27 Nisan 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları

27 Nisan 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları
27 Nisan Çarşamba günü yayınlanan dizi ve televizyon programlarının reyting sonuçları belli oldu. Kuruluş Osman, Annenin Sırrıdır Çocuk, Sadakatsiz hangi sırada yer aldı?

27 Nisan Çarşamba günü ekrana gelen dizi ve programların reyting sonuçları açıklandı.

Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından günlük ölçümlenen izlenme verilerine göre dünün en çok izlenen yapımı belirlendi. Kuruluş Osman, Sadakatsiz, Oğlum ve Kara Tahta'nın yeni bölümüyle yayınlandığı Çarşamba gününe yeni bir dizi daha eklendi. TV8'de ilk bölümüyle yayınlanan 'Annenin Sırrıdır Çocuk' dizisi reytinglerde ne yaptı? İşte dünün reyting sonuçları.

Total izleyici grubunda dün en çok izlenen yapım Atv'de yayınlanan 'Kuruluş Osman' oldu. 'Kuruluş Osman (Ozet)' ikinci, 'Sadakatsiz' üçüncü, 'Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber' dördüncü olurken 'Annenin Sırrıdır Çocuk'  ise günü beşinci olarak tamamladı.

AB izleyici grubunda da zirvenin sahibi 'Kuruluş Osman' dizisi oldu. 'Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber' ikinci, 'Sadakatsiz' üçüncü olurken,  TV8 ekranlarının iddialı dizisi 'Annenin Sırrıdır Çocuk' beşinci sırada yer aldı.

ABC1 izleyici grubunda da en çok izlenen yapım değişmedi. 'Kuruluş Osman' ABC1'de de günü birinci sırada tamamlayarak dünün en çok izlenen yapımı oldu. Listenin devamında ise 'Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber' ikinci, 'Sadakatsiz' üçüncü sırada yer aldı.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

AB İLK 10 PROGRAM

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

28-04-2022
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar