23 Eylül Pazartesi Reyting Sonuçları

23 Eylül Pazartesi Reyting Sonuçları
23 Eylül Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Dün tüm kategorilerde en çok izlenen dizi Çukur oldu. İşte ayrıntılı dünün reytingleri!

23 Eylül Pazartesi reyting sonuçları açıklandı. Haftanın en çok izlenen Çukur, Yasak Elma, Zalim İstanbul ve Vuslat dizilerinin ekrana geldiği Pazartesi gününün reyting sonuçları günün en çok araştırılan başlıkları arasında yer alıyor. Geçen hafta Pazartesi günü tüm kategorilerde günün en çok izlenen dizisi Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur olmuştu. Sezona iddialı bir başlangıç yapan dizi bu hafta da aynı başarıyı sürdürebildi mi? Dünün reytingleri haberimizde!

TÜM KATEGORİLERDE GÜNÜN EN ÇOK İZLENENİ 'ÇUKUR' OLDU

Başrolünü Aras Bulut İynemli'nin üstlendiği Show TV'nin en çok izlenen dizisi Çukur dün (23 Eylül) 69. yeni bölümüyle ekrana geldi.

Tüm kategorilerde günü birinci sırada tamamlayan dizi geçtiğimiz günlerde ölümüyle tüm Türkiye'yi üzüntüye boğan Neslican Tay'ı da unutmadı. Duvar yazılarıyla gündeme ince göndermeler yapan dizinin bir sahnesinde duvar yazısında "Gerçek zaferler asla pes etmeyenlerindir. #NeslicanTay Çukur'a umut oldun. Seni asla unutmayacağız" yazdığı görüldü.

GÜNÜN DİĞER SONUÇLARI

Yasak Elma; Günün diğer en çok izlenen dizisi ise Fox TV'de yayınlanan Yasak Elma oldu. Dün 50. yeni bölümüyle izleyenlere keyifli dakikalar yaşatan dizi TOTAL ve AB kategorilerinde günü üçüncü sırada tamamlarken en yakın rakibi Fatih Portaka ile Fox Ana Haber oldu.

Zalim İstanbul; Kanal D'de geçtiğimiz sezonun son haftalarında ekrana gelmeye başlayan ancak kısa sürede başarılı senaryosu ve oyuncu kadrosuyla izleyicinin beğenisini kazanmayı başaran Zalim İstanbul dizisi 12. yeni bölümüyle ekrandaydı. TOTAL'de altıncı sırada yer alan dizi AB'de günü dokuzuncu sırada tamamladı.

Çocuk; Star ekranının yeni dizisi Çocuk dün 3. yeni bölümüyle ekrana geldi. İlk bölümüyle oldukça iyi izlenme oranları elde eden dizi sezon dizilerinin başlamasıyla birlikte reytinglerde bir kaç sıra düşüş yaşasa da tüm kategorilerde ilk 10'da kendine yer bulabildi. Dizi TOTAL'de 3.75, AB'de ise 3.56 izlenme oranıyla günü sekizinci sırada tamamlayan yapım oldu.

24-09-2019
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler