Deniz Baysal Yurtcu Teşkilat dizisindeki dövüş sahnelerini anlattı

3. Sezon ilk bölümüyle reytinglerde birinci olan Teşkilat dizisi aksiyon sahnelerindeki iddiasını bir kez daha ortaya koydu Dövüş sahneleri 3. sezonunda da artarak devam ediyor.

Teşkilat’ın Yeni Oyuncusu Murat Yıldırım’ın Canlandırdığı Ömer Kimdir?

TRT 1 ekranlarında 3. Sezonuyla ekrana gelecek olan başarılı ve reytingi yüksek dizi Teşkilat’ın yeni karakteri Ömer Atmaca kimdir?

Teşkilat yeni sezon hikayesi belli oldu

TRT 1 dizisi Teşkilat 3. Sezonuna 3 Ekim Pazar günü başlıyor Teşkilat, aksiyon ve duygu dolu üçüncü sezonuna yenilenen hikayesi ve kadrosuyla dikkat çekmeye hazırlanıyor

Teşkilat Dizisi 3. Sezonuyla 2 Ekim’de başlıyor

TRT 1 ekranlarında Pazar akşamlarına damgasını vuran ve seyirciyi ekran başına kilitleyen Teşkilat 3. Sezonuyla ve yeni bölümleriyle 2 Ekim’de yeniden başlıyor.

Murat Yıldırım'ın Dahil Olduğu Teşkilat Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

TRT 1 ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan ve Pazar akşamları seyirciyle buluşan Teşkilat’ın yeni sezon fragmanı yayınlanmaya başlandı.

Murat Yıldırım’lı Teşkilat’tan ilk kareler geldi

Ölümsüz yedi kahramanın vatan uğruna verdiği mücadeleyi TRT ekranlarına taşıyan ve aksiyon sahneleriyle izleyiciyi etkileyen Teşkilat’ın yeni sezonunda adrenalin dozu artıyor

Teşkilat Dizisine Üç Yeni İsim Katıldı

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat 3. Sezonuna büyük değişikliklerle başlıyor. Dizinin castı baştan aşağı yenilenirken diizye üç yeni isim daha katıldı.

Teşkilat’ın Başarılı Oyuncusu Kuruluş Osman’a Katıldı

Teşkilat dizisinde iki sezon boyunca Hulki karakterini canlandıran başarılı oyuncu Nihat Altınkaya Atv’nin Kuruluş Osman Dizisine transfer oldu.

Teşkilat Dizisine Flaş Oyuncu

TRT 1 ekranlarının başarılı ve reytingi bol dizisi Teşkilat kadrosuna başarılı ve güzel oyuncu Seren Deniz Yalçın katıldı.

Teşkilat’ta Çağlar Ertuğrul’un Yerine Murat Yıldırım Geliyor İddiası! İşte Bomba Transfer

TRT1’in reytingi yüksek dizisi Teşkilat’ın başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul’un diziden ayrılması ile yerine gelecek isim belli oldu! İşte Aziz dizisinden gelen bomba transfer

Teşkilat dizisine bomba transferler!

TRT1 dizisi Teşkilat 2 sezondur pazar akşamlarına damga vurdu 3. sezonunda da TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan diziye usta oyuncular dahil oldu

Teşkilat'ta Çağlar Ertuğrul'un Yerine Gelecek İsim Belli Oldu

TRT 1 ekranların sevilen ve heyecanı ve reytingi bol dizisi Teşkilat’tan ayrılan Çağlar Ertuğrul’un yerine geçecek isim belli oldu.

Teşkilat'tan Ayrılan Çağlar Ertuğrul Yerine Atakan Arslan mı Geliyor?

Teşkilat’tta serdar karakterini canlandıran Çağlar Ertuğrul’un ayrılmasıyla bu oyuncunun yerine ünlü Survivor Atakan Arslan’ın geçeceği iddia edildi.

Çağlar Ertuğrul Teşkilat'tan Neden Ayrıldı?

TRT 1 ekranlarının sevilen aksiyon dizisi Teşkilat’ta Serdar karakterini canlandıran Çağlar Ertuğrul diziden neden ayrıldığını açıkladı.

Teşkilat’tan Ayrılan Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal İle Bir Film Senaryosu Hazırlığında

TRT1’de rol alan Teşkilat dizisinden ayrılan Çağlar Ertuğrul, başrolünü paylaştığı Deniz Baysal’ın da içinde rol alacağı bir film projesi için hazırlık yapıyor. işte detaylar…

Çağlar Ertuğrul’dan Teşkilat'a Duygusal Veda

TRT 1 ekranlarında iki sezondur Pazar akşamları yayınlanan ve reytinglerde ilk sıralarda yer alan Teşkilat’ın başrolü Çağlar Ertuğrul diziye veda etti.

Öykü Çelik ve Ali Ersan Duru TRT Dizisinde Buluştu!

Güzel oyuncu Öykü Çelik ve oyuncu Ali Ersan Duru aynı projede buluşuyor. İki başarılı ismin yeni projeleri ne oldu? Öykü Çelik hangi dizide? Ali Ersan Duru hangi dizide?

Çağlar Ertuğrul Teşkilat dizisinden ayrıldı mı?

Final sahnesinde bombanın patlamasıyla  karakterlerin ölüp ölmediği belli olmadı Yapımcı şirket Serdar karakterine hayat veren Çağlar Ertuğrul’un diziye veda ettiğini duyurdu

Ünlü yapımcı Serkan Polat dizi sektörünün yeni cazibe merkezini açıkladı      

Ankara’da çekilen birçok film projesinde yapımcı ve menajerlik yapan Serkan Polat, Ankara’nın dizi ve film yapımında 2. Sıraya yerleşmesinin tanıtımlar sayesinde olduğunu belirtti

Teşkilat finalinde 4 oyuncu kadrodan ayrıldı

Sevilen dizi Teşkilat finalinde beklenmedik ayrılıklar yaşandı. Teşkilat kadrosundan 4 oyuncu ayrıldı. Teşkilat yeni sezonda Serdar olacak mı? İşte Teşkilat'la ilgili tüm detaylar…