Show TV yeni dizisi Üç Kuruş'u duyurdu! 'Yüzleşmeye hazır mısın?'

İçerde, Alev Alev ve Çukur dizilerinin ardından pazartesi günleri Show TV’de yayınlanacak olan yeni dizisi ‘Üç Kuruş’ izleyicilerle buluşmak için gün sayıyor.

Aziz Dizisinin Konusu Ve Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Sezonun yeni dizilerinden biri olan ve 03 Medya tarafından Show Tv için hazırlanan dönem dizisi Aziz’in tam oyuncu kadrosu ve hikayesi belli oldu.

Show Tv’nin Yeni Dizisi İçimizden Biri Bu Akşam Başlıyor! Peki Dizide Kim Kimdir?

Süreç Film tarafından hazırlanan İçimizden Biri bu akşam Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Peki dizinin hikayesi ne ve dizide hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor?

Show Tv’nin Yeni Dizisi Yalancı’nın Yayın Tarihi Belli Oldu

Süreç Film tarafından hazırlanan ve yeni sezonda Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan iddialı dizi Yalancı ilk bölümüyle 17 Eylül Cuma akşamı yayınlanacak.

Bu hafta tam 6 dizi başlıyor

Bu hafta tam 6 dizi yeni sezona merhaba diyecek. Yaz sezonunun bitmesiyle birlikte yeni sezon dizileri ve sezon arasında olan diziler yavaş yavaş ekrana dönüyor. İşte o diziler!

Ekin Koç Üç Kuruş Dizisinde Ahmet Rıfat Şungar ile Görüşülüyor

Show Tv’de Çukur’un yerine düşünülen Üç Kuruş Dizisi için Ekin Koç’la anlaşmaya varıldı. Dizi için genç oyuncu Ahmet Rıfat Şungar ile de görüşülüyor.

Usta Oyuncu Burak Altay Üç Kuruş Dizisi’nde Rol Alacak

Show Tv ekranlarında yeni yayın döneminde ekrana gelecek yeni dizi Üç Kuruş için çalışmalar hızlandı. Dizinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha eklendi.

Uzak Şehrin Masalı’nın Tanıtımı Yayınlandı

Show Tv ekranlarında yeni yayın dönemine ekrana gelecek Uzak Şehrin Masalı adlı dizinin fragmanı yayınlandı. Dizinin fragmanı heyecanla karşılandı.

Hazal Subaşı Yeni Sezonda Hangi Dizide Rol Alacak?

Son dönemin genç ve güzel oyuncularından Hazal Subaşı yeni sezonda hangi diziyle seyirci karşısına çıkıyor? İşte bunun cevabı!

Aziz Dizisi’nin Efnan’ı Simay Barlas Oldu

Show Tv ekranlarında yeni yayın döneminde ekrana gelecek iddialı dizi Aziz’in kadrosuna son olarak Zalim İstanbul dizisinde rol alan güzel oyuncu Simay Barlas dahil oldu.

Aziz Dizisinin Oyuncu Kadrosuna Yeni Oyuncu

O3 Medya tarafından Show Tv için hazırlıkları süren ve yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan yeni dizi Aziz’in kadrosuna Ayten Soykök dahil oldu.

Toygan Avanoğlu Güldür Güldür Show’da

Ekranların sevilen yapımlarından olan Show Tv ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show ilk bombasını patlattı. Toygan Avanoğlu Güldür Güldür Show’da!

Güldür Güldür Show'a bomba isim!

Show Tv'nin kahkaha tufanı eğlence programı Güldür Güldür Show'a bomba gibi bir isim katıldı. Güldür Güldür Show'un yeni ismi herkesi şoke edecek..

Show Ana Haber’in Yeni Sunucusu Dilara Gönder Kimdir?

Ece Üner’in istifa etmesiyle Show Ana Haber’in koltuğuna oturacak isim belli oldu. Dilara Gönder yeni sezonda Show Ana Haberi sunacak. Peki Dilara Gönder kimdir?

Ekin Koç Hangi Diziyle Ekranlara Dönüyor?

Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu’da Melik Sencer karakterini canlandıran başarılı oyuncu Ekin Koç hangi diziyle ekranlara dönüyor?

Aziz dizisinde Murat Yıldırım'ın partneri belli oldu

Yeni dizi Aziz'de Murat Yıldırım'ın partneri merak ediliyordu. Aziz'le anlaşan güzel oyuncu yeni sezonda ekranda olacak. Aziz dizisinde Murat Yıldırım'ın partneri belli oldu.

Murat Yıldırım'ın başrolde olduğu Aziz'e yeni bir oyuncu daha katıldı

Yeni sezonda ekrana gelmeye hazırlanan Aziz dizisinin kadrosu genişliyor. Murat Yıldırım'ın başrolde olduğu Aziz'e yeni bir oyuncu daha katıldı.

Show Tv'nin yeni dizisi Yalancı okuma provalarına başladı

Çukur, Arıza gibi birçok başarılı diziye ev sahipliği yapan Show TV'de bu sefer bir uyarlama dizi için start verildi. Yalancı oyuncuları okuma provalarına başladı.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Sezonu Açıyor

Kanallar yeni sezonu açmaya başladılar. Özellikle gün içinde yayınlanan programlar seyirciyle daha önce buluşmaya başladı. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’de sezonu açıyor.

Show Tv’nin Yeni Dizisi İçimizden Biri Sete Çıkıyor

Show Tv’nin yeni sezondaki iddialı yapımlarından biri olan ve Süreç Film tarafından hazırlanan İçimizden Biri sete çıkmak için gün saymaya başladı.