Teşkilat 24. bölüm izle

Teşkilat 24. bölüm izle: Teşkilat dizisinin bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

21 Kasım 2021 Pazar Reyting Sonuçları

21 Kasım Pazar gününe ait reyting sonuçları yayınlandı. Yargı, Teşkilat ve Elbet Bir Gün dizilerinin yeni bölümleriyle ekrana geldiği Pazar gününün reytingleri haberimizde!

Ünlü Oyuncu Gürkan Uygun 3. Kez Baba Oldu

Oyuncu dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan usta oyuncu Gürkan Uygun üçüncü kez babalık heyecanını yaşadı. Gürkan Uygun’un iki erkek bir kız çocuğu var.

Teşkilat 23. Bölüm İzle!

İntikam peşinde koşan eski Mit'çi Yıldırım planlarına devam eder. Yabancı büyükelçilerle görüşme yapan Yıldırım, Doğu Akdeniz’de Türkiye’yi zor duruma düşürecek bir plan hazırlar

Teşkilat 22. Bölüm İzle!

Ariel’in bertaraf edilmesiyle Şirket’in gözünden düşen Yıldırım, İsrail’de yaşananların intikamını almak ister. Ceren’in para dolu bir çanta bıraktığı adam Yağmur'u kaçırır.

Teşkilat oyuncusu Çağlar Ertuğrul en büyük hedefini açıkladı

Zorlu PSM’nin sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”ye katılan Çağlar Ertuğrul, hakkında merak edilen konulara değindi.

Teşkilat 21. Bölüm İzle

Teşkilat 21. Bölüm İzle; 7 Kasım Pazar akşamı 21. Yeni bölümüyle ekrana gelen Teşkilat’ın yayınlanan 21.bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Teşkilat 20. Bölüm İzle!

Saldırının planlayıcısı Ariel’e ulaşmak için İsrail'e giden ekip, hapiste bulunan Ariel’in eski şoförünü ele geçirmek ister. Hapishaneye sızan Ekip, şoförü ele geçirebilecek mi? 

Teşkilat 19. Bölüm İzle

Teşkilat 19. Bölüm İzle; 24 Ekim Pazar akşamı 19. yeni bölümüyle ekrana gelen Teşkilat Dizisinin yayınlanan 19. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Efsane Başkan Teşkilat'a geri döndü!

Rahatsızlanarak Teşkilat dizisine ara veren Mesut Akusta, 19. bölüm itibariyle dizide yer alacak. Canlandırdığı efsane başkanın Teşkilat'a dönmesi dizi severleri heyecanlandırdı

Teşkilat Zehra diziden ayrılıyor mu?

Teşkilat Zehra diziden ayrılıyor mu? Trt 1 Teşkilat dizisinde üzücü ayrılık. Teşkilat dizisi Zehra neden gitti? Teşkilat dizisi yeni bölüm izle.

Teşkilat 17. Bölüm İzle

Teşkilat 17. Bölüm İzle; 10 Ekim Pazar akşamı 17. Yeni bölümüyle ekrana gelen Teşkilat Dizisinin yayınlanan 17. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Teşkilat 16. Bölüm İzle

Teşkilat 16. Bölüm İzle; 3 Ekim Pazar akşamı 16. Yeni bölümüyle ekrana gelen Teşkilat’ın yayınlanan 16. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Teşkilat dizisine bomba transfer!

TRT1‘in aksiyoner dizisi ‘Teşkilat’ın ikinci sezonu baaşlıyor. Bu hafta sonu başlayacak olan diziye Gürkan Uygun ve Hakan Boyav’dan sonra Turgut Tunçalp katıldı.

Hakan Boyav’ın Yeni Dizisi Belli Oldu

Usta oyuncu Hakan Boyav sezona bomba gibi bir diziyle başlıyor. Oyuncu Teşkilat’a seyircinin heyecanla takip edeceği bir karakter olarak çıkıyor.

TRT 1’in Teşkilat’ına Yeni İsim

TRT 1 ekranlarının ikinci sezonunda olan ve sevilen dizisi Teşkilat oyuncu kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Turgut Tunçalp dizide İstihbaratçı Halit karakterini canlandıracak.

Teşkilat'ın yeni sezon afişi yayınlandı!

Geçtiğimiz sezona damga vuran ve ikinci sezonunda da iddiasını sürdüren Teşkilat dizisinin yeni sezon afişi dizi severlerin beğenisine sunuldu.

Teşkilat Dizisine Güçlü Rakip Geldi!

Yeni sezonda diziler başlarken diziler arası rekabet artıyor. Teşkilat dizisinin karşısında Pazar akşamları çok güçlü bir rakip var

Teşkilat'a katılan Gürkan Uygun'dan kötü haber!

Çarpıcı isimlerle kadrosunu güçlendiren Teşkilat dizisi önce başrol oyuncusunun hastalığıyla sarsıldı. Şimdi de diziye yeni katılan Gürkan Uygun ve iki yönetmen koronaya yakalandı.

Mesut Akusta'nın eşi Şafak Özbir duygularını anlattı!

Mesut Akusta son durumu. Mesut Akusta'nın eşi kimdir? Şafak Özbir kimdir? Mesut Akusta'nın hastalığı nedir? Mesut Akusta kimdir?