Üç Kuruş 10. bölüm izle

Üç Kuruş 10. bölüm izle: Show TV'nin Üç Kuruş dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full izlemek için tüm detaylar sizlerle.

Aziz 9. Bölüm İzle

Aziz 9. Bölüm İzle; Show Tv ekranlarında yayınlanan ve bu akşam 9. Bölümüyle ekrana gelen Aziz Dizisinin yayınlanan 9. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Show Tv’nin Yeni Dizisi Oğlum’un İlk Tanıtımı Yayınlandı

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve Ay Yapım tarafından hazırlanan yeni dizi Oğlum’un ilk tanıtımı yayınlandı. Dizide Canan Ergüder başrolü oynuyor.

Oğlum Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Şu sıralar seyircinin merakla beklediği ve Ay yapım tarafından Show Tv için hazırlıkları süren Oğlum Dizisinde hangi oyuncular yer alıyor ve dizinin konusu ne? İşte cevabı!

7 Ocak Cuma diziler neden yok? Yeni bölümler ne zaman yayınlayacak?

Yılbaşı nedeni ile  bir haftadır dizilerin yeni bölümleri yayınlanmıyor.İzleyici 7 Ocak Cuma akşamı dizileri yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağını merak ediyor

Baba Dizisinde Kim Kimdir?

Show Tv ekranlarında hazırlıkları süren ve merakla beklenen Baba Dizisinde oyuncular ve karakterleri netleşmeye başladı. İşte Baba dizisinde kim kimdirin cevabı!

Başrol oyuncusu korona oldu Üç Kuruş dizisinin çekimleri durdu

Uraz Kaygılaroğlu'nun ve dizinin iki yönetmeninin koronavirüse yakalanıp karantinaya girmesiyle Üç Kuruş'un yeni bölüm çekimleri ertelendi

Oğlum dizisi Zeynep (Songül Öden) kimdir?

Show TV'de yeni başlayacak olan Oğlum dizisi için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Oğlum dizisi Zeynep (Songül Öden) kimdir?

Oğlum Dizisi Tuğrul (Feyyaz Duman) Kimdir?

. 2022 Ocak ayında yayınlanacak olan Oğlum dizisi, biri 6 diğeri 12 yaşında Cem ve Kaan adlı iki çocuğun hikayesini ekrana getirecek. Kadroya son olarak Feyyaz Duman katıldı

Üç Kuruş 9. bölüm izle

Üç Kuruş 9. bölüm izle: Üç Kuruş dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar sizlerle.

Baba Dizisi Nerede Çekiliyor? Reşat Paşa Konağı’na Nasıl Gidilir?

Show Tv'de fragmanı yayınlanmaya başlayan ve oldukça heyecan ve merak uyandıran Baba dizisinin çekim mekanları nerede? Dizinin mekanı olan Reşat Paşa Konağı’na nasıl gidilir?

Aziz dizisi Efnan (Simay Barlas) Kimdir?

Aziz dizisiyle yıldızı parlayan Simay Barlas, Efnan karakteriyle hayran kitlesini artırdı. İzleyici tarafından merak edilen genç oyuncu yaşadığı değişimle şaşkınlık uyandırdı

Aziz 8. bölüm izle

Aziz 8. bölüm izle: Aziz dizisinin 24 Aralık Cuma ekrana gelen yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak bu sayfa üzerinden izleyin.

Aslı Hünel, yeni programı Gelin Evi’ni anlattı

Uzun süre programın sunucusu belli olmayan ve birkaç denemeden sonra nihayet Aslı Hünel’de karar kılınan Gelin Evi ilk bölümüyle ekrana dönüş yaptı.

Üç Kuruş 8. bölüm izle

Üç Kuruş 8. bölüm izle: Show TV'nin ilgi gören dizisinin yeni bölümünü full bir şekilde izlemek için tüm detaylar sizlerle.

Baba dizisinin konusu nedir?

Ülkemizde yayınlanan Baba ocağı, Baba Evi, Üvey Baba ve Süper Baba gibi dizilere bir yenisi daha ekleniyor. Show TV'den dizi severleri heyecanlandıracak yeni bir yapım haberi geldi

Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın Yeni Dizisi Baba’nın İlk Tanıtımı Yayınlandı

Show Tv yeni yıla iddialı bir projeyle giriyor. Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın başrolünde yer alacağı Baba’nın ilk tanıtımı yayınlandı.

Aziz 7. Bölüm İzle

Aziz 7. Bölüm İzle; 17 Aralık Cuma akşamı 7. bölümüyle ekrana gelen Aziz'in yayınlanan 7. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Üç Kuruş’un Leyla’sı Aslıhan Malbora soyadının hikayesini anlattı

Show Tv’de başlayan Üç Kuruş dizisindeki Leyla rolüyle adından sıkça söz ettiren Aslıhan Malbora, ilginç soyadının hikayesini anlattı

Üç Kuruş 7. bölüm izle

Üç Kuruş 7. bölüm izle: Üç Kuruş dizisi yeni bölümüyle ekrana geliyor. Tek parça ve full olarak izlemek için tüm detaylar.