17 Ağustos Çarşamba Reyting Sonuçları

17 Ağustos Çarşamba reyting sonuçları açıklandı. Masterchef Türkiye ve Kara Tahta gibi yapımlarda izlediğimiz günde reyting sıralaması nasıl oluştu?

16 Ağustos Salı Reyting Sonuçları

16 Ağustos Salı gününe ait reyting sonuçları açıklandı. İzleyiciler tarafından merak edilen reytinglerde nasıl bir sıralama oluştu.

14 Temmuz Perşembe Reyting Sonuçları

14 Temmuz Reyting reyting sonuçları hakkında internette fazlasıyla arama yapılıyor. İşte dün akşamın reyting sıralaması sizlerle.

22 Haziran Çarşamba Reyting Sonuçları

Gizli Saklı, Kara Tahta, Seversin ve Survivor All Star'ın yeni bölümüyle ekrana geldiği 22 Haziran Çarşamba reyting sonuçları belli oldu.

21 Haziran Salı Reyting Sonuçları

21 Haziran Salı gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Balkan Ninnisi, Senden Daha Güzel, Seversin ve Survivor gibi yapımların ekrana geldiği günde en çok izlenen hangisi oldu?

Reyting Sonuçları: 17 Ocak 2022 Pazartesi

Reyting sonuçları belli oldu. 17 Ocak 2022 Pazartesi günü yayınlanan dizi ve programlar reyting listelerinde günü hangi sırada tamamladı?

30 Kasım Salı 2021 Reyting Sonuçları

30 Kasım Salı reyting sonuçları belli oldu. Sana Söz, Evlilik Hakkında Her Şey, Masumlar Apartmanı, Destan dizilerinin ekrana geldiği günün sonuçları haberimizde!

4 Kasım 2021 Perşembe Reyting Sonuçları

4 Kasım 2021 Perşembe günü yayınlanan dizi, film ve televizyon programlarının reyting sonuçları açıklandı. İşte dünün reytingleri.

31 Ekim Pazar Reyting Sonuçları

31 Ekim Pazar reyting sonuçları belli oldu. Yargı, Teşkilat, Benim Hayatım ve Yalancılar ve Mumları dizilerinin ekrana geldiği Pazar gününde en çok izlenen dizi ne oldu?

1 Ekim 2021 Cuma Reyting Sonuçları

1 Ekim Cuma reyting sonuçları belli oldu. Arka Sokaklar, Yalancı, Aşk Mantık İntikam, Arka Sokaklar dizileri dünün reytinglerinde hangi sırada yer aldı?

30 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları

30 Eylül Perşembe reyting sonuçları belli oldu. Camdaki Kız, Bir Zamanlar Çukurova, Barbaroslar dizileri dünün reytinglerinde hangi sırada yer aldı?

29 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları

29 Eylül 2021 Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Sadakatsiz, Esra Erol'da, MasterChef, Kanunsuz Topraklar'ın yeni bölümlerinin ekrana geldiği Çarşamba gününde kim birinci oldu?

28 Eylül Salı Reyting Sonuçları

28 Eylül Salı reyting sonuçları belli oldu. Ada Masalı, Baht Oyunu, Masumlar Apartmanı ve Evlilik Hakkında Her Şey dizileri dünün reytinglerinde hangi sırada yer aldı?

Reyting nedir? Reytingler Nasıl hesaplanır? Ne işe yarar?

Reyting nedir, ne demektir? Reytingler nasıl belirlenmekte ve TOTAL, AB, ABC1 ne anlama gelmektedir? En önemli grup hangisidir?

27 Eylül Pazartesi Reyting Sonuçları

27 Eylül Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Kalp Yarası ve Yasak Elma dizilerinin ekrana geldiği günde reyting listelerinde hangi dizi veya program hangi sırada yer aldı?

26 Eylül Pazar Reyting Sonuçları

26 Eylül 2021 Pazar reyting sonuçları belli oldu. Yargı ve Teşkilat dizilerinin yeni bölümlerinin ekrana geldiği Pazar gününde kim birinci oldu?

25 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları

25 Eylül Cumartesi reyting sonuçları belli oldu. Kardeşlerim, Son Yaz ve Gönül Dağı dizilerinin yeni bölümlerinin ekrana geldiği Cumartesi gününde kim birinci oldu?

24 Eylül Cuma Reyting Sonuçları

24 Eylül Cuma reyting sonuçları belli oldu. Aşk Mantık İntikam, Arka Sokaklar ve Kırmızı Oda dizilerinin yeni bölümlerinin ekrana geldiği Cuma gününde kim birinci oldu?

23 Eylül 2021 Perşembe Reyting Sonuçları

TİAK'ın ölçümlediği 23 Eylül 2021 Perşembe reyting sonuçları belli oldu. Barbaroslar, Bir Zamanlar Çukurova, Camdaki Kız yarışında günün birincisi kim oldu?

22 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları

TİAK'ın ölçümlediği 22 Eylül 2021 Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Dünya Hali dizisinin yeni bölümüyle ekrana geldiği günün reytinglerinde zirvede hangi yapım yer aldı?