Oğlum dizisi final tarihi belli oldu

Oğlum dizisi final tarihi belli oldu
Tarihi dönem dizilerinin altın çağını yaşadığı günümüzde uyarlama diziler birer birer final yapıyor. Buna son olarak Kore dizisi My Son’dan uyarlanan Oğlum dizisi eklendi.

Show TV'nin sezona iddialı giriş yapan ancak bir türlü bekleneni veremeyen dizisi Oğlum’un final tarihi belli oldu. Çarşamba akşamları Show Tv ekranlarında izleyiciyle buluşan ve Kore dizisi My Son’dan uyarlanan Oğlum dizisi “suçlu çocuk yoktur, suça itilen çocuk vardır” mattosuyla yayınlanıyordu. Dizi severler merak ediyor, Ay Yapım imzalı dizi neden final yapıyor? Canan Ergüder ve Serhat Teoman’ı aynı projede buluşturan Oğlum dizisi final bölümü ne zaman yayınlanacak? Şimdi detaylar

Oğlum dizisi final tarihi belli oldu

Çocukların her zaman çocuk oldukları hatırlanmalı, diyerek ekran yolculuğuna başlayan Oğlum dizisi 27 Nisan Çarşamba akşamı 12. Bölümüyle yayınlandı. Dünya görüşü ve maddi durumları birbirine tamamen ters olan iki ailenin bir ölüm sonucu kesişen hayatlarını seyirciyle buluşturan ‘Oğlum’ dizisi anne ve babaların çocuklar üzerindeki etkisini çarpıcı bir hikayeyle ele alıyor. Proje tasarımı Ahmet Katıksız’ın üstlendiği Oğlum dizisini Gökçen Usta yönetirken senaryosunu Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz ikilisi kaleme alıyor. İki farklı aileyi bir ölümde birleştiren Kore dizisi My Son’dan uyarlanan Oğlum dizisi 9 Şubat Çarşamba günü ilk bölümüyle ekrana gelmişti. Feyyaz Duman, Metehan Parıltı ve Songül Öden’in başrolleri paylaştığı dizide ayrıca Nihal Yalçın, Kubilay Aka, Timur Acar, Canan Ergüder’ ve Serhat Teoman gibi usta oyuncular rol alıyor. Henüz 12 bölüm yayınlanmasına rağmen dizinin reytinglere yenik düştüğü ve sezon sonunda ekrana veda edeceği geçtiğimiz günlerde ilan edilmişti.

Uyarlama dizilerin hazin sonu!

Tarihi dönem dizilerinin altın çağını yaşadığı günümüzde uyarlama diziler birer birer final yapıyor. Buna son olarak Kore dizisi My Son’dan uyarlanan Show Tv dizisi Oğlum eklendi. Farklı konsepti nedeniyle İstanbul’un değişik semt ve sokaklarında çekilen Oğlum dizisi 27 Nisan Çarşamba akşamı 12. Bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Kötü çocuk yoktur, kötü eğitilmiş çocuk vardır temasını ele alan Ay Yapım imzalı Oğlum dizisi 25 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak 15. bölümüyle final yapacak. Ay Yapım’ın ekrana getirdiği Oğlum dizisi yeni bölümleriyle her çarşamba akşamı saat 20.00'de Show Tv'de.

28-04-2022
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar