Güzel Oyuncu Serra Arıtürk Kulüp Dizisine Katıldı

Aynı zamanda şarkıcılık da yapan güzel oyuncu Serra Arıtürk Netflix’te yayınlanacak Kulüp Dizisinde Keriman karakterini canlandıracak.

Kanal D’de Yayınlanan Aşkın Tarifi Final Kararı Aldı

Kanal D ekranlarında yaz dizisi olarak seyirciyle buluşmaya başlayan ve şu ana kadar 10 bölüm ekrana gelen dizinin 13. bölümde final yapmasına karar verildi.

Neslihan Atagül'den eşi Kadir Doğulu ile ilgili çarpıcı açıklama!

Neslihan Atagül'den eşi Kadir Doğulu ile ilgili çarpıcı açıklama! Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu'nun çok konuşulan kareleri hakkında konuştu.

Aşkın Tarifi setinde doğum günü kutlaması

Aşkın Tarifi yaz sezonunun en iddialı dizilerinden biri olarak yoluna devam ediyor. Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün başrolde olduğu Aşkın Tarifi setinde doğum günü kutlaması…

Aşkın Tarifi 5. Bölüm izle

Aşkın Tarifi 5. Bölüm izle; Aşkın Tarifi 5. Bölüm 5 Temmuz Pazartesi akşamı ekranda olacak. Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün başrolde olduğu Aşkın Tarifi 5. Bölüm izle!

Aşkın Tarifi 3. bölüm izle

Aşkın Tarifi 3. bölüm izle; Aşkın Tarifi 3. Bölüm 21 Haziran Pazartesi akşamı yayında olacak. Yeni dizi Aşkın Tarifi 3. bölüm izlemek için bağlantıyı kullanın!

Aşkın Tarifi 1. Bölüm izle

Aşkın Tarifi 1. Bölüm izle; Aşkın Tarifi 1. Bölüm 7 Haziran Pazartesi seyirciyle buluşuyor. Merakla beklenen Aşkın Tarifi ilk bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Aşkın Tarifi için Kadir Doğulu'dan kebap şov!

Yeni dizi Aşkın Tarifi setten gelen renkli görüntülerle de dikkat çekiyor. Akın Tarifi başrolde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk var. Aşkın Tarifi için Kadir Doğulu'dan kebap şov!

Aşkın Tarifi dizisinin konusu nedir? Aşkın Tarifi oyuncu kadrosunda kimler var?

Yaz sezonuna iddialı girmeye hazırlanan Aşkın Tarifi dizisinden ilk görüntüler geldi. Aşkın Tarifi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Aşkın Tarifi ile ilgili tüm detaylar…

Atakan Yılmaz'ın yeni projesi belli oldu

Ekranın sevilen isimlerinden Atakan Yılmaz da yeni başlayacak yaz dizilerinden biriyle anlaşma sağladı. Başarılı Atakan Yılmaz'ın yeni projesi belli oldu! İşte o dizi…

Serra Arıtürk Aşkın Tarifi Dizisinin Başrolü Oldu

Kanal D ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak ve merakla beklenen dizilerden biri olan Aşkın tarifi dizisinde Kadir Doğlu’nun partneri belli oldu.