22 Haziran 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

22 Haziran 2023 Perşembe Reyting Sonuçları
Dizilerin yaz sezonu nedeniyle final yapmasıyla yalnız kalan Gülcemal dizisinin zirveyi kaptığı 22 Haziran Perşembe günü reyting sonuçları açıklandı.

Diziler, yarışma programları ve haber bültenleri arasındaki yarışın sürdüğü 22 Haziran 2023 Perşembe reyting sonuçları merak ediliyor. Gülcemal, Masterchef All Star, Kendi Düşen Ağlamaz, Müge Anlı'nın kıyasıya yarışına sahne olan 22 Haziran 2023 günü yayınlanan programların ekran yarışında reyting sonuçları nasıl şekillendi? Gün sonunda hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı yarışmalar ve haber bültenlerinin listeye girmek için çırpındığı reyting sonuçları haberimizin detaylarında.

22 Haziran 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

Gülcemal, Masterchef All Star, Kendi Düşen Ağlamaz, Müge Anlı gibi programalrının izleyiciyle buluştuğu 22 Haziran tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. 

Gülcemal bayrağı kaptı

Dizilerin yaz sezonu nedneiyle final yapmasıyla yalnız kalan Gülcemal dizisinin zirveyi kaptığı 22 Haziran Perşembe günü Total'de 2. sırada Atv’de yayınlanan “Müge Anlı İle Tatlı Sert”, 3.sırada TRT1’in yeni dizisi “Kendi Düşen Ağlamaz” yer aldı. Sonucu en çok merak edilen reyting ölçümü olan AB'de ise 1.sırada TV8’de yayınlanan “Masterchef Türkiye All Star”, 2.sırada TRT1’in yeni dizisi “Kendi Düşen Ağlamaz”, 3.sırada “Gülcemal” yer aldı.

 

23-06-2023
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar