

26 Temmuz 2019 Cuma gününün reyting sonuçları açıklandı. Açıklanan reyting sonuçlarına göre Cuma gününde zirveye oturan isim kim oldu? İşte sonuçlar..

7 Temmuz 2019 Pazar Reyting Sonuçları

7 Temmuz 2019 Pazar reyting sonuçları belli oldu. Haftanın son günü en çok izlenen program hangisi oldu? İşte dünün reytingleri!

2 Temmuz Salı Reyting Sonuçları

2 Temmuz Salı reyting sonuçları belli oldu. Kimse Bilmez ve Erkenci Kuş yeni bölümleriyle reytinglerde hangi sırada yer aldı? İşte 2 Temmuz 2019 reyting sonuçları!

30 Haziran reyting sonuçları : Lider Fox Ana Haber mi, Survivor mu?

30 Haziran Pazar gününün reyting sonuçları açıklandı. 30 Haziran reyting sonuçlarının lideri Fox Ana Haber mi, Survivor mu?

29 Haziran 2019 Cumartesi Reyting sonuçları açıklandı!

29 Haziran 2019 Cumartesi gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Cumartesi gününün en çok izlenen yapımı ne oldu? İşte reyting sonuçları...

25 Haziran 2019 Cuma Reyting Sonuçları: Kimse Bilmez mi Survivor mu daha çok izlendi?

25 Haziran 2019 Salı reyting sonuçları açıklandı. Açıklanan reyting sonuçlarına göre Kimse Bilmez mi, Survivor mu yoksa Erkenci Kuş mu zirvenin sahibi oldu?

24 Haziran Reyting Sonuçları: Dün en çok izlenen yapım hangisi oldu?

24 Haziran reyting sonuçları belli oldu. Dün Canevim, Survivor, The Taste Türkiye ve Çarkıfelek yeni bölümleriyle ekranlara gelirken seyircinin tercihi hangi yapım oldu?

22 Haziran 2019 reyting sonuçları, hangi kanal daha çok izlendi?

22 Haziran 2019 Cumartesi gününün reyting sonuçları açıklandı. Açıklanan reyting sonuçlarına göre hangi kanal yada yapım daha çok izlendi?

20 Haziran Perşembe Reyting Sonuçları

20 Haziran Perşembe reyting sonuçları belli oldu. Benim Tatlı Yalanım, Tek Yürek, Survivor ve Yaparsın Aşkım yeni bölümleriyle ekranlara gelirken en çok izlenen yapım hangisi oldu?

19 Haziran Çarşamba reyting sonuçları | Afili Aşk mı Güldür Güldür mü önde?

19 Haziran Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Afili Aşk, Güldür Güldür Show ve Kim Milyoner Olmak İster'in yayınlandığı günde hangi yapım daha çok reyting aldı?

12 Haziran Çarşamba reytingleri

12 Haziran Çarşamba reytingleri belli oldu. İlk bölümüyle yayınlanan 'Afili Aşk' dizisi ne kadar izlendi? İşte TOTAL, AB ve ABC1 reyting sonuçları!

Salı gününün kazananı kim oldu? İşte 11 Haziran Salı reyting sonuçları!

11 Haziran Salı gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Atv'nin yeni dizisi 'Kimse Bilmez' ilk bölümüyle izleyiciden geçer not almayı başarabildi mi?