21 Nisan Perşembe 2022 Reyting Sonuçları

21 Nisan Perşembe 2022 Reyting Sonuçları
Reyting sonuçları belli oldu. 21 Nisan 2022 Perşembe günü yayınlanan dizi ve programlar reyting listelerinde günü hangi sırada tamamladı?

21 Nisan reyting sonuçları açıklandı. Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen 14 Nisan Perşembe reyting sonuçları belli oldu. Açıklanan verilere göre dünün reyting birincisi hangi dizi oldu? İşte 21 Nisan 2022 Perşembe gününün reyting sıralaması...

DÜN HANGİ DİZİ VE PROGRAM YAYINLANDI?

Perşembe günü Kanal D’de Camdaki Kız, Fox’ta Mahkum, Atv’de Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleriyle ekranlara gelen yapımlar arasında oldu. TV8'de ise finale sayılı günlerin kaldığı nefes kesen Survivor All Star yeni bölümüyle yine izleyiciyi ekran başına kilitledi. TRT 1’de yayınlanan Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisi ise  yeni bölümüyle sevenlerinin karşısına çıktı. Bu birbirinden iddialı yapımlar arasında hangisi reytinglerde ilk sıraya yerleşti?

21 Nisan Perşembe reyting sonuçları, total, ab ve abc1 izleyici grupları olmak üzere sizlerle paylaştık. 

21 NİSAN PERŞEMBE REYTİNGLERİ

TİAK tarafından alınan karar doğrultusunda reyting sonuçlarını ilk 100 ve ayrıntılı olarak paylaşamıyoruz. O nedenle aşağıdaki tablolar üzerinden hangi yapımın hangi sırada yer aldığını ilk 10 sıralama olarak görebilirsiniz.

TOTAL İLK 10

Total izleyici grubunda dün Fox TV ekranlarında yayınlanan Mahkum en çok izlenen olurken, TV8'de yine heyecan dolu dakikalar yaşatan 'Survivor All Star' ikinci oldu.  ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova ise üçüncü oldu. Listenin devamı ise şöyle oluştu; Camdaki Kız dördüncü, Selçuk Tepeli ile Ana Haber beşinci Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı yedinci sıraya yerleşen yapımlar arasında oldu.

AB İLK 10

AB izleyici grubunda zirvede yer alan yapım Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi oldu. Mahkum dizisi ikinci, Survivor All Star ise üçüncü sırada yer aldı.

ABC1 İLK 10

21 Nisan Perşembe reyting sonuçlarına göre ABC1’de de AB grubuna yakın sonuçlar oluşsa da en çok izlenen yapım değişti. Camdaki Kız, AB’de olduğu gibi ABC’de de birinci sırada günü tamamladı. Survivor ikinci oldu. Mahkum üçüncü olurken Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber günü dördüncü sırada tamamlayan yapım oldu.

22-04-2022
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar