Yalı Çapkını Dizisine Başarılı Bir Oyuncu Daha Katıldı

Son dönemin başarılı ve güzel oyuncularından Öznur Serçeler Star Tv’nin yeni yayın dönemindeki iddialı dizisi yalı çapkını dizisinde rol alacak.

Yalı Çapkını Dizisine Flaş Bir Oyuncu ‘Buçe Buse Kahraman’ Dahil Oldu

Star TV’nin OGM Pictures imzalı Afra Saraçoğlu’lu Yalı Çapkını’dizisine flaş bir isim dahil oldu. Merakla beklenen dizinin yeni oyuncusu kim hangi role hayat verecek işte detaylar…

Baba Dizisinden Ayrılan Beril Pozam ‘Yalı Çapkını’ Dizisinde

Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın başrollerini paylaştığı Show TV’nin Baba dizisinde Sevil Öztürk karakterine hayat veren Beril Pazam’ın Star TV’nin yeni dizisi ‘Yalı Çapkını’nda!

Gülçin Santırcıoğlu ‘Yalı Çapkını’ Dizisinde!

Güzel oyuncu Gülçin Santırcıoğlu son olarak Hercai dizisinde rol almıştı, uzun bir aradan sonra OGM Pictures imzalı Star TV ekranlarının yeni dizisi ‘Yalı Çapkını’ dizisinde…

Yalı Çapkını Dizisinin Kadrosuna Flaş İsimler Dahil Oldu!

OGM Pictures imzası taşıyan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrollerini oynadığı Star TV’nin ‘Yalı Çapkını’ adlı yeni dizisi kadrosuna yeni flaş isimler dahil oldu

Antepli Dizisinin Yeni Adı Yalı Çapkını Oldu

OGM Pictures tarafından Star Tv için hazırlanan ve eylül sezonunda ekrana gelecek Antepli dizisinin adı değişti ve yeni adı Yalı Çapkını oldu.

Yalı Çapkını Dizisi Oyuncuları Kim? Konusu Ne? Ne Zaman Başlayacak?

OGM Pictures imzası taşıyan Star TV’nin dizisi ‘Yalı Çapkını’nın oyuncu kadrosunda kimler var? Merak ediliyor. Yalı Çapkını dizisi konusu ne? Oyuncuları kim? Ne zaman başlayacak?

Ünlü Oyuncu Çağatay Ulusoy Ekranlara Dönüyor

Başarılı ve genç oyuncuların başında gelen Çağatay Ulusoy ekran suskunluğunu bozuyor. Uzun zamandır ekranlarda olmayan oyuncu Tv 8 ile anlaştı.