23 Mart 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

23 Mart 2023 Perşembe Reyting Sonuçları
Bir perşembe klasiği haline gelen Camdaki Kız, Fox Haber ve Al Sancak sıralaması 23 Mart Perşembe günü yayınlanan reyting sonuçlarına yansıdı. Yeni dizi Yüz Yıllık Mucize 6. oldu.

Ramazan ayının ilk günü olan 23 Mart 2023 Perşembe günü televizyonlarda ramazana özel programlar başladı. Bunun yan ısıra perşembe günleri yayınlanan Camdaki Kız, Al Sancak, Aldatmak ve Yüz Yıllık Mucize dizileri de izleyici karşısına çıktı. Yapımcıların en çok merak ettiği 23 Mart Perşembe günü ilk 3 sıralama Camdaki Kız, FOX Haber ve Al Sancak şeklinde sıralandı. Yeni başlayan dizi Yüz Yılık Mucize ise 6. Olarak ilerisi için umut verdi. İftar ve sahur programlarının de ilk ona girdiği  23 Mart Perşembe gününün reyting listeleri haberimizin detaylarında.

23 Mart 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

Bir perşembe klasiği haline gelen Camdaki Kız, Fox Haber ve Al Sancak sıralaması 23 Mart Perşembe günü yayınlanan reyting sonuçlarına yansıdı. Uzun bir süre perşembe günlerinin birincisi olan Camdaki ız sürpriz yapmayarak her üç kategoride de zirveyi rakibi Al Sancak’a bırakmadı. En çok merak edilen Total'de birinci sırayı Camdaki Kız alırken onu Atv Ana Haber ve üçüncü sırayı alan Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber izledi.

Yüz Yıllık Mucize iyi başladı

Sıra dışı konusuyla ve usta isimlerden oluşan kadrosuyla reytingi en çok merak edilen yeni dizi Yüz Yıllık Mucize ilk bölümüyle dün akşam izleyiciyle buluştu. AB'de 6. Olarak yapımcısını sevindiren Yüz Yıllık Mucize Star Tv izleyicisinden tam not almayı başardı. AB’de sıralama ise Camdaki Kız, Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber ve TRT1 dizisi Al Sancak şeklinde gerçekleşti.

Al Sancak reytinglerde yükseliyor

TRT1’in aksiyon ve dram dizisi Al Sancak her hafta yükselen grafiğini bu hafta da sürdürdü ve tüm kategorilerde 3. Olarak zirveye göz kırptı. Camdaki Kız ile olan rekabetini sürdüren Al Sancak dizsininim 3. Olduğu 20+ABC1 grubunda ise ilk sırayı Camdaki Kız alırken onu her zamanki rakibi Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber izledi. Gün sonunda reyting tabloları şu şekilde oluştu.

Not: TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.

24-03-2023
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar